Уринарниот сензор за уринарниот сензор за уринарски монтирање на wallидот Bmink, уринарни производи од не'рѓосувачки челик, машка уринарна со интелигентен инфрацрвен ?

Уринарниот сензор за уринарниот сензор за уринарски монтирање на wallидот Bmink, уринарни производи од не'рѓосувачки челик, машка

DEN 0.33

Достапност

1 Индуктивен дизајн : Скриениот инфрацрвен сензор може интелигентно да го контролира испирањето според фреквенцијата на употреба, ефикасно избегнувајќи губење на вода. Исплакнете 3 секунди кога лицето се приближува и повторно исплакнете 6 секунди откако ќе замине лицето. Опсегот на сензори автоматски се прилагодува во рок од 30-80 см. Избор на материјал : Задебелен 304 не'рѓосувачки челик е усвоен како целина, кој има карактеристики на висока цврстина, отпорност на корозија и отпорност на деформација. Површината е комбинирана со процес на цртање на жица, кој е отпорен на гребење и може да се користи со доверба. Хуманизирана анти-блокада од не'рѓосувачки челик, се збогува со чуден мирис. Дизајн на урина : Целокупниот продлабочен мијалник во форма на овална и околината за задржување на водата. Просторот во сливот е зголемен, а употребата и ослободувањето се повеќе бесплатни. Скриен излез на вода, испуштање на водопади, природна форма на лак, голема површина за испирање, може да се чува чиста долго време. ☆☆☆ Исклучителната бања поставена со wallидови додава исклучителни и едноставни елементи во вашата бања. ☆☆☆ Оваа висококвалитетна керамичка уринарна урина се карактеризира со рационализиран дизајн, кој е многу погоден за секоја бања. Индуктивен дизајн : Скриениот инфрацрвен сензор може интелигентно да го контролира испирањето според фреквенцијата на употреба, ефикасно избегнувајќи губење на вода. Исплакнете 3 секунди кога лицето се приближува и повторно исплакнете 6 секунди откако ќе замине лицето. Опсегот на сензори автоматски се прилагодува во рок од 30-80 см. Избор на материјал : Задебелен 304 не'рѓосувачки челик е усвоен како целина, кој има карактеристики на висока цврстина, отпорност на корозија и отпорност на деформација. Површината е комбинирана со процес на цртање на жица, кој е отпорен на гребење и може да се користи со доверба. Хуманизирана анти-блокада од не'рѓосувачки челик, се збогува со чуден мирис. Дизајн на урина : Целокупниот продлабочен мијалник во форма на овална и околината за задржување на водата. Просторот во сливот е зголемен, а употребата и ослободувањето се повеќе бесплатни. Скриен излез на вода, испуштање на водопади, природна форма на лак, голема површина за испирање, може да се чува чиста долго време.


За производот

Избор на клиент

Abonnyc расте светлина за затворени растенија со 47''inch stand растителни светла целосен тајмер за садници, 3 режими на прекинувачи, прилагодлив
  • Новак

Abonnyc расте светлина за затворени растенија со 47''inch stand растителни светла целосен тајмер за садници, 3 режими на прекинувачи, прилагодлив

DEN 1.67

[Надграден дизајн Расте светлина : ] Специјални светла за растење за растенија во затворен простор со ди�

Cabilock Fried Food Cashter сендвич контејнер корпа за овошни табели за овошје за јадење пластична пржена корпа ресторан за сервирање корпи за
  • Новак

Cabilock Fried Food Cashter сендвич контејнер корпа за овошни табели за овошје за јадење пластична пржена корпа ресторан за сервирање корпи за

DEN 2.67

Пластика Декоративна овошна чинија Широка употреба : Совршена корпа за сервирање на храна за забава за �

2AWG-1/4 „Студ за кабел за батерии, 10 парчиња кабелски кабелски кабел 2 мерачи на батерии, тешки кабелски кабелски прстен терминал со шпионска
  • Новак

2AWG-1/4 „Студ за кабел за батерии, 10 парчиња кабелски кабелски кабел 2 мерачи на батерии, тешки кабелски кабелски прстен терминал со шпионска

DEN 1.00

Добра спроводливост : Сите терминали на прстенот SC се изработени од калај позлатен бакар Затемнетата по

Комплет за отстранување на електричен стапало за отстранување на калус, CGBE Пополнети бурни отстранувачи 3 Глави за мелење со клипери
  • Новак

Комплет за отстранување на електричен стапало за отстранување на калус, CGBE Пополнети бурни отстранувачи 3 Глави за мелење со клипери

DEN 545.60

【3 Заменете ја главата за мелење】 Безобразни отстранувачи за нозе има 3 различни кварцни песочни глави,

Голема точка на среќа Смешни пријатели Денот на благодарноста празник - Комплет за фотографии со фотографии од пријатели - 30 брои
  • Новак

Голема точка на среќа Смешни пријатели Денот на благодарноста празник - Комплет за фотографии со фотографии од пријатели - 30 брои

DEN 1.67

Доаѓа со 30 печатени и исечени реквизити за фотографии Вклучени 30 стапчиња и јасни налепници Професиона�

Есенска облека за жени 2022 година со долг ракав на отворено ветерница топла пакувачка јакна за ветерници за ветерници жени трендовски
  • Новак

Есенска облека за жени 2022 година со долг ракав на отворено ветерница топла пакувачка јакна за ветерници за ветерници жени трендовски

DEN 3.00

Памук Professional_water отвраќајќи се, метежот и трајната ткаенина го гарантира најдоброто задржување на топли

Знак на табла за писма Скини почувствувани писма од табла 12x17 Почувствувајте ја таблата за бебиња за најавување на бебиња, писма за променливи
  • Новак

Знак на табла за писма Скини почувствувани писма од табла 12x17 Почувствувајте ја таблата за бебиња за најавување на бебиња, писма за променливи

DEN 3.33

Патентиран дизајн USPTO D975775 Нашиот знак за табла со црни букви со белиот Раи Дан инспирирани слаби букви �

Нека спие за кога ќе се разбуди ќе ги премести планините момчиња расадник декор дрвена знак морнарица сина и сива дрвена wallидна уметност рачно
  • Новак

Нека спие за кога ќе се разбуди ќе ги премести планините момчиња расадник декор дрвена знак морнарица сина и сива дрвена wallидна уметност рачно

DEN 1.00

Премиум материјал : 10x12 инчи Трајно сликање : овие издржливи дрвени знаци се трајно печатени со светла бо