LED LED LED LED со низок напон светла 10W LED бунари светла, светла на отворено во земја 12V/24V Осветлување на пејзаж со жични конектори, IP67 водоотпорен за светла за градина, дво

LED LED LED LED со низок напон светла 10W LED бунари светла, светла на отворено во земја 12V/24V Осветлување на пејзаж со жични

DEN 1.33

Достапност

【Надграден 10 W Ultra Bright LED пејзажни светла】 8pack 1000lm Ultra Bright LED надворешни светла со светло на земја со 16 пакувања со низок напонски жица2700k меко топло бело, совршено за ниско напонски пејзажни светла на дрво, патека, градина, ограда, палуба, палуба, wallид , базен, двор, внатрешен двор, итн. 【Премиум компоненти】 Премиум покривка од не'рѓосувачки челик и завртки, високо-температурна стакло со висока температура со сода од вар, против корозија, пукање и 'рѓа што е побезбедно и посигурни и ги прави светлата поконкретни и потопло. Висококвалитетни LED чипови, направете ги овие LED светла на пејзажот да се појават посветли од типичните. Нашите на отворено во копнените светла имаат услужен живот до 50. 【Безбедни и лесни за инсталирање】 Безбеден напон AC/DC 12 V-24 V бунарни светла, компатибилни со повеќето трансформатори на осветлување на пејзажот со низок напон. Вклучувајќи 16 уникатни конектори на Fastlock Eaglod. Лесно и побезбедно за инсталирање, заштеда на енергија. (Трансформаторот потребен за промена на 110 V на 12 V или 24 V; трансформаторот не е вклучен). 【IP67 водоотпорни】 Вода запечатува заптивки, гума за заптивка, гума заптивка околу излез од жица. IP67 водоотпорен дизајн со тело од не'рѓосувачки челик Совршено градинарско осветлување и светло на дрво. 【Гаранција по продажбата】 24 месеци гаранција за замена за поддршка по продажбата. Имаме совршена услуга по продажбата. Посветла и заштеда на енергија. Висок квалитет на материјал, добар капацитет на лежиште. Вграден константен возач на струја, долг животен век и стабилна изведба.


За производот

Избор на клиент

Налепница Врска | 200,000 + Милји | Налепница Налепница Браник Налепница За Автомобил, Камион, Прозорец, Лаптоп | 1.3 x7 Увоз Камион Дизел
  • Новак

Налепница Врска | 200,000 + Милји | Налепница Налепница Браник Налепница За Автомобил, Камион, Прозорец, Лаптоп | 1.3 x7 Увоз Камион Дизел

DEN 68.64

Големината на налепницата е 1,3 "х7" Винилните Налепници се самолепливи и лесни за инсталирање Налепницит

Алуминиумска Универзална Кутија За Пристап Внатрешна Надворешна за Скали За Бегство Од Пожар Апарат за Гаснење Пожар Или Огнено Ќебе-Кабинет
  • Новак

Алуминиумска Универзална Кутија За Пристап Внатрешна Надворешна за Скали За Бегство Од Пожар Апарат за Гаснење Пожар Или Огнено Ќебе-Кабинет

DEN 942.08

Кабинетот за Апарати за Гаснење Пожар од железо го одржува вашиот апарат за гаснење пожар или скалилата

КУЈИФДС Перница За Нокти, Перница За Одмор На Раката ЗА Нокти Стп Кожен Маникир Рачна Перница Биро За Маса Станица Што Може Да Се Пере За
  • Новак

КУЈИФДС Перница За Нокти, Перница За Одмор На Раката ЗА Нокти Стп Кожен Маникир Рачна Перница Биро За Маса Станица Што Може Да Се Пере За

DEN 3.33

Лесно за чистење : перницата за одмор на Рацете е отстранлива и може да се пере и може да се мие рачно Едн�

Фабричка Цена Нордиски Апс Вентилатор За Вентилатор Лустер Модерна Едноставност Далечински Управувач Тавански Вентилатор СВЕТИЛКА
  • Новак

Фабричка Цена Нордиски Апс Вентилатор За Вентилатор Лустер Модерна Едноставност Далечински Управувач Тавански Вентилатор СВЕТИЛКА

DEN 4982.56

● Ова светло на вентилаторот на таванот е изработено од Високотивок целосно бакарен мотор+акрилна абаж

Вемун 5 парчиња Јапонска Перница Керамички Стапчиња За Јадење Одмор Четка За Боја Одмор Керамички Садови Одмор Стапчиња За Јадење Држач За Стапчиња
  • Новак

Вемун 5 парчиња Јапонска Перница Керамички Стапчиња За Јадење Одмор Четка За Боја Одмор Керамички Садови Одмор Стапчиња За Јадење Држач За Стапчиња

DEN 163.84

ОДМОР СО ЛАЖИЦА и СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Издржлив и може да биде за некое време ЈАПОНСКИ ЛАЖИЦА ВИЛУШКА ОДМО

Виво Флорални 9, 52х23ин.
  • Новак

Виво Флорални 9, 52х23ин.

DEN 1054.40

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Лумекубе 50мм Мебел Гумен Вртлив Тркалце Со Сопирачка, Метални Држачи Може Да Се Превртат, Замена На Креветот Вртливи Тркала, Молчи За
  • Новак

Лумекубе 50мм Мебел Гумен Вртлив Тркалце Со Сопирачка, Метални Држачи Може Да Се Превртат, Замена На Креветот Вртливи Тркала, Молчи За

DEN 1551.36

Носивост : едно универзално тркало со носивост од 20 килограми,комплет од 4 Тоа е најдобриот избор за заме

Ксијангтат Затворен Кошарка Обрач За Деца, Мини Кошарка Карики, Мини Обрач Со Електронски Табла &засилувач; 2 Топки, Кошарка Играчки
  • Новак

Ксијангтат Затворен Кошарка Обрач За Деца, Мини Кошарка Карики, Мини Обрач Со Електронски Табла &засилувач; 2 Топки, Кошарка Играчки

DEN 852.80

●Висококвалитетен Сет За Кошаркарски Обрачи За Бодување ● Таблата е изработена од висококвалитетен п�

ДРЖАЧ За Држач Од ТИПОТ ГОДОКС С Боуенс С Држач За Монтирање За Прстен За Брзина Т+Л Мека Кутија Спидлит Софтбокс Чадор За Рефлектор За Садови
  • Новак

ДРЖАЧ За Држач Од ТИПОТ ГОДОКС С Боуенс С Држач За Монтирање За Прстен За Брзина Т+Л Мека Кутија Спидлит Софтбокс Чадор За Рефлектор За Садови

DEN 479.84

Интегриран дизајн, мала тежина и пренослив, приклучок и игра! Уникатен дизајн и безбедно, без велкро Без