J.Carp Women'sенски пакуван ветерница јакна, супер лесна и видлива, активен велосипед што работи со активен велосипед

J.Carp Women'sенски пакуван ветерница јакна, супер лесна и видлива, активен велосипед што работи со активен велосипед

DEN 3.33

Достапност

Пакуван : Може да се спакува во мал џеб Дишење : Велосипедизам јакна со полиестерска ткаенина што е отфрлана од вода, што ја прави трајна и брзо сушење. Дизајн на вентилација на мрежи во под -под -лакови и назад, натопете пот во пот, одржувајте се ладни до целиот пат. Видливи : Рефлексивни елементи со голема видливост на грб, овозможуваат слободно и безбедно да работат/циклус во текот на ноќта. Прилагодливо : Прилагодливо полите со еластични клип Еластични манжетни за да го задржите студот. Затворање на патент. Висока водоотпорна - Направена од 100% полиестер, многу водоотпорен на лесен дожд, издржлив и брз сув. Ако на силен дожд, предложете да облечете чадор. Добра лесна категорија - можете да го однесете за патување и спорт, дури и како обична модерна јакна, еден сладок подарок за мама, сопруга, пријатели. Многу мека и пакувачка - се подобрува во висока технологија, по мека од другите мантили. Така можете да го носите удобно. Лесна заштита од сонце мекото обвивка од школка може да се спакува во мала торба за отфрлање на водата. Прилагодливо - Прилагодливо полите со еластичен затворач совршен за спорт на отворено, носење, вклучително и џогирање, возење. Затворање на патент. Висока водоотпорна - Направена од 100% полиестер, многу водоотпорен на лесен дожд, издржлив и брз сув. Ако на силен дожд, предложете да облечете чадор. Добра лесна категорија - можете да го однесете за патување и спорт, дури и како обична модерна јакна, еден сладок подарок за мама, сопруга, пријатели. Многу мека и пакувачка - се подобрува во висока технологија, по мека од другите мантили. Така можете да го носите удобно. Лесна заштита од сонце мекото обвивка од школка може да се спакува во мала торба за отфрлање на водата. Прилагодливо - Прилагодливо полите со еластичен затворач совршен за спорт на отворено, носење, вклучително и џогирање, возење.Carp inperенски ветерници ветерници за ветерници за ветерници е совршена за ветровити денови. Супер лесен материјал со својот посебен третман со временски услови за време на временските услови ги одржува ветровите. Опремени со систем за вентилација во задниот дел за да се осигурате дека ќе останете кул и суви. Предниот патент е поддржан од ветер, така што нема никаква пенетрација на ветерот, особено на спуштање. Исто така е идеално за трчање, пешачење, качување, кампување и други спортови на отворено.


За производот

Избор на клиент

Еко работилница Виножито Дрвена Играчка Големи 10 Парчиња Пастелни Блокови За Редење Празнична Листа На Играчки 2021, Сина, 10 парчиња
 • Новак

Еко работилница Виножито Дрвена Играчка Големи 10 Парчиња Пастелни Блокови За Редење Празнична Листа На Играчки 2021, Сина, 10 парчиња

DEN 2.67

ИГРАЧКА ОД 10 ШАРЕНИ ЛАКОВИ Рачно изработени Од цврсто дрво и обоени со дамки на база на вода безбедни за

1893 година Британска монета чиста бакарна позлатена сребрена карпести монети занаетчиска колекција Колекција комеморативна монета
 • Новак

1893 година Британска монета чиста бакарна позлатена сребрена карпести монети занаетчиска колекција Колекција комеморативна монета

DEN 112.00

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

Пренослива Безжична Лед Столна Ламба Со Сензор За Допир-3 Затемнети Бои И Прилагодлива Осветленост, Златна Месинг Светилка За Полнење
 • Новак

Пренослива Безжична Лед Столна Ламба Со Сензор За Допир-3 Затемнети Бои И Прилагодлива Осветленост, Златна Месинг Светилка За Полнење

DEN 1.00

●Пренослива Дијамантска Светилка со вградена батерија ● Оваа Дијамантска Светилка има вградена батер

Lyetny Лето Овошје Сладолед Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник Монета Кутија
 • Новак

Lyetny Лето Овошје Сладолед Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник Монета Кутија

DEN 1.67

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Ојолан Девојки девојки металик без ракави џез хип хоп модерна танцова култура врвна спортска гимнастика маица танцувачка облека
 • Новак

Ојолан Девојки девојки металик без ракави џез хип хоп модерна танцова култура врвна спортска гимнастика маица танцувачка облека

DEN 70.24

100% бронзинг крпа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, су

Пластичен стаклен заштитен филм Атфоликс компатибилен со заштитник на стакло Leica Q2, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник на пластика
 • Новак

Пластичен стаклен заштитен филм Атфоликс компатибилен со заштитник на стакло Leica Q2, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник на пластика

DEN 207.84

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

4000 oulулс заштитени заштитни ленти за напојување, 12 широко распоредени места за наизменична струја, заштита од преоптоварување, кабел за продолжување
 • Новак

4000 oulулс заштитени заштитни ленти за напојување, 12 широко распоредени места за наизменична струја, заштита од преоптоварување, кабел за продолжување

DEN 479.84

Дали сè уште сте вознемирувачки од гломазните адаптери што блокираат други места? Заштитникот на Nton Power

PIVBCPW Мултифункционални панталони за панталони, повеќеслојни решетки за складирање на панталони за панталони, закачалка за панталони за
 • Новак

PIVBCPW Мултифункционални панталони за панталони, повеќеслојни решетки за складирање на панталони за панталони, закачалка за панталони за

DEN 1432.00

Материјал : Дрво Стил : модерен и едноставен Боја : Боја на дрво Применливи сценарија : закачалки, лавици �

Кутија за накит кутија за накит со двојно слој кутија за накит со фиока за заклучување и огледало заклучување на организатор за накит за
 • Новак

Кутија за накит кутија за накит со двојно слој кутија за накит со фиока за заклучување и огледало заклучување на организатор за накит за

DEN 0.33

Ringвонеста кутија за обетки не само што може да се користи за дома, дневна соба, фиока Лесно се спроведува

Cobee Врата Затворач Ѕид Заштитник Сет, 5 Парчиња 2 Инчен силиконски Рачка На Вратата Браник Самолепливи Ѕид Заштитник За Рачката На Вратата
 • Новак

Cobee Врата Затворач Ѕид Заштитник Сет, 5 Парчиња 2 Инчен силиконски Рачка На Вратата Браник Самолепливи Ѕид Заштитник За Рачката На Вратата

DEN 78.72

①Ѕид Заштитник Во собата Ќе добиете 5 парчиња 2 инчен / 5 см ѕид заштитници,може да ги задоволи вашите пов�

Естамос Емаразадос, ќе бидеш кригла со тато кафе, објава за бременост, откривање на бременост, дното, скриена порака, тајна порака, кафе
 • Новак

Естамос Емаразадос, ќе бидеш кригла со тато кафе, објава за бременост, откривање на бременост, дното, скриена порака, тајна порака, кафе

DEN 1.00

Оригинална дизајн кригла рачна печатена по нарачка ИТ чаши со висока температурна декорација чаши нап�