Hanwha Techwin XNP-6040H 2MP POE WDR надворешна мрежа микро PTZ купола камера со варифокални леќи од 2,8 ~ 12мм, оптички зум од 4,3х, RJ45

Hanwha Techwin XNP-6040H 2MP POE WDR надворешна мрежа микро PTZ купола камера со варифокални леќи од 2,8 ~ 12мм, оптички зум

DEN 937.60

Достапност

Резолуција 2 мегапиксели (1920 x 1080) 2,8 ~ 12мм Варифокални леќи, 4,3x оптички зум, (119,5º ~ 27,9º).264, MJPEG Codec поддржан, повеќекратно стриминг. Ден и ноќ (МКР), WDR (150d B), Дефог. IP67 водоотпорен - доказ за вандал. Резолуција 2 мегапиксели (1920 x 1080). 2,8 ~ 12мм Варифокални леќи, 4,3x оптички зум, (119,5º ~ 27,9º).264, MJPEG Codec поддржан, повеќекратно стриминг. Ден и ноќ (МКР), WDR (150d B), Дефог. IP67 водоотпорен - доказ за вандал. XNP-6040 H нуди резолуција од 2 MP на отворено, 2 мегапиксели (1920 x 1080), 4,3x оптички зум (2,8 ~ 12mm) (119.9º), 60fps@сите резолуции (H.264, MJPEG Codec поддржан, повеќекратно стриминг, ден и ноќ (ICR), WDR (150 DB), Defog, Loutering, Detection за насочување, откривање на магла, откривање на аудио, дигитално автоматско следење, класификација на звук, тамперинг, движење Откривање, примопредавање, двојно микро SD/SDHC/SDXC мемориски слотови (максимална 256 GB секоја), поддршка на мудрост II.


За производот

Избор на клиент

Кугам Монтесори Играчка Дрвена Форма Колче Загатка, Парична Казна Мотор Боја Појавување Сортирање Одбор, Рано Учење Едукативна
 • Новак

Кугам Монтесори Играчка Дрвена Форма Колче Загатка, Парична Казна Мотор Боја Појавување Сортирање Одбор, Рано Учење Едукативна

DEN 255.84

Загатка Со Штипки од дрвена Форма : Загатката Со колчиња Од 16 парчиња Монтесори има буци дрвени парчиња �

Држач за држачи за држачи на ѓердан со solustre, држач за решетки, држач за држачи за обетки, држач за обетки Организатор накит обетка држач обетка
 • Новак

Држач за држачи за држачи на ѓердан со solustre, држач за решетки, држач за држачи за обетки, држач за обетки Организатор накит обетка држач обетка

DEN 0.67

Смешно чувајте го вашиот накит додека го чувате гордо на екранот со овој елегантен организатор на накит

Топката Вентил Топла И Ладна Вода Запре Месинг Топката Вентил 1/8 1/4 3/8 1/2 Женски/Машки Навој Топката Вентил Конектор Заеднички Бакар
 • Новак

Топката Вентил Топла И Ладна Вода Запре Месинг Топката Вентил 1/8 1/4 3/8 1/2 Женски/Машки Навој Топката Вентил Конектор Заеднички Бакар

DEN 209.12

Широк спектар на употреба : топчестите вентили се широко користени во градини, пумпи за вода, аголни рез�

ЗАЛОРД Канта За Ѓубре 14 лаутоматска Индукциска Корпа За Отпадоци Паметна Корпа за Отпадоци Со Капак Во домашна кујнска корпа За
 • Новак

ЗАЛОРД Канта За Ѓубре 14 лаутоматска Индукциска Корпа За Отпадоци Паметна Корпа за Отпадоци Со Капак Во домашна кујнска корпа За

DEN 806.40

1 Автоматско сензори без контакт, што заштедува време и напор Паметен модел со капак, ефикасно изолира м�

НАПНАТ Месечината Вода Тегла Природен Кристал Капка Лепак Рачно Изработени Мали Месечината Додатоци САМОСТОЈНА Приврзок Приврзок Декорација
 • Новак

НАПНАТ Месечината Вода Тегла Природен Кристал Капка Лепак Рачно Изработени Мали Месечината Додатоци САМОСТОЈНА Приврзок Приврзок Декорација

DEN 1.33

Ако Имате Било Какви Прашања, Не Двоумете Се Да Не Контактирате Ние Секогаш Ќе Бидеме На Ваша Услуга! Ово

Кинбофи КБЕАР Ѕвездени Слушалки Ѕвездени Жични Слушалки, Хифи Стерео Слушалки со 1 Динамичен Драјвер, Слушалка За Влез На Ниво …
 • Новак

Кинбофи КБЕАР Ѕвездени Слушалки Ѕвездени Жични Слушалки, Хифи Стерео Слушалки со 1 Динамичен Драјвер, Слушалка За Влез На Ниво …

DEN 0.67

ПОЧЕТНО НИВО ХИФИ СЛУШАЛКА : ѕвездената слушалка КБЕАР специјално го покани професионалниот тим за тју�

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување Со Електронски Организатор, Организатор На Полнач За Патувања,
 • Новак

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување Со Електронски Организатор, Организатор На Полнач За Патувања,

DEN 1006.40

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

3-Ниво Кекс Штанд Светла Цвет И Тропски Лисја Партија Храна Сервер Дисплеј Штанд Овошје Десерт Плоча Украсување За Свадба, Настан, Роденден
 • Новак

3-Ниво Кекс Штанд Светла Цвет И Тропски Лисја Партија Храна Сервер Дисплеј Штанд Овошје Десерт Плоча Украсување За Свадба, Настан, Роденден

DEN 591.84

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

ДЕТИХО 4 х 6 Отскокнување Куќа Тема Роденден Партија Покана Картички Со Коверти-Ајде Да Отскокнување И Игра - Девојка Скок Отскокнување
 • Новак

ДЕТИХО 4 х 6 Отскокнување Куќа Тема Роденден Партија Покана Картички Со Коверти-Ајде Да Отскокнување И Игра - Девојка Скок Отскокнување

DEN 0.67

ДИМЕНЗИЈА : нашата картичка за покана за роденден мери 4 " х 6 "(В х Л) КОЛИЧИНА : пакетот вклучува 20 роденде�

Гинтоарија 10000 парчиња/Пакет Свадба Маса Растера Конфети Кристали Акрилни Дијаманти Вазна Полнила 4,5 мм Кристали за Свадба, Невестински Туш,
 • Новак

Гинтоарија 10000 парчиња/Пакет Свадба Маса Растера Конфети Кристали Акрилни Дијаманти Вазна Полнила 4,5 мм Кристали за Свадба, Невестински Туш,

DEN 1.33

Количина и големина : пакетот вклучува 10000 пакети јасни акрилни дијаманти; секој дијаметар на пакувањет�

Дизајн Скинц Дизајн Скинц Живописни Неонски Обоени Дрвени Ленти Налепница За Обвивка На Целото Тело Компатибилен Со Дронот ЏИ фантом
 • Новак

Дизајн Скинц Дизајн Скинц Живописни Неонски Обоени Дрвени Ленти Налепница За Обвивка На Целото Тело Компатибилен Со Дронот ЏИ фантом

DEN 3.00

Изработени во Премиум 3м материјали за долготрајна УлтраТенка Заштита Двослојна Конструкција Кристалн

Подароци за Денот на мајката Артисенија Дрвени був Очила за очила за очила со рачно изработена екранот за був за канцелариски биро за
 • Новак

Подароци за Денот на мајката Артисенија Дрвени був Очила за очила за очила со рачно изработена екранот за був за канцелариски биро за

DEN 159.84

Димензии : Висина 5 инчи Уникатен модерен дизајн : Овој носител на спецификации е рачно изработен од сил�

Машка долна облека боксери за машка памучна долна облека лабава боксери шорцеви средни шорцеви од половината памучни пижами мажи меки
 • Новак

Машка долна облека боксери за машка памучна долна облека лабава боксери шорцеви средни шорцеви од половината памучни пижами мажи меки

DEN 1404.80

100% памук mens loungewear shorts men overalls shorts mens black basketball shorts cotton booty shorts mens padded bike shorts hip compression shorts xxl shorts tormentor swim shorts me

chfine 80 Бои Двојна Врвот Алкохол Маркери Бела Постојана Скица Уметност Маркер Сет + Пренослив Голем Капацитет Маркер Случај Со Носење Рачка
 • Новак

chfine 80 Бои Двојна Врвот Алкохол Маркери Бела Постојана Скица Уметност Маркер Сет + Пренослив Голем Капацитет Маркер Случај Со Носење Рачка

DEN 3.33

?€Заштеда_ Купување на пакетот на chfine 80 Бои Бела Двојна Врвот Алкохол Маркери Бела Постојана Скица Умет�

Адаптер За боксови Компатибилен СО Адаптер ЗА Агол НА ВАЈО З - Магнетоснап Пд, Адаптер За Полнење Со Агол На Магнетна ПД За Зачувување На
 • Новак

Адаптер За боксови Компатибилен СО Адаптер ЗА Агол НА ВАЈО З - Магнетоснап Пд, Адаптер За Полнење Со Агол На Магнетна ПД За Зачувување На

DEN 1.00

? [МАГНЕТНО ПОЛНЕЊЕ] Адаптер За Боксови Компатибилен со VAIO Z (VJZ142 X) Едноставно вклучете го магнетниот ада�

Спреј За Враќање на автомобилот, Чистач На Магична Пена За Автомобили За Сите Намени, Повеќенаменски Чистач На Пена, Моќен Мултифункционален Чистач
 • Новак

Спреј За Враќање на автомобилот, Чистач На Магична Пена За Автомобили За Сите Намени, Повеќенаменски Чистач На Пена, Моќен Мултифункционален Чистач

DEN 2.33

?●Долготраен Издржлив●пластичниот реставратор трае долго! Вее бидете изненадени како трае дури и прек