Флексибилен монитор за монитори на патикил, за да нема држач за дупчење камера што се прицврстува на полиците или мебелот сив

Флексибилен монитор за монитори на патикил, за да нема држач за дупчење камера што се прицврстува на полиците или мебелот сив

DEN 971.20

Достапност

Монтажата ви овозможува да поставите соодветна позиција и ви помага да го контролирате оптималниот агол на фотоапаратот Боја : сива; Пакувајте со 1 флексибилно монтирање. Може да се завитка околу која било површина како метални столбови, да ја смени положбата на мониторот како што е потребно за најдобро гледање. Нема потреба да вежбате дупки, нема завртки, ниту да предизвикате оштетување на wallидот. Needе треба само да ја свиткате и ротирате флексибилната заграда. Willе одговара на сите фотоапарати со навојна врска 1/4 ”. Монтажата ви овозможува да поставите соодветна позиција и ви помага да го контролирате оптималниот агол на фотоапаратот. Боја : сива; Пакувајте со 1 флексибилно монтирање. Може да се завитка околу која било површина како метални столбови, да ја смени положбата на мониторот како што е потребно за најдобро гледање. Нема потреба да вежбате дупки, нема завртки, ниту да предизвикате оштетување на wallидот. Needе треба само да ја свиткате и ротирате флексибилната заграда. Willе одговара на сите фотоапарати со навојна врска 1/4 ”. Што е ова? Монтирањето ви овозможува да ја поставите соодветната позиција и ви помага да го контролирате оптималниот агол на камерата.


За производот

Избор на клиент

Резервна Камера навинио За Автомобил, Водоотпорна Регистарска Табличка За Заден Резервен Паркинг Камера За Автомобил Мицубиши Оутлендер 2007-2012
 • Новак

Резервна Камера навинио За Автомобил, Водоотпорна Регистарска Табличка За Заден Резервен Паркинг Камера За Автомобил Мицубиши Оутлендер 2007-2012

DEN 1416.00

Дизајниран според светлосната дупка на регистарската табличка 100% Сосема Нов & висок квалитет и долг жив

Преносен рачен мини вентилатор Мал личен три-брзински прилагодување мал вентилатор силен ветер со низок бучава 4000mAh голем капацитет
 • Новак

Преносен рачен мини вентилатор Мал личен три-брзински прилагодување мал вентилатор силен ветер со низок бучава 4000mAh голем капацитет

DEN 215.84

Супер мини големина : Големината на овој личен преносен вентилатор е 4,2*1,5*8,2 инчи и тежи околу 9,17 унци Тоа

32 пакувања куки од не'рѓосувачки челик закачалки за метали за висечки куки- 3,8 Куки за комунални услуги за кујна, гардероба, работа, продавница,
 • Новак

32 пакувања куки од не'рѓосувачки челик закачалки за метали за висечки куки- 3,8 Куки за комунални услуги за кујна, гардероба, работа, продавница,

DEN 111.52

Лесно за носење : рационализираниот дизајн го прави вашиот простор хармоничен и убав Куката во форма S м�

DSM ˜ 2 во 1 LED Diplsay Light White за трговско шоу Подиумот за тензии за затегнување и адаптер за приказ w/c-тип адаптер Супер светла напнатост
 • Новак

DSM ˜ 2 во 1 LED Diplsay Light White за трговско шоу Подиумот за тензии за затегнување и адаптер за приказ w/c-тип адаптер Супер светла напнатост

DEN 2.33

1x HI LED со интензитет (156) Универзален адаптер 2 "x" адаптери за pop up booth 1 cтип адаптер за прицврстувач за штан�

Кабилок бебе закачалки деца закачалки деца закачалки 20 парчиња облека закачалки облека закачалка облека облека за сушење решетката
 • Новак

Кабилок бебе закачалки деца закачалки деца закачалки 20 парчиња облека закачалки облека закачалка облека облека за сушење решетката

DEN 1.33

Закачалки за здолништа за жени антилизгање и здрав дизајн на стегачот, нелизгање и не е лесно да се испа�

Организатор за складирање на решетки за чевли Лесен за собирање на метални чевли за заштеда на простор за влез во бања за чевли
 • Новак

Организатор за складирање на решетки за чевли Лесен за собирање на метални чевли за заштеда на простор за влез во бања за чевли

DEN 1156.80

Одлично решение за да го задржите вашиот влез, плакарот, студентскиот дом, внатрешен двор, кал и гаражат�

Организатор полица/единица за полици Преносно преклопно складирање со трислојни решетки за складирање за кујна и бања за складирање
 • Новак

Организатор полица/единица за полици Преносно преклопно складирање со трислојни решетки за складирање за кујна и бања за складирање

DEN 513.60

3 корпи : Оваа кула има 3 канти за складирање на великодушно големина; Совршен додаток на кој било агол на

Alioyoit Metal Sign Прилагодено име Gym за прилагодување на метална буква знак Рустикален метален wallид скулптура скулптура знак за домашен
 • Новак

Alioyoit Metal Sign Прилагодено име Gym за прилагодување на метална буква знак Рустикален метален wallид скулптура скулптура знак за домашен

DEN 2.67

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен ласерски исечен железен матери�

Необичен случај со молив во аквариум, Тропски океански пејзаж, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, тиркизна портокалова жолта
 • Новак

Необичен случај со молив во аквариум, Тропски океански пејзаж, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, тиркизна портокалова жолта

DEN 2.33

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Proubejy Mini Stapler Враќање во училишниот стрес за олеснување на стресот Степлер со 50 компјутери за повторна употреба на 40 листови со траење
 • Новак

Proubejy Mini Stapler Враќање во училишниот стрес за олеснување на стресот Степлер со 50 компјутери за повторна употреба на 40 листови со траење

DEN 111.84

【Иновативен дизајн и Mini Push Stapler】 2021 New Push Stapler, ја освои наградата за злато за злато за дизајн во 2021 годин�

Mehofond Wild One Boy Happy 1 -ви роденденска забава за позадина животни фотографија позадина џунгла сафари зелена дланка остава бебето зоолошка
 • Новак

Mehofond Wild One Boy Happy 1 -ви роденденска забава за позадина животни фотографија позадина џунгла сафари зелена дланка остава бебето зоолошка

DEN 287.84

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,2m x 1,5m) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок винил) без џ

Професионален безжичен лавалиер микрофон, UHF 50-канален систем за безжичен лапел микрофон со 1 предавател и 1 приемник , за DSLR фотоапарати,
 • Новак

Професионален безжичен лавалиер микрофон, UHF 50-канален систем за безжичен лапел микрофон со 1 предавател и 1 приемник , за DSLR фотоапарати,

DEN 1.00

【Професионален безжичен лавалиерски микрофон систем】 : UHF специјален дизајн на чипови, силна способно�

Алипис 10 парчиња рустикална мала квадратна дрвена кутија со капаче мини сапун за складирање дрвена кутија мала недовршена дрвена
 • Новак

Алипис 10 парчиња рустикална мала квадратна дрвена кутија со капаче мини сапун за складирање дрвена кутија мала недовршена дрвена

DEN 396.00

Рачно полиран, мазен изглед, исклучителна изработка Направено од дрвен материјал, издржлив и со долга у�