Bits Jrenbox Router Bits 1 Piece 1/4inch Shank 6.35mm T-Slot Mill Router Bit Set Hex Bolt Keyhole Dring T-Slot Mill за дрво од дрво

Bits Jrenbox Router Bits 1 Piece 1/4inch Shank 6.35mm T-Slot Mill Router Bit Set Hex Bolt Keyhole Dring T-Slot Mill за дрво од дрво

DEN 2.67

Достапност

Широко апликации - овие сет на рутер за јазици и жлебови се навистина разноврсни за вашата дополнителна погодност Работи одлично со шума, MDF, табла за честички, компактен панел од иверица. Не сечење на железни метални и не-дрвени материјали, како што се : челик, железо, песок, итн. Лесен за складирање и носење-вклучениот дрвен случај е здрав и го прави складирањето на висококвалитетни рутер-парчиња погодно додека е меѓу работните места или DIY Проекти за подобрување на домот. Случајот исто така помага во заштитата на битовите додека патувате на работа на GO или локации на оддалеченост на страницата. 100% сосема ново, силно зацврстено челично тело со анти-реколен дизајн. Едноставна структура и добра оперативност. Висок квалитет на материјал со долг животен век. Трајно челично тело - фалење на сечилото на легура, избалансирана изработка и цврста зацврстена челична табла Овие алатки за обработка на дрво можат да издржат одредена употреба на тешка должност и тест на времето. Нивниот умен дизајн против удар на удар обезбедува безбедна инсталација Истата : 1/4inch 6mm Shank Router Bitmaterial : 45# Setlecarbide Tip : Yg8shank Дијаметар : 1/4 "& 6 MMTip дијаметар 516", 3/8 "& 12 NET тежина приближно 11g рамнотежа : +/-.


За производот

Избор на клиент

Прибор за сервирање од не'рѓосувачки челик Голема лажица за сервирање сет 9,45 инчи метални јазици 9 инчи за сервирање 8,7 инчи соборени
  • Новак

Прибор за сервирање од не'рѓосувачки челик Голема лажица за сервирање сет 9,45 инчи метални јазици 9 инчи за сервирање 8,7 инчи соборени

DEN 3.33

Пакетот вклучува : ќе добиете 8 парчиња од не'рѓосувачки челик прибор за сервирање во вкупно, вклучувајќ�

UKD Pulabo повеќебојни мешани бои нокти уметност лента лента за декорација налепница DIY совети за нокти со пакет од 30 ролни креативна
  • Новак

UKD Pulabo повеќебојни мешани бои нокти уметност лента лента за декорација налепница DIY совети за нокти со пакет од 30 ролни креативна

DEN 191.84

Пакување : 30 x налепници за нокти, погодни за професионална или домашна употреба, имате какви било пробле

1тб Тип Ц Флеш Драјв 3.0 УСБ Флеш Драјв УСБ Мемориски Стап СО Синџир Со Клучеви Двоен USB Палец Диск Фото Стап Скокни Диск За Паметни Телефони,
  • Новак

1тб Тип Ц Флеш Драјв 3.0 УСБ Флеш Драјв УСБ Мемориски Стап СО Синџир Со Клучеви Двоен USB Палец Диск Фото Стап Скокни Диск За Паметни Телефони,

DEN 351.84

Двојни Конектори : USBC портата може да работи само на телефони / таблети со функција OTG Ве молиме бидете си

Делови и додатоци на рутерот за форма на правоаголник AEXIT, LATHES HSS Алатка за сечење на секачи за сечење здодевни колекции Бар 5x25x200mm
  • Новак

Делови и додатоци на рутерот за форма на правоаголник AEXIT, LATHES HSS Алатка за сечење на секачи за сечење здодевни колекции Бар 5x25x200mm

DEN 250.24

Тежина : 201g; Име на производот : Бит на алатка Lathe HSS Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 1 x струг HSS а�

Автомобил Маркер Пенкала Авто Писател-Прозорци, Стакло, Гума, Сите Површини-Секој Мотоцикл, Камион или Велосипед, Влажно Бришење Отстранлив
  • Новак

Автомобил Маркер Пенкала Авто Писател-Прозорци, Стакло, Гума, Сите Површини-Секој Мотоцикл, Камион или Велосипед, Влажно Бришење Отстранлив

DEN 191.84

ПОДОБРО ОД ТЕЧНА КРЕДАСпецијално направена за пишување На Прозорецот На Возилата, Шофершајбната, Велос

Врежана природна зелена авентуринска мачка старател статуа Дома декор реики чакра заздравување кристално биро за камења декорација камен
  • Новак

Врежана природна зелена авентуринска мачка старател статуа Дома декор реики чакра заздравување кристално биро за камења декорација камен

DEN 143.84

Големина : 30x20x16mm; Тежина : 813 GПрефект Големина во вашиот џеб, држете или држете го покрај креветот...

Onените со долги ракави фустани, врвови, каузални лабави долги ракави, пад на врвовите, меки удобни маички влечки едноставни дневникот
  • Новак

Onените со долги ракави фустани, врвови, каузални лабави долги ракави, пад на врвовите, меки удобни маички влечки едноставни дневникот

DEN 0.67

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�