5 парчиња дрвени закачалки палта одговараат на облека за облека за облека, гардероба, со клипови

5 парчиња дрвени закачалки палта одговараат на облека за облека за облека, гардероба, со клипови

DEN 0.67

Достапност

Лесна, но сепак силна во градежништвото, за ефикасно обесени тешки облеки како палта, костуми и јакни погодни за сите типови, големини и стилови на облека Материјал : Дрво+не'рѓосувачки челик. Големина : 45x22. Конструкција на цврсто дрво за да ја задржите вашата најтешка облека. Точно исечените решетки на секој крај овозможуваат висечки ленти. Лесна, но сепак силна во градежништвото, за ефикасно обесени тешки облеки како палта, костуми и јакни погодни за сите типови, големини и стилови на облека. Материјал : Дрво+не'рѓосувачки челик. Големина : 45x22. Конструкција на цврсто дрво за да ја задржите вашата најтешка облека. Точно исечените решетки на секој крај овозможуваат висечки ленти. Perfectly shaped notches along the shoulders allow you to hang shirts, blouses and dresses effortlessly Description : Material : Wood+Stainless Steel Size : 45x22.47inch Solid wood construction to hold your heaviest clothes Precisely cut notches on each end allow for Висечки ленти од 5 пакети вклучува : 5 парчиња закачалки од дрво : 1. Ве молиме, разберете поради разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.


За производот

Избор на клиент

Степлер за биро, 50 листови без напор, Стејплер на десктоп Степлер со еден прст, преносен рачен ергономски степлер тешка должност, вграден отстранувач
  • Новак

Степлер за биро, 50 листови без напор, Стејплер на десктоп Степлер со еден прст, преносен рачен ергономски степлер тешка должност, вграден отстранувач

DEN 255.84

【Капацитет за затегнување од 50 листови】 Сакате ефикасност во зафатена канцеларија? Одете добијте еден

Термопар со течна сонда, инженерска пластика брз одговор мултифункционален к -тип термопар висока точност за хемиска индустрија
  • Новак

Термопар со течна сонда, инженерска пластика брз одговор мултифункционален к -тип термопар висока точност за хемиска индустрија

DEN 0.67

Опсег на работа : K Thermocouple Probe, применлива за целиот термометар од типот K, со опсег на мерење на температу�

Tunuskat жени есен моден кабел плетен џемпер бучен кардиган копче V вратот кратки отворени предни симпатични цврсти врвови за надворешна
  • Новак

Tunuskat жени есен моден кабел плетен џемпер бучен кардиган копче V вратот кратки отворени предни симпатични цврсти врвови за надворешна

DEN 1.00

100% акрилик ✦ize Стартувајте мала, треба 12 големина нагоре ✩ (´ ▽ `) ノ (´ ▽`) ノ Заштедете 50% на 1 од секои 2; Ку

Хематит машка нараквица од тигар на нараквица за монистра за монистра за мажи што може да се прилагоди и заздравува кристални нараквици
  • Новак

Хематит машка нараквица од тигар на нараквица за монистра за монистра за мажи што може да се прилагоди и заздравува кристални нараквици

DEN 1.33

Нараквица на Хематит мониста : Изработено е со вистински природен кварцен кристален скапоцен камен, е м�

Lurrose гроздобер декор рачка за шминка огледало овално гроздобер козметичко огледало на огледало ретро еуропјун, огледало за патување во огледало
  • Новак

Lurrose гроздобер декор рачка за шминка огледало овално гроздобер козметичко огледало на огледало ретро еуропјун, огледало за патување во огледало

DEN 588.80

Ретро стил, со антилизгачка функција; Овална форма, рачно, удобно чувство на рака, лесен за држење и лесе�

Дифузер за есенцијално масло, преносни мини ароматераписки дифузери, овластувач за воздух USB арома на есенцијално масло дифузер со 7 LED
  • Новак

Дифузер за есенцијално масло, преносни мини ароматераписки дифузери, овластувач за воздух USB арома на есенцијално масло дифузер со 7 LED

DEN 881.60

【Мини и голем капацитет】 : Без да зафаќате многу простор, можете лесно да го поставите овој дифузер за е