Тена влошки за инконтиненција, контрола на мочниот меур и постпартална за жени, крајна апсорпција, редовна должина, интимти - 156 брои

Тена влошки за инконтиненција, контрола на мочниот меур и постпартална за жени, крајна апсорпција, редовна должина, интимти - 156 брои

DEN 885.44

Достапност

Ден и ноќ : Совршен за дневна или ноќна употреба 100% дишење : Помага во заштитата на вашата чувствителна, интимна кожа. Тестиран гинеколог : Тена интимира влошки не предизвикуваат иритација на кожата. Трикратна заштита : Заштитете од протекување на мочниот меур, мирис на урина и влажност. Постпартална употреба : За нови мајки со протекување на мочниот меур. Ден и ноќ : Совршен за дневна или ноќна употреба. 100% дишење : Помага во заштитата на вашата чувствителна, интимна кожа. Тестиран гинеколог : Тена интимира влошки не предизвикуваат иритација на кожата. Трикратна заштита : Заштитете од протекување на мочниот меур, мирис на урина и влажност. Постпартална употреба : За нови мајки со протекување на мочниот меур. Тена интимира крајните редовни влошки за инконтиненција се 100% дише за да помогнат во заштитата на вашата чувствителна, интимна кожа. Дизајнирано со тројна заштита од протекување на мочниот меур, мирис и влажност за тежок стрес или истекување на мочниот меур. Наспроти влошките на периоди, овие абсорбентални влошки за урина штитат од тешки протекувања за да ви помогнат да бидете суви и заштитени во текот на целиот ден.


За производот

Избор на клиент

ДОСЛАВИДА Машки Секојдневен Еластичен Струк Лен Капри Панталони Широки Нога Широки Памучни Харем Јога Панталони Лабави Крпеница Шорцеви
  • Новак

ДОСЛАВИДА Машки Секојдневен Еластичен Струк Лен Капри Панталони Широки Нога Широки Памучни Харем Јога Панталони Лабави Крпеница Шорцеви

DEN 415.68

80%памук, 20% лен Затворање на врвка Машинско Перење Ткаенина : мешавина од памук и лен, удобна, мека и дише �

Женска Козметичка Торба Црвени Усни Бакнеж Шминка Печатена Со Сончоглед Организатор Торба За Тоалети Женска Торбичка Водоотпорна
  • Новак

Женска Козметичка Торба Црвени Усни Бакнеж Шминка Печатена Со Сончоглед Организатор Торба За Тоалети Женска Торбичка Водоотпорна

DEN 0.33

Материјал : козметичка кеса изработена од висококвалитетна стп кожа, издржлива и водоотпорна Доволно п�

Dbylxmn Партија Декорации за Мажи 40 Ти Роденден Преден Декор Ќебе Украси Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Персонализирана Врата Врата
  • Новак

Dbylxmn Партија Декорации за Мажи 40 Ти Роденден Преден Декор Ќебе Украси Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Персонализирана Врата Врата

DEN 1523.20

Супериорен Материјал : Напредната Задебелена Подлога На Вратата Со Дизајн На Материјал Од брчки, Лесна �

Комплет за сликање на дијаманти од тиширон 5д, комплети за сликарство со дијаманти, со целосна вежба слика, дијамантски слики, уметност занает
  • Новак

Комплет за сликање на дијаманти од тиширон 5д, комплети за сликарство со дијаманти, со целосна вежба слика, дијамантски слики, уметност занает

DEN 175.84

Kolde Комплети за сликање со дијаманти】 5 D пакет за комплети за сликање со дијаманти со сè што ви треба за �

KFJBX ратан ткаена корпа за складирање Семејната дневна соба околу поставување табела овошје леб за дишење на таблети за складирање
  • Новак

KFJBX ратан ткаена корпа за складирање Семејната дневна соба околу поставување табела овошје леб за дишење на таблети за складирање

DEN 809.60

Изгледот е едноставен и дарежлив, исправен и исправен нема да пропадне Тежината, вистинската големина, �

Јилефу Костум За Заштита Од Радијација, 5g Блокатор Заштитен Мајчинство, Емф Заштита Женски Елеци, Рф Заштитен Костум Против Зрачење,
  • Новак

Јилефу Костум За Заштита Од Радијација, 5g Блокатор Заштитен Мајчинство, Емф Заштита Женски Елеци, Рф Заштитен Костум Против Зрачење,

DEN 1513.92

99,99% ЗАШТИТНА ЕФИКАСНОСТ сребренонајлон мешавина ткаенина обезбедува РФ зрачење заштитен на 40000 Hz может

Компјутерски мониторинг секундарниот екран, компактен големина удобно 3,5 инчен автоматски мини компјутерски приказ на температурата за дома
  • Новак

Компјутерски мониторинг секундарниот екран, компактен големина удобно 3,5 инчен автоматски мини компјутерски приказ на температурата за дома

DEN 2.67

Содржина на комплетот : Комплетот содржи секундарен екран за мониторинг на компјутер, заграда, кабел за

FIORETTO Женски Патна Торба Duffle Торба Со Лаптоп Оддел Со Одделени Чевли Преграда &засилувач; Влажен Џеб Отпорен На Вода Теретана Торба
  • Новак

FIORETTO Женски Патна Торба Duffle Торба Со Лаптоп Оддел Со Одделени Чевли Преграда &засилувач; Влажен Џеб Отпорен На Вода Теретана Торба

DEN 2.00

Големина (L*W*H) 41x23x37cm / 16x9x14 Тежина : 0,56 кг / 1,24(фунти) Ве молиме имајте предвид поради различните монитори �