Метабо HPT табела пила | 10-инчен сечило | 35-инчен капацитет на RIP | Преклопете и ролна штанд | 8 x 13/16-инчен Дадо капацитет | C10RJS

Метабо HPT табела пила | 10-инчен сечило | 35-инчен капацитет на RIP | Преклопете и ролна штанд | 8 x 13/16-инчен Дадо капацитет | C10RJS

DEN 0.33

Достапност

Најдобро во класата на рипување : 3 "десно x 22" лево Преголема табела : 28 3/4 "x 22" за лесна и побезбедна материјална поддршка. Мотор на ниво на ниво : Купер рана, мека старт, електрична сопирачка, заштита од преоптоварување, 15 засилувачи, 4500 вртежи во минута. Трајно склоп и ролна држач : За лесно поставување и дефект со прилагодливо стапало за стабилизација на нерамни површини. Метални мерачи на метар : За прецизни мирични намалувања. Прилагодување на оградата на решетката и Pinion : За микро прилагодувања. Исечен капацитет : способен за 3-1/8 во. Исечете на 90 степени и 2-1/4 во. Исечете на 45 степени. Bevel : 0 ° до 45 ° : за намалувања кои се движат од 3-1/8 in. (0 °) до 2-1/4 in. Лесни прилагодувања : Висина на сечилото или агол, како и едноставни прилагодувања на оградата за да се придржуваат до материјалот за сечење. 40 T сечило на карбид : нуди висок капацитет за сечење.


За производот

Избор на клиент

Кабилок лавици за полици за складирање Полици за складирање wallид монтиран за складирање решетката за складирање wallидна полица со куки што
  • Новак

Кабилок лавици за полици за складирање Полици за складирање wallид монтиран за складирање решетката за складирање wallидна полица со куки што

DEN 2.33

Организатор за организатор : Организатор на метал поставен со wallидови со куки помага да се обеси и да ор�

Држач за метла, држач за метла без вежба не'рѓосувачки челик, тешка должност монтиран со wallидови со закачалка за куки, решетката за
  • Новак

Држач за метла, држач за метла без вежба не'рѓосувачки челик, тешка должност монтиран со wallидови со закачалка за куки, решетката за

DEN 2.67

Широк спектар на примена : Mountидот на држачот на метла е изработено од висококвалитетен Sне'рѓосувачки ч�

Божиќни Божиќни надувувања на Ромче 24 Воз Светли ПВЦ на надувување Божиќни божиќни божиќни Божиќни двор украси Екстра големи божиќни
  • Новак

Божиќни Божиќни надувувања на Ромче 24 Воз Светли ПВЦ на надувување Божиќни божиќни божиќни Божиќни двор украси Екстра големи божиќни

DEN 271.84

[Висококвалитетно издржливо и безбедно за употреба] : Божиќните надувувања се изработени од водоотпоре�

Favomoto 2 поставува брави прилагодлив влечење за влечење /спојник за брод за камион практичен - /-инч инч со јазичен игла црн клуч со дијаметар
  • Новак

Favomoto 2 поставува брави прилагодлив влечење за влечење /спојник за брод за камион практичен - /-инч инч со јазичен игла црн клуч со дијаметар

DEN 1204.80

Заклучување на конекторот за приколка : Направено од и материјали, тоа е и нема да биде лесно оштетено Сп

Електрично ќебе C'estbon за домашни миленици прилагодливо, загреан кревет за мачки автоматско напојување, водоотпорна подлога за греење
  • Новак

Електрично ќебе C'estbon за домашни миленици прилагодливо, загреан кревет за мачки автоматско напојување, водоотпорна подлога за греење

DEN 1808.32

【Електрична подлога за греење за домашни миленици】 Подлога за греење / кревет за домашни миленици Чува

MOUDOAUER Водоотпорен Трајни преносни торби за носење торба со тврда обвивка за заштитна обвивка за далечински контролер за далечински
  • Новак

MOUDOAUER Водоотпорен Трајни преносни торби за носење торба со тврда обвивка за заштитна обвивка за далечински контролер за далечински

DEN 254.24

Го штити вашиот Mavic Mini од вода, испакнатини, гребнатини и нечистотија Компактен дизајн, мал волумен, лесе

1pcs нов CT-MVS.21S, 2C/0, CTMVS.21S, 2C/0,
  • Новак

1pcs нов CT-MVS.21S, 2C/0, CTMVS.21S, 2C/0,

DEN 2.00

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Повторувајте 4 мил
  • Новак

Повторувајте 4 мил

DEN 3.33

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

Huangxing - Засилување на модулот за регулатор на напон конвертор за зајакнување на конверторот за конвертор на конверторот за зајакнување
  • Новак

Huangxing - Засилување на модулот за регулатор на напон конвертор за зајакнување на конверторот за конвертор на конверторот за зајакнување

DEN 2.33

Куќиштето на алуминиумска легура е мало и лесно за монтирање; Запечатен со силикон, тој е водоотпорен (IP6

Смешна кригла со беспилотни летала - подароци од квадкоптер - подарок за UAV - Смешен подарок за дрон - Јас не летам само беспилотни летала
  • Новак

Смешна кригла со беспилотни летала - подароци од квадкоптер - подарок за UAV - Смешен подарок за дрон - Јас не летам само беспилотни летала

DEN 2.00

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на чаши со највисок квалитет..