Акрилна боја на Валејо, вермилион, црвена, VJ70947, 0,57 fl oz

Акрилна боја на Валејо, вермилион, црвена, VJ70947, 0,57 fl oz

DEN 131.20

Достапност

Бојата на моделот е формулирана со постојани пигменти за ликовна уметност; Сите бои се целосно лесни и непроaирни Конзистентноста на бојата на моделот овозможува исклучително мазен и униформа филм за боја, без трага од четки. Формулата заснована на водата на моделот боја е специјално развиена за придржување на тешки површини како што се метал и пластика. Бојата на моделот е формулирана со постојани пигменти за ликовна уметност; Сите бои се целосно лесни и непроaирни. Конзистентноста на бојата на моделот овозможува исклучително мазен и униформа филм за боја, без трага од четки. Формулата заснована на водата на моделот боја е специјално развиена за придржување на тешки површини како што се метал и пластика. Опис на производот Овие се акрилни бои на бои од акриликос Валејо тие се бои со вода, кои се нетоксични и не-затегнати и доаѓаат во шише со очи од 17 мл, што спречува истури. Бојата на моделот е индицирана за сите површини, а особено формулирана да се придржува кон пластика и полиестери. Боите се четкаат непречено и лесно покриваат големи површини и без да прикажат четки. Нивната текстура ги прави подеднакво совршени за детали за минус за минијатурни уметнички дела. Сите нијанси се сушат до мат и непроaирна завршница, освен металните и транспарентните бои. Транспарентните бои даваат брилијантна завршница, затегнете ја површината, но не кријат дрвокрадци или други карактеристики. На моделите, тие се применуваат директно за светла и сигнални светла; Разредени со МАТ медиум, овие бои се идеални за затемнување на авион или прозорци на автомобили (пушено стакло). Примената на палто со транспарентна боја над истата боја на мат дава дополнителен брилијантен посебен ефект. Моделот боја може да се разреди со вода, а сите бои можат да се мешаат едни со други.


За производот

Избор на клиент

Јака на вратилото, јака за заклучување на вратилото, 10 парчиња вратило за јака на вратило Електропалатот Фероникел вратило за заклучување
 • Новак

Јака на вратилото, јака за заклучување на вратилото, 10 парчиња вратило за јака на вратило Електропалатот Фероникел вратило за заклучување

DEN 0.33

Се користи за : јаката на вратилото се користи за заклучување на положбата на вратилото и челичната жица

Vopotek ipad 10-та генерација 2022 тастатура, со тастатура со позадинско осветлување, безжична тастатура за одвојување со држач за моливи,
 • Новак

Vopotek ipad 10-та генерација 2022 тастатура, со тастатура со позадинско осветлување, безжична тастатура за одвојување со држач за моливи,

DEN 703.84

Компатибилност : Специјално дизајниран за 10,9инчен i Pad 10та генерација (број на модел : A2696 / A2757) Белешка : Н�

Кабилок Домашен Декор Домашен Декор Декор За Дома Кристална Сфера Држач За Стоење Држач За Кристално Срце Парче Плоча И Други Камења
 • Новак

Кабилок Домашен Декор Домашен Декор Декор За Дома Кристална Сфера Држач За Стоење Држач За Кристално Срце Парче Плоча И Други Камења

DEN 2.00

Изработени од висококвалитетни материјали, деликатна декорација на работната површина Може повторно д

腰部 按摩器 暖宫 宝护腰带 充电 热敷加 热防 寒暖宫 寒暖宫 大姨 妈 神器 神器 神器 神器 神器 масиво масиво топол палата богатство на физиотерапија инструмент за полнење
 • Новак

腰部 按摩器 暖宫 宝护腰带 充电 热敷加 热防 寒暖宫 寒暖宫 大姨 妈 神器 神器 神器 神器 神器 масиво масиво топол палата богатство на физиотерапија инструмент за полнење

DEN 1257.60

腰部 按摩器 暖宫 宝护腰带 理疗仪 充电 热防 寒暖宫 寒暖宫 带 大姨 神器 神器 神器 масирање на половината топла палата богат

Господине Пенкало-Пластични Папки со Џебови, 5 парчиња, Избрани Бои, Папки Со Џебови, Тешка Пластика Две Џебни Папки, Џебни Папки, Папки,
 • Новак

Господине Пенкало-Пластични Папки со Џебови, 5 парчиња, Избрани Бои, Папки Со Џебови, Тешка Пластика Две Џебни Папки, Џебни Папки, Папки,

DEN 0.67

Пакетот вклучува 5 тешки џебни папки во 5 светли бои Гдин пенкало џеб папки се направени од квалитетен ма

Волкс метал Поправка на беспилотни летала предната рака на раката, 1,6x1.5x0.7cm долг сервисен живот 1 парчиња Поправка на беспилотно
 • Новак

Волкс метал Поправка на беспилотни летала предната рака на раката, 1,6x1.5x0.7cm долг сервисен живот 1 парчиња Поправка на беспилотно

DEN 556.80

Професионално производство, стабилна изведба, висока сигурност, долг животен век и лесна инсталација Д�

Два божиќни и роденденски украси за украси, вклучуваат 7 стапки со надувување на ирваси на ирваси на Дедо Мраз, и 4 нозе високи 4 стапки на
 • Новак

Два божиќни и роденденски украси за украси, вклучуваат 7 стапки со надувување на ирваси на ирваси на Дедо Мраз, и 4 нозе високи 4 стапки на

DEN 1.00

Пакет за декорација на Божиќ и роденденска забава Овој пакет пакет има вкупно 2 украси : 1 парче од 7 стап�

Волшени лесни 4 дупки за складирање на кука за закачалки со повеќе функции Силна лепило за лепило за закачалка за куки за складирање
 • Новак

Волшени лесни 4 дупки за складирање на кука за закачалки со повеќе функции Силна лепило за лепило за закачалка за куки за складирање

DEN 95.68

❤ Лесна налепница за супер лепак со голем капацитет на оптоварување до 5 кг и без удар е да го одржувате �

ЈИШОП 4 Црн Камин Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еколошки Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција На Топлина
 • Новак

ЈИШОП 4 Црн Камин Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еколошки Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција На Топлина

DEN 0.67

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Сиживуџија Кутија За Складирање Храна Контејнер За Складирање Ориз Кујна-Монтирана Кофа За Ориз Домаќинство и Запечатен Цилиндар
 • Новак

Сиживуџија Кутија За Складирање Храна Контејнер За Складирање Ориз Кујна-Монтирана Кофа За Ориз Домаќинство и Запечатен Цилиндар

DEN 2.67

Замислете секој пат кога одење во вашата кујна или оставата, чајната кујна, најде се што е уредно органи�

CABILOCK 2PCS гардероба за складирање партиција Поделување на полици за книги на полици за раздвојување на стоки за складирање на стоки
 • Новак

CABILOCK 2PCS гардероба за складирање партиција Поделување на полици за книги на полици за раздвојување на стоки за складирање на стоки

DEN 2.67

Стр Партиции за облека со клиптип : Погодно е за домашна употреба за да ја одржувате вашата гардероба ил�

Doitool 3 парчиња црвена болка плишана заштита на задните микробранови нозе потопло исполнети половината топла термичка зимска подлога
 • Новак

Doitool 3 парчиња црвена болка плишана заштита на задните микробранови нозе потопло исполнети половината топла термичка зимска подлога

DEN 0.33

Шише со вода во кревет : Униформа физичка спроводливост дисипација на топлина, удобно и топло искуство Т

4 Гранит дијамантски подлошки за полирање на влажни и суви и конечно застаклување бивол 170+1 парчиња мермер бетон травертин стакло
 • Новак

4 Гранит дијамантски подлошки за полирање на влажни и суви и конечно застаклување бивол 170+1 парчиња мермер бетон травертин стакло

DEN 1.00

Бесплатен брод (Соединетите држави) Бродот за пиорис на УСПС Овој пакет носи : 80 парчиња премија 4 "суво п�