Флуоресцентни светло на лоругеи за класични филтри за светло-светло-светло на таванот, тавански тавански тавани за светло-канцеларија и украси во училницата, пове?

Флуоресцентни светло на лоругеи за класични филтри за светло-светло-светло на таванот, тавански тавански тавани за светло-канцеларија и украси

DEN 0.33

Достапност

Fit Стандардна стандардна флуоресцентна таванска светлина на таванот : Вистинската големина на секоја флуоресцентна светлина ги опфаќа мерките, 22,38 ”x 46,5” (ширина 3,87 ft x долга 1,86 ft) Лесно за инсталирање : лежи на врвот на тековниот дифузер (не замена за вашиот дифузер). Погодно за секое опкружување - училници на наставници, училишни коридори, болници, канцеларии или дури и свој дом. Нашите флуоресцентни филтри за светлина се погодни за секое опкружување- што ја прави секоја просторија попријатно место за работа и да биде внатре. вашата биро и кабина. Флексибилна структура : Покривот на панелот е изработен од лесен, еколошки и само-мешачки флексибилен материјал, кој е лесен за инсталирање и брзо за замена. Погодно за сите околини. Но, овие панели не се наменети да ги заменат тврдите капаци на акрилен дифузер. Флуоресцентен светлосен филм за покривање на филмот : Нашите специјално дизајнирани филмови за светло опфаќаат се тркалаат, мала тежина, издржлива и лесна за инсталирање. Едноставно извадете го филмот од пакувањето - филмот ќе се одврзе рамно. Откако ќе се откажете, едноставно поставете го филмот на врвот на постојниот пластичен дифузер - нема потреба од лепак или лента.


За производот

Избор на клиент

Салон за нокти уметнички постер за коса Декор за коса, салон за салони за салони за салони за украси, бохо убавина салон Д платно сликарство
 • Новак

Салон за нокти уметнички постер за коса Декор за коса, салон за салони за салони за салони за украси, бохо убавина салон Д платно сликарство

DEN 1.33

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Случај за носење на инсулински пенкало за инсулин, за проширување на медицински ладилнини за инсулински пенкала и дијабетес, светло изолирана
 • Новак

Случај за носење на инсулински пенкало за инсулин, за проширување на медицински ладилнини за инсулински пенкала и дијабетес, светло изолирана

DEN 2.00

Светло и преносно : Мала медицинска изолација кутија за патување е лесна во тежина, компактен, удобен за

Anfeng слободно време случајно солидно здив на отворено сандали дебели клинови жени модни чевли женски сандали слатки летни чевли за жени сандали
 • Новак

Anfeng слободно време случајно солидно здив на отворено сандали дебели клинови жени модни чевли женски сандали слатки летни чевли за жени сандали

DEN 228.96

Висококвалитетни материјали : Овие рамни сандали со отворено пети горниот материјал се изработени од к�

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Среќна Шема
 • Новак

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Среќна Шема

DEN 223.84

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Лиобо Свадба Декор Бел Декор Прстен Носител Перница Двојно Срце Ринстон Прстен Перница Прстен Носител Перница Со Сатенски Панделки За Свадбена
 • Новак

Лиобо Свадба Декор Бел Декор Прстен Носител Перница Двојно Срце Ринстон Прстен Перница Прстен Носител Перница Со Сатенски Панделки За Свадбена

DEN 1113.60

Прстен Носител Перница Совршен За Свадба, Забава, церемонија Големина на перница : околу 15* 15см / 6* 6инч...

К&засилувач;М ДИЗАЈНИ Црно-Бела Тврд Повез Вештачки Книги За Полица За Книги, Книга Декор, Декоративни Книги За Домашен Декор, Вештачки Книги
 • Новак

К&засилувач;М ДИЗАЈНИ Црно-Бела Тврд Повез Вештачки Книги За Полица За Книги, Книга Декор, Декоративни Книги За Домашен Декор, Вештачки Книги

DEN 1.33

ДЕКОРАТИВЕН СЕТ НА КНИГИ : Вистински книги со празни страници Одлични декоративни книги за домашен деко

Зимски долги ракави за надворешни работи на женски обични зимски топло зимско топло шерпа, наредени палто со џек со качулка, палто
 • Новак

Зимски долги ракави за надворешни работи на женски обични зимски топло зимско топло шерпа, наредени палто со џек со качулка, палто

DEN 139.84

100% полиестерпроизвод како што е прикажано ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попуст, купете 3

Zyhmw перфориран Andeasy за инсталирање на хотелски квалитет на бакар куки за бања зад облеката на вратата, позлатени сјајни куки-c1 самостојни
 • Новак

Zyhmw перфориран Andeasy за инсталирање на хотелски квалитет на бакар куки за бања зад облеката на вратата, позлатени сјајни куки-c1 самостојни

DEN 3.00

Широката широка употреба ја прави вашата бања чиста Не само што може да се смести во бањата, туку и во ку�

Bmisegm машка памучна долна облека Машка долна облека Големи машки боксери шорцеви отпечатени долна облека со отворен крај кој долна облека
 • Новак

Bmisegm машка памучна долна облека Машка долна облека Големи машки боксери шорцеви отпечатени долна облека со отворен крај кој долна облека

DEN 1547.20

100% памук Менс црни шорцеви Божиќни шорцеви црни шорцеви за пижами мажи пливаат шорцеви шорцеви хеланки

3 ролни со само-лепете лента за ленти од казани, декоративна лента за запечатување, изолациска и водоотпорна лента за запечатување за кујнски countertops,
 • Новак

3 ролни со само-лепете лента за ленти од казани, декоративна лента за запечатување, изолациска и водоотпорна лента за запечатување за кујнски countertops,

DEN 0.67

【Одлично запечатување】 Мека и флексибилна заптивка на каулк, што се користи за лесно запечатување на п

Морска Желка Медуза Санитарна Салфетка Торба За Складирање Пренослива Менструална Торба За Жени Тинејџерки Менструална Чаша Торбичка
 • Новак

Морска Желка Медуза Санитарна Салфетка Торба За Складирање Пренослива Менструална Торба За Жени Тинејџерки Менструална Чаша Торбичка

DEN 1.33

Димензии : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи, со 1 голем џеб и 1 мал оддел, може да собере 10 до 15 хигиенски салфетки Материјал :

OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Oppo Reno7 SE 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции за повеќекратна употреба, како што се
 • Новак

OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Oppo Reno7 SE 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции за повеќекратна употреба, како што се

DEN 1.33

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Oppo Reno7 SE 5 G со компјутерски периферни уреди, како што се фле�

Гемзоно Исус Дијамант Уметност Сликарство Колекции За Возрасни-Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики ЗА Почетници 5Д Боја Со Дијаманти
 • Новак

Гемзоно Исус Дијамант Уметност Сликарство Колекции За Возрасни-Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики ЗА Почетници 5Д Боја Со Дијаманти

DEN 1.00

Одлично како подарок Зајакнување на интеракцијата со децата Совршено ново хоби Модни украси за дома...