4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитен прстен капачиња шуплива електрична жица гром -, боја: транспарентен)

4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитен прстен капачиња шуплива електрична жица гром -, боја:

DEN 1155.20

Достапност

Големина : 14мм (4 парчиња), боја : транспарентен Сертификација : Ништо. Големина : 14мм (4 парчиња), боја : транспарентен. Сертификација : Ништо. Product Description Name:Wire Guard Coil Material:Silicone Rubber Temperature resistance:-40℃ to +250℃Colors:Grey / Transparent / White / Black Features:Corrosion resistance acid and alkali resistance Good temperature resistance Not easy to deform Long service life Explain:The dimensions in the specification options are all Димензијата на сликата , тоа е - големината на гумениот приклучок во дупката. Користете : може да се користи за дупки за навој и приклучување. Нотини : Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ве молиме, дозволете 1-3 мм мерење на девијацијата поради Рачно мерење.ПАКЕНГ Вклучувајќи : како што покажуваат опциите.


За производот

Избор на клиент

Љубов Бразил Фудбал Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација
  • Новак

Љубов Бразил Фудбал Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација

DEN 260.64

пластика Произведено во САД Или Увезено ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организат�

Sonyalpha DSLR-A100 со висока оценка со повеќе обложени, мулти-навојни, 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи, изработен од Optics + NWV Директна
  • Новак

Sonyalpha DSLR-A100 со висока оценка со повеќе обложени, мулти-навојни, 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи, изработен од Optics + NWV Директна

DEN 1264.00

УВ филтер (ултравиолетово) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти и ултрави

Потпорен Ѓон Анти-Лизгачки Влошки За Гипс картон, 4 парчиња Градежна Подлога За Статив со Завртка, Комплет За Замена На Влошки За Стапала За Внатрешен
  • Новак

Потпорен Ѓон Анти-Лизгачки Влошки За Гипс картон, 4 парчиња Градежна Подлога За Статив со Завртка, Комплет За Замена На Влошки За Стапала За Внатрешен

DEN 447.84

Материјал : алуминиумска легура Лесен за носење, лесен за употреба.Големина : вклучен Е Околу 105 х 84 х 12мм

Ботаничка градинарска тревник млазница 50 парчиња Автоматски систем за наводнување капка по капка за капка за наводнување, користен за алатки
  • Новак

Ботаничка градинарска тревник млазница 50 парчиња Автоматски систем за наводнување капка по капка за капка за наводнување, користен за алатки

DEN 1466.72

Наводнувајте го секој агол на градината Без оглед на времето на отворено, проверете дали имате свежи зе�

Држач за сиви очила Cabilock 6 парчиња со бело+розово+сиво пристаниште за спални соби за спални садови покрај бањата, мултифункционален wallид-штанд
  • Новак

Држач за сиви очила Cabilock 6 парчиња со бело+розово+сиво пристаниште за спални соби за спални садови покрај бањата, мултифункционален wallид-штанд

DEN 412.80

Организатор на џебни wallидови : Широка апликација : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е д

Миашуи Спандекс шорцеви со џебови жени жени печати лето високо половината плус големина шорцеви што лежат шорцеви за велосипедисти за
  • Новак

Миашуи Спандекс шорцеви со џебови жени жени печати лето високо половината плус големина шорцеви што лежат шорцеви за велосипедисти за

DEN 0.33

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на влечење 715 дена испорака Изматете шорцеви за жени п

Професионални влошки на коленото за работа, градинарство и градежни облоги на коленото за мажи и жени со густа перница од гел, силни
  • Новак

Професионални влошки на коленото за работа, градинарство и градежни облоги на коленото за мажи и жени со густа перница од гел, силни

DEN 414.08

Влошки за колено за работа со гаранција за живот : Наменети за какви било површини, гарантираме дека нем�

Вајжун 6/12 парчиња Овошна Вилушка 304 Вилушки За Торта Од Нерѓосувачки Челик Бело Злато Шарени Чајни Вилушки Сет За Вечера Хотелска Забава
  • Новак

Вајжун 6/12 парчиња Овошна Вилушка 304 Вилушки За Торта Од Нерѓосувачки Челик Бело Злато Шарени Чајни Вилушки Сет За Вечера Хотелска Забава

DEN 1403.20

Ве молиме, исушете го и чувајте ги садовите чисти и суви!!! Користете неутрални детергенти Не користете с