Филаментот на колковите EasyFil колкови 2,85мм бело 750 грам 3Д -печатач

Филаментот на колковите EasyFil колкови 2,85мм бело 750 грам 3Д -печатач

DEN 1294.40

Достапност

Многу ограничен отпорност на искривување/големо влијание Лесна и издржлива/висока отпорност на ESCR. Инженерски за да се исполнат стандардите за ретардност на пламенот UL 94 HB. Лесно да се залепи со разни лепила/колкови за стирен, лепила засновани на епоксид, суперлеги и лепила за контакт. Hips Easy Fil е високо-перформанси и лесен за печатење на полистирен тип на 3Д-печатач, што е малку помек и пофлексибилно од просечните нишки на колковите и со тоа што го прави многу филамент на колковите отпорни на влијанија. има извонредни карактеристики во однос на хигиена, јачина и топлина и ја отпечати навистина непречено и детално со екстремно матна завршна површина. Печатените делови за колковите Easy Fil се многу лесни и лесно можат да бидат залепени заедно со најразлични лепила.


За производот

Избор на клиент

Uysoo 32 Инчен LED Светлосна Лента 585W 58500LM Три-Ред Место Поплава Комбо Зрак Бар Светла 4инч Led Парчиња Работа Светлина Магла Светло ВОЗЕЊЕ
 • Новак

Uysoo 32 Инчен LED Светлосна Лента 585W 58500LM Три-Ред Место Поплава Комбо Зрак Бар Светла 4инч Led Парчиња Работа Светлина Магла Светло ВОЗЕЊЕ

DEN 2.67

Quer Super Blight Q32инчната лед лента има напредни ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ LED чипови, со надградба на троен ред дизајн,

Безбедна Кутија За Готовина Со Послужавник За Пари, Мал Клуч За Заклучување Од Црн Челик Отстранлива Фиока За Накит За Организатор За
 • Новак

Безбедна Кутија За Готовина Со Послужавник За Пари, Мал Клуч За Заклучување Од Црн Челик Отстранлива Фиока За Накит За Организатор За

DEN 0.33

[Цврста И Издржлива Кутија За Пари За Готовина] : Нашата кутија за готовина со послужавник за пари и брав�

Држач За Држач За Потпирач За Глава За Автомобил-Држач За Држач За Седишта За Автомобил, Универзален Држач За Таблети За Ротација Од
 • Новак

Држач За Држач За Потпирач За Глава За Автомобил-Држач За Држач За Седишта За Автомобил, Универзален Држач За Таблети За Ротација Од

DEN 671.68

●Монтирање на автомобил●Специјализиран за држач, направете попрофесионално Држач за мобилен телефон

Елита Гурмански Старомоден 4 Кварт Гроздобер Апалачи Дрво Кофа Електрични Сладолед Машина, Бонус Класичен Умре-Фрлија Рака Чудак За Разгорување,
 • Новак

Елита Гурмански Старомоден 4 Кварт Гроздобер Апалачи Дрво Кофа Електрични Сладолед Машина, Бонус Класичен Умре-Фрлија Рака Чудак За Разгорување,

DEN 1343.84

Капацитет од 4 ЛИТРИ : Замрзнете до 4 Литри ладен и кремаст сладолед, желато, замрзнат јогурт или шербет С�

Комплет за лак За нокти аокитек Гел Еднобоен / 15мл Гел Лак Комплет Натопете Гел За нокти Комплет Дијамантски Црвен Гел Комплет За Маникир
 • Новак

Комплет за лак За нокти аокитек Гел Еднобоен / 15мл Гел Лак Комплет Натопете Гел За нокти Комплет Дијамантски Црвен Гел Комплет За Маникир

DEN 95.84

П различни БОИ се Изразуваат со 14 неконвенционални и транссезонски бои за лакови во веганска формула ко

ВЕФСУ Врвка За Влечење Лен Памучна Кеса Лен Џеб За Складирање Снегулка Торба За Подароци Бонбони Божиќни Торби За Складирање Ткаенина Организирање
 • Новак

ВЕФСУ Врвка За Влечење Лен Памучна Кеса Лен Џеб За Складирање Снегулка Торба За Подароци Бонбони Божиќни Торби За Складирање Ткаенина Организирање

DEN 107.04

1 Х Бонбони Торба Опис На Производот : Боја : Повеќебојна Материјал : платно Отворање И Затворање На Врвк�

1 ПАРЧИЊА Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање Прекинувач За Патување Прилагодлив Ролери Ротирачка Рака TPYE LXK3-20S
 • Новак

1 ПАРЧИЊА Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање Прекинувач За Патување Прилагодлив Ролери Ротирачка Рака TPYE LXK3-20S

DEN 0.33

Прекинувачи Прекинувач за патување Од Серијата Switches LXK3 е погоден за AC 50 Hz, номинален напон до 380 V, DC напон

Б РЕФЛЕКТИРАЧКИ-Комплет од 10 Ретро Рефлектирачки Налепници за Мотоцикл, Шлемови, Велосипед, Скутери, Количка, Кабриолет. - Универзално Лепило
 • Новак

Б РЕФЛЕКТИРАЧКИ-Комплет од 10 Ретро Рефлектирачки Налепници за Мотоцикл, Шлемови, Велосипед, Скутери, Количка, Кабриолет. - Универзално Лепило

DEN 0.67

УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : Нашите лепливи ленти (големина 7см х 1,8 см) се повеќенаменски, можат да се нанесат �

Поправен Службеник Кригла, Како Да Направите Поправен Службеник Насмевка? Стави Ќебе Над Главата И Викај Замрзни!, Новина Уникатен Подарок Идеи
 • Новак

Поправен Службеник Кригла, Како Да Направите Поправен Службеник Насмевка? Стави Ќебе Над Главата И Викај Замрзни!, Новина Уникатен Подарок Идеи

DEN 2.33

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА На Поправниот Службеник ШОЛЈА ЗА КАФЕ : 11оз оваа одлична забавна кригла е совршена за е

Ранец За Хидратација крого СО 2л Воден Мочен Меур Планински Велосипед Ранец Водоотпорен Ранец За Хидратација За Возење Велосипед
 • Новак

Ранец За Хидратација крого СО 2л Воден Мочен Меур Планински Велосипед Ранец Водоотпорен Ранец За Хидратација За Возење Велосипед

DEN 383.84

Користете Врвна Ткаенина : Високо Отпорен На кинење Најлон, Намалете ја тежината на самата кеса, Отпорна

Абсорбента Кујна Тапа Душеци 2 Парчиња Еднорози Виножито Крофни Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник
 • Новак

Абсорбента Кујна Тапа Душеци 2 Парчиња Еднорози Виножито Крофни Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник

DEN 2.67

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

Порторико Се Спротивстави На Борикуа Знаме Дедо Мраз Шапка Деца Божиќни Капи Кадифен Божиќна Капа За Божиќ Нова Година Празник Фестивал Партија
 • Новак

Порторико Се Спротивстави На Борикуа Знаме Дедо Мраз Шапка Деца Божиќни Капи Кадифен Божиќна Капа За Божиќ Нова Година Празник Фестивал Партија

DEN 2.33

Божиќната Капа Е Совршена За Повеќето Деца, Суштинска Декорација За Божиќ И Нова Година Дедо Мраз Шапка

Торба За Перење Тиква За Ноќта На Вештерките Тежок Ранец За Перење алишта Со Ремени За Рамо Рачки Торба За Перење Патувања Со Врвка
 • Новак

Торба За Перење Тиква За Ноќта На Вештерките Тежок Ранец За Перење алишта Со Ремени За Рамо Рачки Торба За Перење Патувања Со Врвка

DEN 3.00

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● оваа кеса за перење е со димензии 14,5"(дијаметар) x 29,3 " (37cm€74,5 cm) Капацитетот е ОКОЛУ 80

Богатствата НА каролина 1213sh4 Црвена Лента За Поводник за Свесност За Сида или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач
 • Новак

Богатствата НА каролина 1213sh4 Црвена Лента За Поводник за Свесност За Сида или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач

DEN 281.28

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Термоспој, Л. 1450 М9Х1
 • Новак

Термоспој, Л. 1450 М9Х1

DEN 2789.92

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Повеќе од 90 години Електролукс е посветен да