Пластично стакло заштитен стакло заштитен филм компатибилен со заштитник на стакло KOAMTAC KDC280, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник на пластика

Пластично стакло заштитен стакло заштитен филм компатибилен со заштитник на стакло KOAMTAC KDC280, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник

DEN 203.04

Достапност

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX-хибриден стаклен екран на пластика е нераскинлив и без сплитер-погоден за и компатибилен со Koamtac KDC280 Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H на притисок за пишување од 500g) - Овој пластично стакло заштитен филм се состои од исклучително тенок (приближно 0,2 мм) и отпорен материјал. Единствениот состав на стакло / пластичен материјал на пластичното стакло заштитен филм обезбедува најголема пропустливост на светлината и обложување на олеофобична анти-прсти. Дополнителен силен силиконски лепило слој - постојните гребнатини на дисплејот едноставно исчезнуваат. Додаток@Folix-Направено во Германија *** Лесно за инсталирање : Заштитник на стакло FX-хибрид-стакло има слична вкочанетост на онаа на вистинско стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. FX-хибридно-стакло пластично стакло заштитен филм од Atfolix, ултра тенок и супер тврд, компатибилен со Koamtac KDC280 The FX-хибридно-стакло стакло заштитник целосно го редефинира предметот на заштитата на екранот благодарение на уникатниот материјален состав : Развој на овој исклучително тврд ( Цврстина на моливче од 9 H) и отпорно стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено заштитници на тенок екран. Значи, вашиот екран на допир реагира на вашиот влез како целосно незаштитен дисплеј. Цврстината, која е невообичаено висока за филмот за заштитник на екранот, тешко остава какви било шанси за гребнатини. Податоци за тенки и суперхарди- новиот стандард во заштитата на екранот! Особено ниската дебелина на материјалот на пластичното стакло заштитен филм обезбедува оптимален изглед и- и- Чувствувајте се на вашиот дисплеј.


За производот

Избор на клиент

Машка вакуумска пенис пумпа за зголемување на пумпата Зголемете ја пумпата за раст на пумпата за раст на машката опрема поставена со пумпа
  • Новак

Машка вакуумска пенис пумпа за зголемување на пумпата Зголемете ја пумпата за раст на пумпата за раст на машката опрема поставена со пумпа

DEN 319.84

Принцип на вакуум : Пумпата за проширување на мажите е дизајнирана да генерира вакуум вшмукување, што го

Есен цртан филм тиква Денот на благодарноста се појавува алишта за алишта со патент за патент, преклопна корпа за перење со рачки што се
  • Новак

Есен цртан филм тиква Денот на благодарноста се појавува алишта за алишта со патент за патент, преклопна корпа за перење со рачки што се

DEN 351.84

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

1 парчиња торба со симпатична торба за менструација, голема торба за складирање санитарна чанта за санитарни подлошки за салфетки, цртан филм
  • Новак

1 парчиња торба со симпатична торба за менструација, голема торба за складирање санитарна чанта за санитарни подлошки за салфетки, цртан филм

DEN 191.68

♥ Интимна торба за заштита на приватноста ♥ Оваа торба за менструална подлога е специјално дизајниран

HSHA LED бербер столб Класичен стил LED бербер продавница Пол светло , Осветлување на ротирачкиот салон за знаци на салони погодни за ресторани
  • Новак

HSHA LED бербер столб Класичен стил LED бербер продавница Пол светло , Осветлување на ротирачкиот салон за знаци на салони погодни за ресторани

DEN 0.67

Цилиндер за вртење со висок лумен Внатрешно осветлување со зачувана енергија сијалица IP44 водоотпорна, �

Eazypower 77043 12-14 Slotted1
  • Новак

Eazypower 77043 12-14 Slotted1

DEN 100.96

Eazy Power нуди целосен асортиман на додатоци за алатки за стотици апликации Eazypower е лидер во додатоци за ала

Врска светло индустриска гроздобер ламба за приврзоци ретро фарма куќа таванот виси светло за црна метална креативна геометриска дијамантска
  • Новак

Врска светло индустриска гроздобер ламба за приврзоци ретро фарма куќа таванот виси светло за црна метална креативна геометриска дијамантска

DEN 639.84

【Креативен дизајн】 Светлината на приврзокот е изработена од висококвалитетен метал, кој е здрав и изд�

Квадратниот врат плетенка во боја на резервоарот за бои за жени, скријте ги врвовите на стомакот, лабава маички за блуза без ракави, без
  • Новак

Квадратниот врат плетенка во боја на резервоарот за бои за жени, скријте ги врвовите на стомакот, лабава маички за блуза без ракави, без

DEN 0.33

Полиестер+памук+спандекс Повлечете го затворањето Материјал за миење на машината : 60%полиестер, 35%памук,

Juoifip 10 пакет Акрилен знак на знак 8,5 x 11 wallиден монтиран знак на знак за чиста пластична рамки за слики, дизајн поставен на wallидови,
  • Новак

Juoifip 10 пакет Акрилен знак на знак 8,5 x 11 wallиден монтиран знак на знак за чиста пластична рамки за слики, дизајн поставен на wallидови,

DEN 463.84

Јасен држач за знаци на менито со плексиглас е изработен од висококвалитетен акрилен материјал кој е ма

Lrjskwzc градинарски распрскувач Прилагодлив автоматски зачинет уред за самостојно наводнување со поддршка за заграда за заграда градинарски наводнување
  • Новак

Lrjskwzc градинарски распрскувач Прилагодлив автоматски зачинет уред за самостојно наводнување со поддршка за заграда за заграда градинарски наводнување

DEN 204.80

Попрскувачите на тревници мора да бидат вашиот идеален избор за наводнување на тревниците, градините, д

Кристална полица приказ полумесечина Месечина решетката на вештерки за кристали за камења есенцијални масла, најважни полици, wallид декор рустикален
  • Новак

Кристална полица приказ полумесечина Месечина решетката на вештерки за кристали за камења есенцијални масла, најважни полици, wallид декор рустикален

DEN 1.33

Декорирање на wallидови во форма на пеперутка во форма : Оваа црна дрвена полица од месечината има класичн