Држач за мобилен телефон, преносен, преклопен, погоден за употреба на работна површина, погоден за сите мобилни телефони, таблети 4-10 инчи

Држач за мобилен телефон, преносен, преклопен, погоден за употреба на работна површина, погоден за сите мобилни телефони, таблети

DEN 222.40

Достапност

Погодно е за дома, канцеларија, учење преку Интернет, видео конференција, воз на долги растојанија и авион Целосно користени материјали, кревањето рака е изработена од легура на цинк, што го прави кревањето измазнето без метеж и не е лесно да се деформира. Делот за заграда е изработен од мек силикон, што не ја оштетува машината. Широко поддржуваат повеќе уреди : Мобилниот телефон поддржува 4,7-7 инчи, i Pad поддржува 6,7-10,5 инчи. Комбинирање на практичност и естетика за дизајнирање на работната површина, кој е целосно надграден, има широк спектар на употреба, користи доволно материјали и е компактен и преносен. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, ве молиме контактирајте ме и ќе биде решено што е можно поскоро. Погодно е за дома, канцеларија, учење преку Интернет, видео конференција, воз на долги растојанија и авион. Целосно користени материјали, кревањето рака е изработена од легура на цинк, што го прави кревањето измазнето без метеж и не е лесно да се деформира. Делот за заграда е изработен од мек силикон, што не ја оштетува машината. Широко поддржуваат повеќе уреди : Мобилниот телефон поддржува 4,7-7 инчи, i Pad поддржува 6,7-10,5 инчи.


За производот

Избор на клиент

Удобен час 9 Доломит во форма на коски за кучиња за складирање на кучиња со капа за украсување на домови, црвено -бело, колекција на кучиња
 • Новак

Удобен час 9 Доломит во форма на коски за кучиња за складирање на кучиња со капа за украсување на домови, црвено -бело, колекција на кучиња

DEN 399.20

Симпатично парче направено во убави детали и убава комбинација на црвено бело боење, совршен подарок за

Енанал Зелен балон Гарланд лак комплет, зелени балони од 146 парчиња со декорации од 146 парчиња со декорации за роденден на забавата
 • Новак

Енанал Зелен балон Гарланд лак комплет, зелени балони од 146 парчиња со декорации од 146 парчиња со декорации за роденден на забавата

DEN 3.33

☘ 【Среќа детелина Св Патрик балон Гарланд】 : Прославете го денот на Свети Патрик со балон со балон на Е�

Организатор на електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка
 • Новак

Организатор на електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка

DEN 302.40

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

SLNFXC 36 платно за платно касата за завеси поставува лак шипки за акварели четки за четки за четка за четка за четка за четка за четки
 • Новак

SLNFXC 36 платно за платно касата за завеси поставува лак шипки за акварели четки за четки за четка за четка за четка за четка за четки

DEN 1.00

За трајна и долготрајна употреба Дрвена рачка за лесен зафат и контрола Голем број на избор на коса за д�

Даесар Воил Завеса 2 Панели Во Собата, Спална Соба Завеси Дупчица Полиестер Жолта Зелена Вез Цвеќиња Дневна Соба Завеси Затемнување
 • Новак

Даесар Воил Завеса 2 Панели Во Собата, Спална Соба Завеси Дупчица Полиестер Жолта Зелена Вез Цвеќиња Дневна Соба Завеси Затемнување

DEN 639.84

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

Дизајнирајте Се Што ми треба Е Љубов И Мојата полска Низинска Овчарка, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик,
 • Новак

Дизајнирајте Се Што ми треба Е Љубов И Мојата полска Низинска Овчарка, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 1.00

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Комплетен Комплет Алатки ЗА Скара ОД 16 ПАРЧИЊА-Идеален За Скара На Отворено, Кампување, Решетки Од Блекстоун &засилувач; Скара Хибачи-Вклучува
 • Новак

Комплетен Комплет Алатки ЗА Скара ОД 16 ПАРЧИЊА-Идеален За Скара На Отворено, Кампување, Решетки Од Блекстоун &засилувач; Скара Хибачи-Вклучува

DEN 639.84

Комплетот ЗА СКАРА ОД 16 ПАРЧИЊА ВклучуваПрактичното сребрено куќиште ги вклучува сите основни алатки з

Држач за клучеви Tbouobt за wallидни декоративни, клучни решетки за ходникот кујна фарма куќа декор, монтирани на клучни куки, 4 куки, сино
 • Новак

Држач за клучеви Tbouobt за wallидни декоративни, клучни решетки за ходникот кујна фарма куќа декор, монтирани на клучни куки, 4 куки, сино

DEN 0.67

Материјалот на јадицата е железо, а неговиот украсен панел е изработен од дрвена влакна покриена со кал�

Табела Фанови USB Биро Вентилатор, Мал, Но Моќен, Ротирачки Мини Личен Вентилатор, За Домашна Канцеларија Спална Соба Маса И Десктоп
 • Новак

Табела Фанови USB Биро Вентилатор, Мал, Но Моќен, Ротирачки Мини Личен Вентилатор, За Домашна Канцеларија Спална Соба Маса И Десктоп

DEN 1.67

[ USB и двојно напојување на батеријата] : Вградена литиум јонска батерија 1000m Ah, може да работи до 6 часа по

Кавасаки 56054-1179 - Налепница За Резервоар За Гориво Кавасаки Нинџа Налепница Црна/Бела/Зелена Оригинален Оригинален Производ Кавасаки
 • Новак

Кавасаки 56054-1179 - Налепница За Резервоар За Гориво Кавасаки Нинџа Налепница Црна/Бела/Зелена Оригинален Оригинален Производ Кавасаки

DEN 271.84

Новиот Оем Кавасаки Марк Резервоарот Нинџа Оем Дел Број : 560541179 Ставката одговара само на наведените спе

2 парчиња Бришач За Ретровизор Што Може Да Се Повлече Од Автомобил, Силиконски Гумен Прозорец Гумен, Гумени Шофершајбни За Миење Автомобили, Пренослив
 • Новак

2 парчиња Бришач За Ретровизор Што Може Да Се Повлече Од Автомобил, Силиконски Гумен Прозорец Гумен, Гумени Шофершајбни За Миење Автомобили, Пренослив

DEN 143.84

①МАТЕРИЈАЛОТ●Малиот Гумен Со синото сечило е изработен од силиконски материјал, нема да остане гребна

Лакикапбј Неблагодарна Работа Преклоплива Неблагодарна Работа Електрична Неблагодарна Работа Контрола Со Потпирач За Рака Неблагодарна
 • Новак

Лакикапбј Неблагодарна Работа Преклоплива Неблагодарна Работа Електрична Неблагодарна Работа Контрола Со Потпирач За Рака Неблагодарна

DEN 1025.60

Оваа компактна, лесна неблагодарна работа е одлична за мали простори Неблагодарна работа е издржлива и

Климатизација Јиванго Бакарна Цевка Со Дијаметар од 1м 6мм*1,5 мм Тпм2 Црвена Бакарна Цевка, Бакарна Цевка Со Климатизација, Самостојна Лаптоп
 • Новак

Климатизација Јиванго Бакарна Цевка Со Дијаметар од 1м 6мм*1,5 мм Тпм2 Црвена Бакарна Цевка, Бакарна Цевка Со Климатизација, Самостојна Лаптоп

DEN 3.00

Лесно за обработка под топол и ладен притисок, може да се направи во цевка, прачка, жица, лента, појас, пло

Бравата За Кацига За мотоцикли Одговара На Безбедносната Брава Против Кражба На Шлемот Од 1 Инчи Со 2 Клучеви Погодни За Уличен Велосипед
 • Новак

Бравата За Кацига За мотоцикли Одговара На Безбедносната Брава Против Кражба На Шлемот Од 1 Инчи Со 2 Клучеви Погодни За Уличен Велосипед

DEN 2.67

Мала големина, лесна за инсталирање Цинк заклучување цилиндар, антикражба и безбедност Хромиран надвор