Безбедност активирана за контакт Лансет сини 100 единици. Големина на игла 21g. Длабочина на пенетрација 2,50 мм. Обем: Висок

Безбедност активирана за контакт Лансет сини 100 единици. Големина на игла 21g. Длабочина на пенетрација 2,50 мм. Обем: Висок

DEN 640.00

Достапност

✔ Поправете тестови на крвта помалку болно - врвниот дизајн на Safeticet е елиминира вибрации и прекумерен притисок, дозволувајќи им на понежните бодови да ја минимизираат болката Safe Ticet беше изгласан за најмалку болен уред од учесниците во Американското здружение за дијабетес 2012-13. - Подложен употреба, „Twist & Push“- подобар избор во споредба со редовните ланцеси и уредите за лансирање. - Лесно е и секој го сака тоа! Не е потребно прилагодување пред натоварување и длабочина. Само извадете го заштитното капаче, изматете го и набавете го примерокот на крв. ✔ Перфект за сите возрасти и услови- Safet Eticet бара мала техника на корисници и е ергономски дизајнирана. Safe Ticet е совршен и за младите и за постарите лица. Поединци со хронични физички состојби како артритис или активирачки прсти и визуелно оштетено сè уште можат лесно да го користат Safeticet. ✔ Издвојување на можноста за ширење на заразни болести- автоматскиот систем за повлекување на Sharps спречува иглата да биде изложена по употреба. Секоја Лансет е единечна употреба. Одлично за прегледи на јавно здравје и употреба во програми за образование на дијабетес, старечки домови и други здравствени центри. ✔ Изведете дека отпадот на ленти- Safe Ticet ви помага да ја добиете вистинската количина на крв, избегнувајќи губење на ленти за тестирање и непријатности повторно да морате да ви го извалкате прстот. Ако, од која било причина, не сте 100% задоволни со овој производ, ве молиме известете ни.


За производот

Избор на клиент

Индустријата За Обработка На Дрво Дупчалка Дупчалки За Обработка На Дрво Се Поставени Да Дупчат Дупки За Големината На Завртката5681012
 • Новак

Индустријата За Обработка На Дрво Дупчалка Дупчалки За Обработка На Дрво Се Поставени Да Дупчат Дупки За Големината На Завртката5681012

DEN 908.80

Тоа помага да се отстранат чиповите и остатоците од дупчалката, го намалува триењето и топлината и пост�

ДСФЕОИГИ Херметички Контејнер За Кафе-Канистер За Складирање На ВЕНТИЛИ ОД Не ' РЃОСУВАЧКИ Челик СО2 Со Лажичка-Го Одржува Вашето Кафе Свежо
 • Новак

ДСФЕОИГИ Херметички Контејнер За Кафе-Канистер За Складирање На ВЕНТИЛИ ОД Не ' РЃОСУВАЧКИ Челик СО2 Со Лажичка-Го Одржува Вашето Кафе Свежо

DEN 0.67

КАНИСТЕР ЗА КАФЕ започнете го денот со свеж пијалак Овој голем херметички контејнер за складирање кафе

Ruziyoog женски зимски шерпа јакна во боја блок со долг ракав руно мечето копче надолу надолу лабава задебела за надворешна облека за бебиња
 • Новак

Ruziyoog женски зимски шерпа јакна во боја блок со долг ракав руно мечето копче надолу надолу лабава задебела за надворешна облека за бебиња

DEN 2.00

Operенски палто жени Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите

Авто Династија 4 парчиња Пушеле Домување Килибар Агол Фарови + Агол Светилки Компатибилен Со Вложување Силуета Монтана Транс Спорт 97-05
 • Новак

Авто Династија 4 парчиња Пушеле Домување Килибар Агол Фарови + Агол Светилки Компатибилен Со Вложување Силуета Монтана Транс Спорт 97-05

DEN 3.33

9705 Шевролет Вложување 9704 Олдсмобилна Силуета 9905 Понтијак Монтана 9798 Понтијак Транс Спорт Фарот е свети�

ОЕМ Ц&засилувач;К 0С202011МС2КН1, Вклучете Го Слајдот НА Горниот Слајд ДПДТ 0.1 А 12вдц 10000ЦИКЛИ Компјутерски Иглички Држач За Држач/Преку
 • Новак

ОЕМ Ц&засилувач;К 0С202011МС2КН1, Вклучете Го Слајдот НА Горниот Слајд ДПДТ 0.1 А 12вдц 10000ЦИКЛИ Компјутерски Иглички Држач За Држач/Преку

DEN 2.33

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 853370 Тип : Вредност На Отпорност На Потен�

Зобер Премиум Правоаголна Призма Подарок Заврши Складирање Божиќ Завиткување Хартија Торба За Складирање-Одговара 14-20 Стандардни Ролни До 40
 • Новак

Зобер Премиум Правоаголна Призма Подарок Заврши Складирање Божиќ Завиткување Хартија Торба За Складирање-Одговара 14-20 Стандардни Ролни До 40

DEN 1.33

ЦВРСТА ОБВИВКА ЗА ПОДАРОЦИИзработена од исклучително тврдо платно Од 600 негирачи Оксфорд, овој организ�

Кум 6 Парчиња Голема Торба За Шминка Со Подготвена Лепенка Насмевка Козметичка Торба Пренослива Водоотпорна Тоалетна Торбичка За Патент
 • Новак

Кум 6 Парчиња Голема Торба За Шминка Со Подготвена Лепенка Насмевка Козметичка Торба Пренослива Водоотпорна Тоалетна Торбичка За Патент

DEN 1.00

Голем Капацитет : нашата подготвена торба за шминка е околу 24 х 18 х 6 см / 9,5 х 7,1 х 2,4 инчи, што е доволно за �

КФАА 22 26мм Силиконски Часовник Лесен Ремен За Брзо Вклопување За Гармин Феникс 7 7ХР/3ХР / Феникс 5Х/Феникс 5Х Плус/С60/Д2/Мк1/Феникс 5/Феникс
 • Новак

КФАА 22 26мм Силиконски Часовник Лесен Ремен За Брзо Вклопување За Гармин Феникс 7 7ХР/3ХР / Феникс 5Х/Феникс 5Х Плус/С60/Д2/Мк1/Феникс 5/Феникс

DEN 590.88

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

MroMax 100pcs M3-0, 5x10mm Хексадецимален Приклучок Главата Машина Завртки, Ален Диск, Јаглерод Челик Внатрешен Хексадецимален Штекер Тркалезна
 • Новак

MroMax 100pcs M3-0, 5x10mm Хексадецимален Приклучок Главата Машина Завртки, Ален Диск, Јаглерод Челик Внатрешен Хексадецимален Штекер Тркалезна

DEN 1.33

●ГОЛЕМИНА+ Модел : М3х10мм; Должина На Завртката : 10мм / 0,39"; Теренот : 0,5 мм / 0,02"; Дијаметар На Главата На За

ДОИТОЛ 5 парчиња Игли Прстени Вечера Креативни Божиќ Сезонски Адвент Табела Конуси Бери Свеќа Маса Празник Камин Бор Декор Акцент Конус
 • Новак

ДОИТОЛ 5 парчиња Игли Прстени Вечера Креативни Божиќ Сезонски Адвент Табела Конуси Бери Свеќа Маса Празник Камин Бор Декор Акцент Конус

DEN 1023.84

ЗИМСКИ ПРСТЕНИ за СВЕЌИ Се Одликува со природен и свеж дизајн, дизајнот на обликот на гранката на борови

Ретро Корпа За Отпадоци СО Капак-5л/1,3 Гал Чекор Корпа За Отпадоци со / Мек Капак За Затворање - Тркалезна Канта За Ѓубре со Рачки-Корпа За
 • Новак

Ретро Корпа За Отпадоци СО Капак-5л/1,3 Гал Чекор Корпа За Отпадоци со / Мек Капак За Затворање - Тркалезна Канта За Ѓубре со Рачки-Корпа За

DEN 1.67

Ретро Корпата За Отпадоци Што ја Баравте : Потсетувајќи на тревата На Оскар На Улицата Сусам, оваа тркал�

Масерфалив Корпа За Отпадоци Мини Еднобојна Работна Површина Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Кујнска Работна Плоча Држач За
 • Новак

Масерфалив Корпа За Отпадоци Мини Еднобојна Работна Површина Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Кујнска Работна Плоча Држач За

DEN 1473.60

Фина изработка, мини големина, пренослив и корисен Изработен од пластичен материјал, не е лесно да се из�

Випск Ретро Новогодишна Елка Торба За Ручек Торба водоотпорна Торба Ладилник Топла Торбичка За Патување На Отворено Пикник Училиште Работа
 • Новак

Випск Ретро Новогодишна Елка Торба За Ручек Торба водоотпорна Торба Ладилник Топла Торбичка За Патување На Отворено Пикник Училиште Работа

DEN 2.33

Големина : 11,5 х 11,5 х5 инчи МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен материјал, мек, еколошки и дише РАСТЕ