Застануваат четки за шминка, 14 дупки за сушење шминка за сушење на четката за сушење на екрани за сушење на боја, црни бели екрани за сушење за сушење четка

Застануваат четки за шминка, 14 дупки за сушење шминка за сушење на четката за сушење на екрани за сушење на боја, црни бели екрани за

DEN 3.33

Достапност

14 дупки : усвоени 14 дупки за сушење четка за шминка, можете да поставите четки од 14 проценти, што е погодно за суви четки по миењето Заштитете го обликот на четките по миењето, продолжувајќи го нивниот животен век. Мултифункционално : Кулата за сушење на четки за шминка работи одлично за сушење и обликување на четки по миењето, а тоа е совршена алатка за чување и организирање четки за шминка и правење на вашата работна површина уредна и измиена. Лесно за носење : решетката за сушење четка со стабилна структура, може ефикасно да ја поправи четката за шминка и лесно да се расклопи, можете да ги ставите во торбата кога ќе излезете. Потребен е мал простор и многу преносен, добијте попрофесионално искуство со шминка. Едноставно склопување : решетката за сушење на четката има 2 држачи за нозе и подлога за дупки со мешана големина, треба да ја направите подлогата да помине низ слот за нозете, што е лесно да се собере за една минута. Одлична пластика : Шума за сушење четки изработени од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и силен, здрав и издржлив, што е погодно и за домашна употреба и за професионална употреба на салон за шминка. 14 дупки : усвоени 14 дупки за сушење четка за шминка, можете да поставите четки од 14 проценти, што е погодно за суви четки по миењето. Заштитете го обликот на четките по миењето, продолжувајќи го нивниот животен век. Мултифункционално : Кулата за сушење на четки за шминка работи одлично за сушење и обликување на четки по миењето, а тоа е совршена алатка за чување и организирање четки за шминка и правење на вашата работна површина уредна и измиена. Лесно за носење : решетката за сушење четка со стабилна структура, може ефикасно да ја поправи четката за шминка и лесно да се расклопи, можете да ги ставите во торбата кога ќе излезете. Потребен е мал простор и многу преносен, добијте попрофесионално искуство со шминка. Едноставно склопување : решетката за сушење на четката има 2 држачи за нозе и подлога за дупки со мешана големина, треба да ја направите подлогата да помине низ слот за нозете, што е лесно да се собере за една минута. Одлична пластика : Шума за сушење четки изработени од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и силен, здрав и издржлив, што е погодно и за домашна употреба и за професионална употреба на салон за шминка.


За производот

Item Type:
Makeup Brush Drying Rack
Plastic material :
Colour:
white black
Package list:
1 x pit pad :
2x bottom bracket :

Избор на клиент

Aibiin 7x5ft Снегулка за бебиња за бебиња за туширање зимска виолетова и сребрена снегулка за бебиња за туширање украси за чудо земја снег дијамантски
  • Новак

Aibiin 7x5ft Снегулка за бебиња за бебиња за туширање зимска виолетова и сребрена снегулка за бебиња за туширање украси за чудо земја снег дијамантски

DEN 0.33

【Големина】 : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x1 【Материјал】 : Тенка винил професионална фотографија со пиштол

Ботанички сончогледи Дејзи на црна молив кутија кутија за пенкало тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат торбичка за
  • Новак

Ботанички сончогледи Дејзи на црна молив кутија кутија за пенкало тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат торбичка за

DEN 0.33

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на учили

Кими Рамазан Мубарак Трем Знак со 70, 9Х11, 8 инчи, Муслимански Рамазан Банер За Еид Мубарак Партија, Исламски Виси Банер За Внатрешни И Надворешни
  • Новак

Кими Рамазан Мубарак Трем Знак со 70, 9Х11, 8 инчи, Муслимански Рамазан Банер За Еид Мубарак Партија, Исламски Виси Банер За Внатрешни И Надворешни

DEN 1.67

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : комплетот банери Рамазан Мубарак вклучува два банери, едниот е банер "РАМАЗАН", други�

Jardwe 2 парчиња лента за истекување лента за запечатување лента за поправка на лента за запечатување на рана заптивка само фузирање
  • Новак

Jardwe 2 парчиња лента за истекување лента за запечатување лента за поправка на лента за запечатување на рана заптивка само фузирање

DEN 1.67

Самофузирање лента за поправка за поправка на ленти за поправка на лента за запечатување лента запечат�

SLNFXC маса бања за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци од кујнски биро за кујнски стоки за домашни работи за домаќинства
  • Новак

SLNFXC маса бања за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци од кујнски биро за кујнски стоки за домашни работи за домаќинства

DEN 0.33

Чантите со ѓубре не се изложени Внатрешните и надворешните буриња формираат форма за повлекување Кога �

Торба за шише со виножито - торба за подароци за вино од виножито - торба за подароци за честитки - торба за подароци за славење на виножито
  • Новак

Торба за шише со виножито - торба за подароци за вино од виножито - торба за подароци за честитки - торба за подароци за славење на виножито

DEN 2.67

Направете подарок да се истакне со оваа прекрасна торба за подароци за печатење на виножито Идеално реш