Aolyty USB клип на светло за читање на светлина, 3000K - 6500K CLEMP LAMP, осветленост од 2 нивоа ноќно светло светло за заштита на очите 360 ° Flexible Gooseck Book For Beder Bedside Desk Desk Conafe Office Travel Tra

Aolyty USB клип на светло за читање на светлина, 3000K - 6500K CLEMP LAMP, осветленост од 2 нивоа ноќно светло светло за заштита на очите

DEN 1.67

Достапност

1 3 Температура на бојата и 2 Ниво на осветленост : Овој клип на светло за читање има 3 температура на бојата : топла бела светлина (3000к), природна светлина (4500К) и ладно бело светло (6500К). Секој режим на осветлување има 2 нивоа на поставување на осветленост, 6 режими на осветлување во вкупно за да ги задоволи целата ваша потреба. 360 ° Флексибилни Goose Neck & Повеќекратни методи за напојување со USB : Светлината на книгата има 360 ° нагоре и надолу прилагодлив врат што ви овозможува лесно да ја прилагодите светлината за да ја насочите светлината кон местото каде што сакате. Светлото за стегање е лесно да се вклопи во секоја достапна USB порта (компјутер/банка за напојување/десктоп/USB адаптер). Не-фликер и нега на очите : Децата читаат светла направени од високо квалитетни LED чипови обезбедуваат не-слабеење и светлина што не се мелеат, што нема да ги направи очите заморени кога читате да останат во светлината за a долго време. Лесно за клипување : Стегачот на светло за читање усвојува силен дизајн на залак и не лизгање, цврстиот клип за стегање може лесно да се исече на кревет, маса, книга, клупи, клупи, глави или други предмети.


За производот

Избор на клиент

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, галопинг коњски дијамантски уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки
  • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, галопинг коњски дијамантски уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки

DEN 879.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Држач За Книга За неблагодарна работа | Држач За Прицврстување На Акрилна Неблагодарна Работа | Јасна Решетка За Читање, Рамка За Читање Е-Книга
  • Новак

Држач За Книга За неблагодарна работа | Држач За Прицврстување На Акрилна Неблагодарна Работа | Јасна Решетка За Читање, Рамка За Читање Е-Книга

DEN 2.67

➱●Лесен и Силен Е Изработен Од акрилик, Држачот за Книги за Неблагодарна Работа е издржлив лесен, но ис�

Римски Стол Клупа За Хиперекстензија, Прилагодлива Опрема За Вежбање Клупа За Продолжување На Грбот За Домашно Вежбање Во Теретана Вежба За
  • Новак

Римски Стол Клупа За Хиперекстензија, Прилагодлива Опрема За Вежбање Клупа За Продолжување На Грбот За Домашно Вежбање Во Теретана Вежба За

DEN 2.33

Максимално оптоварување : 150 кг / 330 фунти (ад Корисник) Л : 104смВ : 47смЧ : 93см (Прилагодлив потпирач за нозе

Кутија За Складирање козметика Проѕирна Акрилна Козметичка Кутија За Складирање Во Канцеларија Десктоп Складирање Витрина Козметичка Кутија За
  • Новак

Кутија За Складирање козметика Проѕирна Акрилна Козметичка Кутија За Складирање Во Канцеларија Десктоп Складирање Витрина Козметичка Кутија За

DEN 617.60

Козметичката кутија за складирање е целосен опсег на визија ви овозможува да видите што сакате побрзо В

Countoozq дрво лебдечки полици, монтирани дрвени wallидови што висат полици, дневна соба декор приказ Дома wallид декорација полица за складирање,
  • Новак

Countoozq дрво лебдечки полици, монтирани дрвени wallидови што висат полици, дневна соба декор приказ Дома wallид декорација полица за складирање,

DEN 1.33

✔ Магично ослободете го вашиот дом од неред! Благодарение на магијата на „лебдењето“, дозволено е да п�

Анголии 20 парчиња модел дрвја зелени модел дрво пејзаж модел дрво сценографија модел дрво дрво зелено пејзаж дрво цветно дрво куклена
  • Новак

Анголии 20 парчиња модел дрвја зелени модел дрво пејзаж модел дрво сценографија модел дрво дрво зелено пејзаж дрво цветно дрво куклена

DEN 164.64

Модел дрвја Совршен за изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило Зелен модел дрво боја : зеле�

Сопствено име EST година кујна рустикален метален знак броеви знаци прилагодени со дупки ласерски исечен метал wallид што виси скулптура
  • Новак

Сопствено име EST година кујна рустикален метален знак броеви знаци прилагодени со дупки ласерски исечен метал wallид што виси скулптура

DEN 0.33

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен ласерски исечен железен матери�