Задржување Прстен Клешти, 0.038 Во Врвот, 45 Степени

Задржување Прстен Клешти, 0.038 Во Врвот, 45 Степени

DEN 0.33

Достапност

€ Задржување Прстен Клешти, 0038 Во Врвот, 45 Степени. € Точка : Задржување Прстен Клешта. ● За Родена Диа. : 3/8 во до 9/16 во. ● Материјал : Јаглероден Челик. Ј370 Потпорен Прстен Клешта, Клешта За Задржување На Типот На Клешта, За Надворешен, Внатрешен Тип На Прстен, Не-Искривување Не, Стандардна Перница Во Стилот на Зафат, Вкупна Должина 5 3/4 инчи, За Минимален Дијаметар на Отворот 3/8 инчи, За Максимален Дијаметар на Отворот 9/16 инчи, Дијаметар на Врвот 0,038 инчи, Агол На Врвот 45 Степени , За Минимален Дијаметар на Вратилото 1/4 инчи, За Максимален Дијаметар на Вратилото 3/64 инчи, Прирачник за тип на отворање на вилицата, Заменливи Совети Не, Механизам За Конверзија Стожерна Завртка, Карактеристики Прецизни Совети За Заземјување, За Употреба Со Прстени За Задржување.


За производот

Избор на клиент

Рачно насликана емајл череп кутија за ситници, организатор на накит за шарки, мини прстен, складирање, уникатна фигура за домови за колекционерски,
  • Новак

Рачно насликана емајл череп кутија за ситници, организатор на накит за шарки, мини прстен, складирање, уникатна фигура за домови за колекционерски,

DEN 2.00

✿ Квалитетни материјали : Фигурината на кутијата за череп на черепот е направена од еколошка легура и rhi

Зопсц-1 Пренослив Мултифункционален ОТГ УСБ Дигитален Фотоапарат Надворешна Камера 1080п Компјутерска Камера Рекордер ОТГ Мини Камера Веб Камера
  • Новак

Зопсц-1 Пренослив Мултифункционален ОТГ УСБ Дигитален Фотоапарат Надворешна Камера 1080п Компјутерска Камера Рекордер ОТГ Мини Камера Веб Камера

DEN 479.68

Поддржува За ОТЦ Функција : За андроид телефони поддршка основна поддршка за ОТГ функција, освен за инди

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, црно кафеав коњ дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни
  • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, црно кафеав коњ дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

DEN 2.00

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Ден на независност маици за жени графички маички со екипаж на екипаж на графички маички САД Туника блузи 4 -ти јули Гроздобер врвови
  • Новак

Ден на независност маици за жени графички маички со екипаж на екипаж на графички маички САД Туника блузи 4 -ти јули Гроздобер врвови

DEN 3.00

Нови пристигнувања на жени ✈✈✈ ОД ОДГОВОР : Општо во 714 работни дена Погледнете ја табелата со големина

Персонализација на lубовник 3D кристална фотографија Персонализирани подароци со ваш сопствен ласерски ласер, гравиран кристал персонализиран рамка
  • Новак

Персонализација на lубовник 3D кристална фотографија Персонализирани подароци со ваш сопствен ласерски ласер, гравиран кристал персонализиран рамка

DEN 2.33

【3Д слика во Кристал】 Кликнете на копчето "" Прилагодете го сега ", дизајнирајте свои лични подароци за п

Туника за жени 2022 врвови на блуза Елегантна основна спортска кошула дуксери меки удобни маички влезови трендовски врвови на туника
  • Новак

Туника за жени 2022 врвови на блуза Елегантна основна спортска кошула дуксери меки удобни маички влезови трендовски врвови на туника

DEN 852.80

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Куче фазаат шофершајбна од шофершајбната на шофершајбната за автомобил за автомобили SUV -ови, преклопливи блокови УВ зраци лесен автоматски
  • Новак

Куче фазаат шофершајбна од шофершајбната на шофершајбната за автомобил за автомобили SUV -ови, преклопливи блокови УВ зраци лесен автоматски

DEN 2.00

Избран подарок за loversубители на автомобили, погоден за роденден, Денот на вineубените, Божиќ и други пода�

X-Sense безжичен меѓусебно поврзан детектор за чад Аларм SD19-W, безжичен меѓусебно поврзан јаглерод моноксид аларм XC01-WR и еден далечински
  • Новак

X-Sense безжичен меѓусебно поврзан детектор за чад Аларм SD19-W, безжичен меѓусебно поврзан јаглерод моноксид аларм XC01-WR и еден далечински

DEN 3.00

Пакетот вклучува еден далечински контролер, шест SD19W безжични меѓусебно поврзани детектори за чад и два