Partsam 2pcs Челик Приколка Светлосни Кутии Домување Комплет w/ 6 Овални Led Приколка Опашка Светла Со Обратна &засилувач; 2 Црвена 4led Тркалезна Страна Маркер Дозвола Светл?

Partsam 2pcs Челик Приколка Светлосни Кутии Домување Комплет w/ 6 Овални Led Приколка Опашка Светла Со Обратна &засилувач;

DEN 1.67

Достапност

Овој комплет вклучува : 2-Заварени Кутии За Монтирање На Светло (едно лево, едно десно); 2-6" Овални Црвени/Бели LED Светла За Приколка; 2-2" Тркалезни ЦРВЕНИ LED светла; 2-2" Тркалезни Гумени Шипки; 2-2 Жичени Запечатени Светлосни Приклучоци Дупките во светлата се СТАНДАРДНИ 6" овални светла за монтирање на шипки и 2" тркалезни светла за странични маркери, ЛЕД светлата се Со Стандардна големина 6 "овални и 2" тркалезни светла. ДОЛГ ЖИВОТ ВОДЕШЕ, МНОГУ СВЕТЛА! Може да се монтира на страната, горниот или долниот дел од вашата приколка. Тешка Челична Кутија Од Типот на заварување Со Овален Отвор за Опашка И Тркалезно Отворање За Странично Светло, помага да се заштитат надворешните светла од елементите; димензии На светлосната кутија : 8,78 "L X 3,92" H X 3,82 "D, 6,75" x2, 5 "предна овална светлосна дупка(држач за громет), 2,2" тркалезна странична светлосна дупка, 3/4 " тркалезна жичана дупка;. 6 Инчни Овални Led Светла За Приколка : овално црвено/Бело светло служи како светло за сопирање,запирање на светлото,опашката, Светлото За Трчање, Резервното Светло И Обратното Светло : Надворешниот Прстен На Led Диоди доаѓа со двојни режими(средно средно Светло) и функционира како светла за сопирачките на опашката; Централно Јасно/Белите Led Диоди дејствуваат Како Резервна Копија И Обратно Светло; Надворешен Дијаметар : 7.4"; Внатрешен Дијаметар : 6.3"; LED Количина : 16 LED (Внатрешно Бело 7 LED + Надворешно Црвено 16 Лер); ип67 Потопна водоотпорна светлина тела. 2 Инчен Круг Led Маркер Светла : Црвена 2 " Дијаметар тркалезна ВОДООТПОРЕН LED приколка светлина со 4 LED служи како страна маркер светлина или дозвола светлина. Исплакнете ја монтажата со шипки и 2 жичени пигтили; Надворешен Дијаметар : 2,5"внатре., Внатрешен Дијаметар : 2 " во., Висок Дијаметар : 3/4во. Се започна во летото 2013 година со едноставна, со задебелена идеја : направете подобри авто делови. Со други зборови, не само подобар авто делови - подобар начин на вршење на работите. Нов вид автомобилска компанија која работи рака под рака со корисниците за да направи нешто неверојатно, нешто значајно. Сега PARTSam неверојатно порасна за да стане една од водечките платформи за е-Трговија во индустријата за резервни делови за автомобили.


За производот

Избор на клиент

Водоотпорен Ремен Торба Крстот Ранец СО USB Дупка &засилувач; Слушалки Дупка Прашка Ранец Пешачење Дневен Пакет Крстот Градите Торба
  • Новак

Водоотпорен Ремен Торба Крстот Ранец СО USB Дупка &засилувач; Слушалки Дупка Прашка Ранец Пешачење Дневен Пакет Крстот Градите Торба

DEN 479.84

Продажба Денес, Премиерот Се Занимава : Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 710 Дена Молња Зде�

Организатор На Кутија За Есенцијално Масло од Фолксроуз, Премиум Контејнер За Складирање Етерични Масла Со Повеќе Послужавници
  • Новак

Организатор На Кутија За Есенцијално Масло од Фолксроуз, Премиум Контејнер За Складирање Етерични Масла Со Повеќе Послужавници

DEN 1.67

Одлична ИзработкаЕдноставен, модерен и чист дизајн Направено од квалитетен бамбус Капакот дизајниран �

Лакикабд Бенто Кутија Двојна Тока Матирана Микробранова Кутија За Ручек Садови За Вечера Преносна Торба За Ручек Домашна Галантерија Со Лажица
  • Новак

Лакикабд Бенто Кутија Двојна Тока Матирана Микробранова Кутија За Ручек Садови За Вечера Преносна Торба За Ручек Домашна Галантерија Со Лажица

DEN 2.67

Чувајте ја вашата секојдневна подготовка за оброци под контрола Отстранливата фиока за оддел безбедно

Водач за водење на бои во боја Водич за мешање во боја Стандарден Водич за мешање на бои Упатство за учење Алатка за настава за шминка
  • Новак

Водач за водење на бои во боја Водич за мешање во боја Стандарден Водич за мешање на бои Упатство за учење Алатка за настава за шминка

DEN 1.00

Погодно за секого : доволно лесен за да се користат аматери и целосно употребливи од професионалци Обра

Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Samsung Galaxy A01 Core компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати со блогирање
  • Новак

Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Samsung Galaxy A01 Core компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати со блогирање

DEN 3.00

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

Шифрирана и задебелна нето -сончева мрежа 85% Сонце нето -топло -изолација и УВ заштита, користена за покрив, двор, засенчување на базенот,
  • Новак

Шифрирана и задебелна нето -сончева мрежа 85% Сонце нето -топло -изолација и УВ заштита, користена за покрив, двор, засенчување на базенот,

DEN 1.33

Material Необичен материјал : Направено од полиетилен со висока густина (HDPE), ткаена структура може да го нам

Електронски Организатор Случај За Патување, Торба За Шминка, Организатор На Патни Кабли, Торба За Организатор На Кабли, Шема На Лисја Од Овошен
  • Новак

Електронски Организатор Случај За Патување, Торба За Шминка, Организатор На Патни Кабли, Торба За Организатор На Кабли, Шема На Лисја Од Овошен

DEN 491.20

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Држач За Далечински Управувач Монтиран на Цдар Ѕид, Самолеплива Кутија За Складирање Држач За Пенкало Организатор Лепило За Канцелариски
  • Новак

Држач За Далечински Управувач Монтиран на Цдар Ѕид, Самолеплива Кутија За Складирање Држач За Пенкало Организатор Лепило За Канцелариски

DEN 3.33

①Повеќенаменски】 оваа кутија за складирање на ѕид може да се инсталира на ѕидот на спалната соба, днев�

DKARDU 4 парчиња Пиезоелектрични Сензор Вибрации Прекинувач Сензор Модул DC 5V Две Опционални ИЗЛЕЗ РЕКЛАМА/НАПРАВИ Прилагодливи Вибрации
  • Новак

DKARDU 4 парчиња Пиезоелектрични Сензор Вибрации Прекинувач Сензор Модул DC 5V Две Опционални ИЗЛЕЗ РЕКЛАМА/НАПРАВИ Прилагодливи Вибрации

DEN 2.33

Пезоелектричната керамика е направена од релативниот стрес на внатрешните позитивни и негативни центр