5 Парчиња Преклопливи Бели Табли За Постери, 24 х 15 инчи, Табла За Презентација Три Пати со 2 Ролни Леплива Лента Од Двојни Страни, Табла За Прикажување На Бело Превитк

5 Парчиња Преклопливи Бели Табли За Постери, 24 х 15 инчи, Табла За Презентација Три Пати со 2 Ролни Леплива Лента Од Двојни Страни, Табла За Прикажување

DEN 2.00

Достапност

①Вклучен пакет 5 парчиња преклопете табла за постери со 2 ролни леплива лента со двојни страни(вкупно 33 стапки) ●Големина●секоја табла за презентација на преклопување мери 24 х 15 инчи, соодветна големина за какви било училишни проекти и уметнички или научни саеми. ●Самостојни+ трикратни панели се преклопуваат за моментално поставување, лесни за складирање и транспорт. ●Сигурен Квалитет●овие преклопни табли за прикажување се изработени од квалитетна картонска плоча, цврста, но лесна, пренослива и лесна за употреба, не е лесна за деформација или кршење, мазната површина е погодна за занаети, можете да ги користите со доверба, што ќе ви служи долго време. €Широко се користи q таблата за постери овозможува создавање како што сакате; Погоден За училишни проекти, саеми за наука, презентација во училница, штандови, занает, дисплеј, бележник, 3 D занаети, роденден.


За производот

Избор на клиент

BESTEK 500w Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор со 4.8 Двојна USB Автомобил Полнач; BESTEK 15w Брзо Полнење Безжичен Автомобил Полнач Монтирање
 • Новак

BESTEK 500w Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор со 4.8 Двојна USB Автомобил Полнач; BESTEK 15w Брзо Полнење Безжичен Автомобил Полнач Монтирање

DEN 1520.00

Моќно полнење : двојни приклучоци ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ОД 110 V за напојување на поголеми уреди како што �

Вернсаи Хавајски Украси За Банери За Забави Алоха-Фламинго Ананас Тики Тропски Луау Материјали За Забави Фаворизира Големо Златно Блескаво Знаме
 • Новак

Вернсаи Хавајски Украси За Банери За Забави Алоха-Фламинго Ананас Тики Тропски Луау Материјали За Забави Фаворизира Големо Златно Блескаво Знаме

DEN 1.67

●Тропска Забава Алоха Алоха! Добредојдовте на нашата луау партија! Блескавите големи знаци на алоха со

Американски Знаме Ѕвезди-01 Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот
 • Новак

Американски Знаме Ѕвезди-01 Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот

DEN 3.00

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

Зтпик 10 парчиња Исечена Маска За Лице Од Ткаенина За Повеќекратна Употреба, Детска Маска За Дишење Со Јаже, Памучни Маски Прилагодливи За Момчиња
 • Новак

Зтпик 10 парчиња Исечена Маска За Лице Од Ткаенина За Повеќекратна Употреба, Детска Маска За Дишење Со Јаже, Памучни Маски Прилагодливи За Момчиња

DEN 0.33

полиесте Повеќекратна употреба и Перење Повеќе маски доаѓаат со Повеќе заменливи заштитни филтри со �

Чесун Дијамантска Дупка Видов 10 Парчиња Стаклена Дупка Видов Дупчалка Сет Алатки За Отстранување На Сечење Плочки Мермер Гранит
 • Новак

Чесун Дијамантска Дупка Видов 10 Парчиња Стаклена Дупка Видов Дупчалка Сет Алатки За Отстранување На Сечење Плочки Мермер Гранит

DEN 3.00

Quish Quality®нашите дијамантски дупчалки се изработени од јаглероден челик, задебелениот дијамантски слој �

Линк Допрете - Nfc Допрете Технологија-Додајте На Вашиот Телефон За Споделување Информации За Контакт, Социјални Медиуми, Веб-Страници
 • Новак

Линк Допрете - Nfc Допрете Технологија-Додајте На Вашиот Телефон За Споделување Информации За Контакт, Социјални Медиуми, Веб-Страници

DEN 239.84

Linq Tap е мал, елегантен и напојуван ОД NFC Ние гарантираме дека ќе го направи првиот впечаток поп! Повеќе Од

Ббгс Вентилатор За Шпорет На Дрва, Вентилатори За Грејач На 4 Сечила Со Топлински Погон Тивки Економски Пријателски Вентилатори
 • Новак

Ббгс Вентилатор За Шпорет На Дрва, Вентилатори За Грејач На 4 Сечила Со Топлински Погон Тивки Економски Пријателски Вентилатори

DEN 1933.12

●Заштита Од прегревање ● вентилаторот на шпоретот доаѓа со биметален безбедносен уред во основата Ког

ДМИ Стол За Туширање Седиште За Бања за Када Или Клупа За Туширање За Внатрешен Туш, Изработено Од Нелизгачки Алуминиум Со Пластично
 • Новак

ДМИ Стол За Туширање Седиште За Бања за Када Или Клупа За Туширање За Внатрешен Туш, Изработено Од Нелизгачки Алуминиум Со Пластично

DEN 0.67

СТОЛОТ ЗА ТУШИРАЊЕ за КАДА обезбедува удобност и безбедност во стол за капење кој е дизајниран да го над

Летни Ѓонови Ултра-Абсорбента Престој-Сува Облога-За-Одговара На Женските Влошки За Сандали, Пумпи и Станови За Испотени Стапала
 • Новак

Летни Ѓонови Ултра-Абсорбента Престој-Сува Облога-За-Одговара На Женските Влошки За Сандали, Пумпи и Станови За Испотени Стапала

DEN 159.68

УЛТРА АБСОРБЕНТА : летните стапала лепливи облоги носат свежина на секоја сандаладури и мазги, станови �

Кутија За складирање Кошница Може Пијалок Фрижидер Кујна Дома Алатка Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Складирање
 • Новак

Кутија За складирање Кошница Може Пијалок Фрижидер Кујна Дома Алатка Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Складирање

DEN 2.67

100% пп Шуплив Дизајн, Вентилација На Контејнери За Складирање Стакло Складирање Храна Организатор За Хе�

Афро Самурај-Xbox 360
 • Новак

Афро Самурај-Xbox 360

DEN 3.00

Следете ги подвизите на оригиналната серија, со целиот нов материјал и позадина за уживање на обожавате