Кленплус 2 парчиња. Ракчиња Портокал Јастог Лепенка Занаети Уметност Поправка На Шиење Јастог Морска Храна Цртан Филм Везено Железо На Шие На Лепенки За Значки ЗА С

Кленплус 2 парчиња. Ракчиња Портокал Јастог Лепенка Занаети Уметност Поправка На Шиење Јастог Морска Храна Цртан Филм Везено

DEN 127.84

Достапност

Големина : 3,2/8Х2 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата.


За производот

Избор на клиент

Леопард вратоврска боја шишиња со топла вода гумена торба со топла вода со симпатична покривка за период на олеснување на болката
 • Новак

Леопард вратоврска боја шишиња со топла вода гумена торба со топла вода со симпатична покривка за период на олеснување на болката

DEN 2.67

✿ Мулти функционално шише со топла вода гумениот материјал држи топлина подолго од традиционалните ши

JMCUHID 4040 Овлажнител Електромагнетниот Вентил За Замена На Домашен Овлажнител 600 Филтер За Овлажнител 24v Издржлив Месинг Овлажнител
 • Новак

JMCUHID 4040 Овлажнител Електромагнетниот Вентил За Замена На Домашен Овлажнител 600 Филтер За Овлажнител 24v Издржлив Месинг Овлажнител

DEN 1505.60

€Висок Квалитет Q : Овој Електромагнетниот Вентил На Овлажнител е изработен од месинг и бела бакарна жи�

Одобрен стадион Clearworld Clear Sling Bag, повеќенаменски чист крст, ранец на прашка, чиста торба за градите за пешачење за патувања, стадион
 • Новак

Одобрен стадион Clearworld Clear Sling Bag, повеќенаменски чист крст, ранец на прашка, чиста торба за градите за пешачење за патувања, стадион

DEN 191.84

Стилски и лесен дизајн : Јасен ранец на прашка, изработен од тешка должност, е во согласност со ладно отп�

10 парчиња Мала Пластична Фудбалска Декорација Пловечки Фудбалски Аквариум Декорација Аквариумски Декор Играчка Со Топка За Деца
 • Новак

10 парчиња Мала Пластична Фудбалска Декорација Пловечки Фудбалски Аквариум Декорација Аквариумски Декор Играчка Со Топка За Деца

DEN 3.33

ЖИВОТЕН ИЗГЛЕД : Мини фудбалот ќе лебди или ќе се движи во водата под дејство на надворешни сили како што

Кутија за одвојување на пансио, кутија за алатки за поврзување, за алатки за складирање, алатки за електрична енергија Организатори на
 • Новак

Кутија за одвојување на пансио, кутија за алатки за поврзување, за алатки за складирање, алатки за електрична енергија Организатори на

DEN 0.33

Висококвалитетната и лесната кутија за одвојување е направена од соединенија отпорни на шок и отпорни �

Експанзија на прсти за гитара на Сајкер, преносен распон за засилување на раката за зајакнување на раката Брзина на гитара експандер
 • Новак

Експанзија на прсти за гитара на Сајкер, преносен распон за засилување на раката за зајакнување на раката Брзина на гитара експандер

DEN 0.67

Зголемете го распонот : Оваа алатка може да ви помогне брзо да го отворите прстот и да го зголемите распо

Цветна Лесна Ретро Футрола За Кармин За Патување Надвор, Мини Мека Кожна Козметичка Торбичка Со Огледало, Пренослива Торба За Организатор На Шминка
 • Новак

Цветна Лесна Ретро Футрола За Кармин За Патување Надвор, Мини Мека Кожна Козметичка Торбичка Со Огледало, Пренослива Торба За Организатор На Шминка

DEN 223.84

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Вратоврска Боја 1 Корпи За Перење Што Се Склопуваат Со Рачки Валкана Корпа За Облека Што Може Да Се Преклопи Лесно Носење Торба За
 • Новак

Вратоврска Боја 1 Корпи За Перење Што Се Склопуваат Со Рачки Валкана Корпа За Облека Што Може Да Се Преклопи Лесно Носење Торба За

DEN 207.84

Мека Пречка за Перење Со Рачки : пречката за Облека за Боја за Вратоврска е изработена од задебелена тка�

Тонифни 2 парчиња Сина Метална Ламба Фолија Раб Завеси Со Ѕвезда, 3.28 стапки x 6.56 стапки Фото Кабина Позадина Стример Завеса, Фото Кабина
 • Новак

Тонифни 2 парчиња Сина Метална Ламба Фолија Раб Завеси Со Ѕвезда, 3.28 стапки x 6.56 стапки Фото Кабина Позадина Стример Завеса, Фото Кабина

DEN 223.84

пластика МАТЕРИЈАЛ ЗА ЛАМБА : позадината на завесата од фолија е изработена од ламба со сјајна површина,

Подлога за полирање на дијаманти од 125мм 5 инчи 28 парчиња влажни/суви гранитни бетонски мермер бројач на врвен бесплатен приоритет брод
 • Новак

Подлога за полирање на дијаманти од 125мм 5 инчи 28 парчиња влажни/суви гранитни бетонски мермер бројач на врвен бесплатен приоритет брод

DEN 1227.20

28 парчиња од 5 "подлога за полирање на дијаманти (дебела 3мм) за бетонски камен и 1 подлога Подлогата е вла�

Жичен Контролер ЗА ПРЕКИНУВАЧ/Прекинувач OLED, Controономски Контролер Со Рачен Режим, Контролер За Држење На Прекинувачот, Прилагодлив Жиро
 • Новак

Жичен Контролер ЗА ПРЕКИНУВАЧ/Прекинувач OLED, Controономски Контролер Со Рачен Режим, Контролер За Држење На Прекинувачот, Прилагодлив Жиро

DEN 801.60

?Компатибилен Со ПРЕКИНУВАЧ / Прекинувач OLED : Дизајниран специјално за ПРЕКИНУВАЧ / Прекинувач OLED конзо