Нехомер Алишта Го Попречуваат Еленот Во Изгрејсонце Шума Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење Облека Организација За Складирање Бања Спална Соба До?

Нехомер Алишта Го Попречуваат Еленот Во Изгрејсонце Шума Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење Облека Организација За Складирање

DEN 1.67

Достапност

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да ставите многу облека во неа. Изработена ОД пвц водоотпорна Крпа Од 300д Оксфорд, само избришете ја со влажна крпа за брзо чистење на корпата. Две странични меки армирани рачки за јаже се дизајнирани за лесен транспорт на пречката за перење во спалната соба, бањата или просторијата за перење. Должината на рачките е доволно долга, дури и ви овозможува да ја носите пречката за една рака. Внатрешноста на кошницата е фиксирана со загради, задебелен дизајн на дното, стабилен и издржлив. Корпата за перење може да стои исправено дури и да е празна. Корпата за перење може да се преклопи кога ќе ги извадите заградите, одлична за патување или складирање дома и може да се преклопи за да заштедите простор кога не се користи. Одлично за организирање кујна, дневна соба, бања, плакари, играчки за детска игротека и автомобил. Создавањето чиста и уредна средина е најдобрата љубов кон вашето семејство. Не само што се користи како висока пречка за перење, туку и корпа за организатори за чиста облека, детски играчки, книги, долна облека, складирање на сите работи, одржувајќи ја вашата соба чиста. Вашиот најдобар асистент за складирање дома користи Инхомер За Перење/Корпи За Перење Спецификации : Димензија : 15,9"Л х 11,8"В х 19,3"Ч (40,5 х 30 х 49 см) Тежина : 1,43 фунти (0,65 кг) Капацитет : 60л Материјал : Водоотпорна Оксфордска Ткаенина Карактеристики : · дизајнот што Може Да Се Преклопи го прави практичен за сите места и го олеснува складирањето · Големо држење капацитет за сместување На сите Ваши Алишта · Удобните И Издржливи Рачки На Јажето Обезбедуваат Цврст Стисок · Изработен Од Водоотпорна Оксфордска крпа, многу издржлив и лесен · не Само што го попречува перењето, туку и разноврсна корпа за складирање облека, играчки, книги ИЛИ ДРУГИ РАБОТИ ПАКЕТОТ Вклучува : 1 ● Пречка За Перење/ Корпа за Перење/ корпа за складирање топли совети : 1)вистинската боја на предметот може да Биде малку поинаков Од Сликите Прикажани На Веб-Страницата Предизвикани Од Многу Фактори Како Што Се Осветленоста На Вашиот Монитор И Осветленоста На Светлината.


За производот

Избор на клиент

Standмокс Ротирачки Дисплеј Стојат Грамофон, Тивок Спротивно Од Стрелките На Часовникот Спречи Лизгање Силна Носивост 360 Степен Ротирачки Грамофон
 • Новак

Standмокс Ротирачки Дисплеј Стојат Грамофон, Тивок Спротивно Од Стрелките На Часовникот Спречи Лизгање Силна Носивост 360 Степен Ротирачки Грамофон

DEN 905.60

ЛЕСНО ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : ротирачкиот држач за дисплеј може да покаже ротација спротивно од стрелките на ч�

торба за Шминка за Патување јојоамој Со Преграда, Симпатична Цртана Кученце Кученце Портокалова Шема Голема Козметичка Кутија Персонализирана
 • Новак

торба за Шминка за Патување јојоамој Со Преграда, Симпатична Цртана Кученце Кученце Портокалова Шема Голема Козметичка Кутија Персонализирана

DEN 329.44

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

Алуминиумска Лента
 • Новак

Алуминиумска Лента

DEN 1.33

Плоштад модерна алуминиумска лента Елоксирана алуминиумска лента Силен во вода, загадување, оксидациј�

Ханабас Држач За Кујнски Партал Држач За Сунѓер Држач За Мијалник Држач За Фен Држач За Малопродажба Држач За Крпа За Чистење Држач За Четка
 • Новак

Ханабас Држач За Кујнски Партал Држач За Сунѓер Држач За Мијалник Држач За Фен Држач За Малопродажба Држач За Крпа За Чистење Држач За Четка

DEN 371.36

Кујна Решетката Полица Сад Дренажа : Премиум материјал направи држач за кујнски прибор повеќе тешки и, н

Предизвик Монета Снајперист Монета Черепот Антитероризам Никел Позлатени Сребро Комеморативен Медал Колекционерски Монета Врежана Монета
 • Новак

Предизвик Монета Снајперист Монета Черепот Антитероризам Никел Позлатени Сребро Комеморативен Медал Колекционерски Монета Врежана Монета

DEN 96.00

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Хиоземон Стапчиња За Јадење Подарок Сет машина за Миење Садови безбедно Среќна Месечина Зајак, Стапчиња За Јадење: Црна/23,5 см x1, Црвена/21,5
 • Новак

Хиоземон Стапчиња За Јадење Подарок Сет машина за Миење Садови безбедно Среќна Месечина Зајак, Стапчиња За Јадење: Црна/23,5 см x1, Црвена/21,5

DEN 0.67

Овие стапчиња за јадење се безбедни за миење садови Измијте со вода или млака вода што е можно поскоро и

Плишан Пајак неродеко, Реално Плишано Животно Голема Пајакова Кукла Мека Перница Домашен Декор Морничави Пајакови Играчки Опседната Куќа Место
 • Новак

Плишан Пајак неродеко, Реално Плишано Животно Голема Пајакова Кукла Мека Перница Домашен Декор Морничави Пајакови Играчки Опседната Куќа Место

DEN 2.00

СИМПАТИЧЕН КАДИФЕН ПАЈАК : Симпатичен и реален цртан пајак дизајн, совршен за внатрешна декорација и де�

АСУВУД Црвен Дигитален Транспортер Агол Пронаоѓач Транспортир Електронско Ниво Кутија 360 Степен Дигитален Инклинометар Агол Мерење Алатка
 • Новак

АСУВУД Црвен Дигитален Транспортер Агол Пронаоѓач Транспортир Електронско Ниво Кутија 360 Степен Дигитален Инклинометар Агол Мерење Алатка

DEN 3.33

Абс Пластично куќиште (мала тежина и издржлив) Опсег на мерење : 4x 90°● Работна Температура : 0°C40°C...

ABOOFAN 2 парчиња Домашен Роденденски Стил Преклоплив Кинески Рачен Детски Декорација За Изведба Реквизит Фанови Реси Со Танц Јапонски
 • Новак

ABOOFAN 2 парчиња Домашен Роденденски Стил Преклоплив Кинески Рачен Детски Декорација За Изведба Реквизит Фанови Реси Со Танц Јапонски

DEN 208.80

Поништи Кинески Вентилатор За Преклопување : овој пренослив вентилатор за бамбус работи одлично за да б

Кабилок Свадба Кула Роденден Складирање Порцелан: Гардероба Дисплеј Организатор Организирање Тенкови Градите Тегла Накит Мини Мали Прстени
 • Новак

Кабилок Свадба Кула Роденден Складирање Порцелан: Гардероба Дисплеј Организатор Организирање Тенкови Градите Тегла Накит Мини Мали Прстени

DEN 192.16

Керамика КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НАКИТКласичен моден дизајн е љубител на јавноста, ќе биде убав подарок за

8-Спакувајте Ги Прозрачните Подлоги Во Живо Со Држач, 4 Инчи Кружен Силиконски Сјај Во Темните Подлоги За Пијалоци За Чаши За Автомобили, Бар,
 • Новак

8-Спакувајте Ги Прозрачните Подлоги Во Живо Со Држач, 4 Инчи Кружен Силиконски Сјај Во Темните Подлоги За Пијалоци За Чаши За Автомобили, Бар,

DEN 284.32

ПРОЗРАЧЕН ДИЗАЈНОткако подметачот ќе ја апсорбира природната светлина, тој автоматски свети зелено во

Држачи ЗА Свеќи ЛОКУМ Комплет Од 12, Држачи За Свеќници Од Месинг Злато за Високи Конусни Свеќи Се Вклопуваат Во Свеќи Со Дебелина од
 • Новак

Држачи ЗА Свеќи ЛОКУМ Комплет Од 12, Држачи За Свеќници Од Месинг Злато за Високи Конусни Свеќи Се Вклопуваат Во Свеќи Со Дебелина од

DEN 671.84

За погодност на транспортот, ние ќе ги испратиме деловите одделно, треба сами да го соберете Конусниот с

Даесар Завеси За Спална Соба 2 Панели, Завеси Дневна Соба И Кујна Зајдисонце Едрење Термални Завеси Жолти Полиестерски Завеси спална соба 42х63
 • Новак

Даесар Завеси За Спална Соба 2 Панели, Завеси Дневна Соба И Кујна Зајдисонце Едрење Термални Завеси Жолти Полиестерски Завеси спална соба 42х63

DEN 1.67

Полиестер Материјал : 100% Полиестер Мека на допир и доволно густа, со иновативна технологија за тројно тк

Бентобен За Iphone 11 Случај, Симпатична Кадрава Бран Рамка Облик Телефон Случај, Мека Tpu Заштитна Кутија, Тенок Шок Отпорен Заштитен Капак
 • Новак

Бентобен За Iphone 11 Случај, Симпатична Кадрава Бран Рамка Облик Телефон Случај, Мека Tpu Заштитна Кутија, Тенок Шок Отпорен Заштитен Капак

DEN 0.67

●Компатибилен со i Phone 11 ® оваа телефонска кутија е компатибилна само со 6,1 инчен i Phone 11, нема да одговара