Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 2Pcs EG15-63.78 инчен / 1620mm +4Pcs EGH15-CA Превоз Лизгач Блок ЗА 3d Печатач И Diy Проект

Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 2Pcs EG15-63.78 инчен / 1620mm +4Pcs EGH15-CA Превоз Лизгач

DEN 3738.24

Достапност

2 парчиња линеарни шини EG15 15mm должина : 6378 инчи / 1620mm, 4 Pcs EGH15 - CA лизгач превоз блокови (Ниско Собрание И Квадратни Лизгач). Долната висина на склопот и пократката должина ја прават серијата EG посоодветна за голема брзина, машини и апликации кои просторот е ограничен. Силен отпор на свиткување, тешко деформиран и извртен, обезбедувајќи прецизно линеарно движење, има висока точност на траекторијата. Иновативна технологија на лизгачи, мазно, мало триење, голема брзина и тивко работење. Може да го издржи товарот во сите правци со четири насоки еднакви карактеристики на оптоварување и само-усогласување за апсорпција на инсталацијата-грешка. Со блок стоп како додатоци за фиксирање на блокот, како што покажува сликата 7, секоја станица со рачка ЗА EG15 е 4,50 долари. Имаме целосна серија квадратни линеарни шини : БУРГАС-КА, HGW-CA, БУРГАС-ХА, HGW-ХА, EGH-CA, EGW-CA и така натаму, со 15мм, 20мм, 25мм, 30мм, 35мм, 45мм, 55мм и 65мм за избор, ве молиме Да Ни Дадете Порака. ПРИМЕНА : Широко се користи во опрема за производство на полупроводници, печатени плочки, опрема за склопување НА ИЦ, медицинска опрема, роботски краци, машина за прецизно мерење и друг мал уред за линеарно движење. Спецификации : Бренд : Mssoomm Model : egh15 15mm ширина оваа ставка вклучува : 2 парчиња EGH15 Квадратни Линеарни Шини Водич, Должина 63,78 инчи / 1620mm4pcs EGH15 CA Превоз Лизгачки Водич Блок ( Ниско Собрание И Квадратни Лизгач )Доведе Време : ако оваа ставка не Е ФБА, водечкото време е 7-10 Работни Дена, освен За кинескиот национален ден празник и Пролет фестивалприлагодлива Обработка И Техничка Поддршка : 1.


За производот

Избор на клиент

Кесјо Рачно Изработена Везена Торба За Накит Од Цвеќе Везена Торбичка За Козметичко Складирање Брокатна Шминка Организатор Со Вратоврска Блиску
 • Новак

Кесјо Рачно Изработена Везена Торба За Накит Од Цвеќе Везена Торбичка За Козметичко Складирање Брокатна Шминка Организатор Со Вратоврска Блиску

DEN 0.33

Можете да ја превртите торбата за складирање за да заштедите простор за удобен за носење МултиРачно Изр

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм За Samsung Galaxy Book s 13.3 инчен Лаптоп,
 • Новак

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм За Samsung Galaxy Book s 13.3 инчен Лаптоп,

DEN 1.33

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

Кабилок Гроздобер Накит Ѓердан Подарок Кутија Лак-јазол Накит Пакување Подарок Кутија Изложба Дисплеј Накит Организатор За Жени Обетки
 • Новак

Кабилок Гроздобер Накит Ѓердан Подарок Кутија Лак-јазол Накит Пакување Подарок Кутија Изложба Дисплеј Накит Организатор За Жени Обетки

DEN 255.20

Ѓердан Подарок Кутија Лакјазол Накит Пакување Подарок Кутија Покажат Накит Организатор За Жени Обетки

Тамаши Нации-Евангелион: 3.0+1.0 Трипати По Време-Повеќенаменски Хуманоидно Одлучувачко Оружје Евангелион Тест Тип-01?Копје На Касиус, Бандаи
 • Новак

Тамаши Нации-Евангелион: 3.0+1.0 Трипати По Време-Повеќенаменски Хуманоидно Одлучувачко Оружје Евангелион Тест Тип-01?Копје На Касиус, Бандаи

DEN 0.67

Типот На Тестот ДИНАКЦИЈА Евангелион ЕВА01 се враќа со нови бои и нов додаток : Копјето На Касиј! Стоејќи �

Боја линија Пеперутка санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка за старичка подлога за тампони торбички торбички
 • Новак

Боја линија Пеперутка санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка за старичка подлога за тампони торбички торбички

DEN 0.33

Висококвалитетен материјал : Направено од крпа за трска, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, нашата санитарна т

Притиснете го сетот за бикини за жени со две парчиња количини за капење со високи половини за капење со цврста боја за капење за капење
 • Новак

Притиснете го сетот за бикини за жени со две парчиња количини за капење со високи половини за капење со цврста боја за капење за капење

DEN 0.67

Материјал : полиестер Притиснете, затворање на ленти Костуми жени за капење костуми за капење Бели кост�

Милистен 2 парчиња Метална Сфера Стои Метални Гранки Држач За Дисплеј Со Основни Кристални Топки Со Статив 3 Нозе Сфера За Стаклени
 • Новак

Милистен 2 парчиња Метална Сфера Стои Метални Гранки Држач За Дисплеј Со Основни Кристални Топки Со Статив 3 Нозе Сфера За Стаклени

DEN 1483.20

Метална Сфера Стои Метални Гранки Статив База Кристална Топка Држач За Дисплеј 3 Нозе Сфера Стојат За Ст

Торба За Ручек ТБУОБТ За Жени Мажи, Изолирана Кутија За Ручек, Кутии За Ручек За Повеќекратна Употреба За Работа и Патување, цртани
 • Новак

Торба За Ручек ТБУОБТ За Жени Мажи, Изолирана Кутија За Ручек, Кутии За Ручек За Повеќекратна Употреба За Работа и Патување, цртани

DEN 479.84

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНова е комплет кој вклучува торбичка и торба за ручек Надворешноста на двете кеси е из�

Надворешно Перење Повторна Употреба Лице_маски Заштита Цветно Печатење Уста_маски Мултифункционални Полу-Лице Бандани Мода Анти-Прашина Прилагодливи
 • Новак

Надворешно Перење Повторна Употреба Лице_маски Заштита Цветно Печатење Уста_маски Мултифункционални Полу-Лице Бандани Мода Анти-Прашина Прилагодливи

DEN 1.00

`+ Мек Материјал Е Направен Од супер еластична мека ткаенина ●Лесен За Употреба ● капак За Обетки со ела

Fiskars 9138 Моќ-Рачка Бајпас Lopper, 28-Инчен &засилувач; Градинарски Алатки: Бајпас Градинарски Ножици, Остар Прецизност-земјата Челик Сечилото,
 • Новак

Fiskars 9138 Моќ-Рачка Бајпас Lopper, 28-Инчен &засилувач; Градинарски Алатки: Бајпас Градинарски Ножици, Остар Прецизност-земјата Челик Сечилото,

DEN 1496.00

Производ 1 : Идеален За сечење дебели гранки Производ 1 : технологијата На Рачката за Напојување ја множи

Капаче крпеница сонце бејзбол бејзбол унисекс мрежи бејзбол капа за жени летни капачиња капа на отворено бејзбол капачиња напаѓачи
 • Новак

Капаче крпеница сонце бејзбол бејзбол унисекс мрежи бејзбол капа за жени летни капачиња капа на отворено бејзбол капачиња напаѓачи

DEN 64.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

АЛИТОВЕ Розова Неонски Светла Лента За Декор На Ѕид Во Спалната Соба Прилагодени Неонски Знаци Соба за Игри 16,4 стапки Затемнето Јаже Светло
 • Новак

АЛИТОВЕ Розова Неонски Светла Лента За Декор На Ѕид Во Спалната Соба Прилагодени Неонски Знаци Соба за Игри 16,4 стапки Затемнето Јаже Светло

DEN 3.00

€Неонски LED Лента Светла Q многу личи на неонски, но без потреба од трансформатори, стаклени цевки, инерт

Прилагодено Перење Попречува Персоналните Склопувачки Корпи За Перење Со Име Облека Корпа За Складирање Со Рачка За Бања Дневна Соба Спална Соба
 • Новак

Прилагодено Перење Попречува Персоналните Склопувачки Корпи За Перење Со Име Облека Корпа За Складирање Со Рачка За Бања Дневна Соба Спална Соба

DEN 2.67

Прилагодување Кошница За Перење : Кликнете на копчето" Прилагоди Сега", дизајнирајте своја персонализир

ВИЛКАСЕ Жица Конектори Комплет Жица Конектори Комплет 12 парчиња Терминал Блок Завртка Терминал Блок Електричен Конектор Блокови
 • Новак

ВИЛКАСЕ Жица Конектори Комплет Жица Конектори Комплет 12 парчиња Терминал Блок Завртка Терминал Блок Електричен Конектор Блокови

DEN 1529.60

Бакар Бакар Кабинетот Жица Завртка ова е бакар земјата бар ( JDG A2 ) во собата, вклучувајќи 4 парчиња, и со з

Женски плус големина шорцеви на плажа со џебови еластична половината опуштено вклопување бохо шорцеви ленти печатени панталони со џебови со џебови
 • Новак

Женски плус големина шорцеви на плажа со џебови еластична половината опуштено вклопување бохо шорцеви ленти печатени панталони со џебови со џебови

DEN 239.84

100% полиестер ▶ Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внима�

Кабилок 2 парчиња Златен Декоративен Држач Контејнер Лимени Ткива Работна Површина Ретро За Отпад Од Маса Мал Цвет Прекрасен Капак За
 • Новак

Кабилок 2 парчиња Златен Декоративен Држач Контејнер Лимени Ткива Работна Површина Ретро За Отпад Од Маса Мал Цвет Прекрасен Капак За

DEN 188.64

КОФА ДЕКОРАТИВНИ ЃУБРЕПовод : Големината е соодветна за мали простори, како што се кабинети, канцелариј�

Унгер Индустриски ФИКСИ0
 • Новак

Унгер Индустриски ФИКСИ0

DEN 3114.40

Стегачот се прилагодува за да одговара на секој столб Се прилагодува за држење сунѓери, крпи и четки Одл

БЕЛЕКО 5х3фт Ткаенина Гроздобер Полица За Книги Заднина Книги Антички Лавици За Книги Во Стара Библиотека Фтографија Позадина За
 • Новак

БЕЛЕКО 5х3фт Ткаенина Гроздобер Полица За Книги Заднина Книги Антички Лавици За Книги Во Стара Библиотека Фтографија Позадина За

DEN 190.24

Големина : 5 х 3 стапки (1,5 х 1 м) Материјал : полиестерска ткаенина, таа е различна од винил ткаенина Контра�