Силиконски Тапа Мијалник Поздравниот Чешма Поздравниот Фаќач Мат Кујна Тапа Покритие Тапа Вода Фаќач Мат За Бања Rv Кујна Островот Countertop Заштита

Силиконски Тапа Мијалник Поздравниот Чешма Поздравниот Фаќач Мат Кујна Тапа Покритие Тапа Вода Фаќач Мат За Бања Rv Кујна Островот Countertop

DEN 239.84

Достапност

ДИЗАЈН НА ДРЕНАЖА : нашиот штитник за прскање на мијалникот за силиконски славини е дизајниран за дренажа, овие вешти додатоци за кујнски мијалник цврсто се вклопуваат во вашата славина, така што не треба да се грижите дали водата ќе остане на влошките или шалтерите, што значи дека нема барички за чистење и нема дамки Од Вода на славините НЕМА ПОВЕЌЕ ДОСАДНО СУШЕЊЕ : нашиот силиконски штитник за прскање на мијалникот се разликува од верзиите на ткаенината на пазарот. Не треба да се грижите за влажни влошки од ткаенина или за миење и сушење влошки, дури и ако постојано се навлажнуваат без мирис.Подлогата за славина ќе ја фати водата и водата ќе се исцеди до мијалникот. Нема потреба да ги бришете работните површини и да ги миете сувите влошки секој пат. И тоа е безбедна машина за миење садови, што ја прави вашата кујна мијалник надградба напор!. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : штитникот за прскање на мијалникот за силиконски славини има совршена усна во средината што одговара на вашата славина и нема да дозволи вода да влезе, бидејќи дупките не се вклопуваат како другите влошки, зафаќа повеќе површина и одговара на работната површина, што целосно го елиминира шалтерот Совршен За кујни, бањи и R, работи со речиси секоја славина за мијалник и можете да купите со доверба. ДИЗАЈН НА СЕОПФАТНА НАДГРАДБА : овој штитник за прскање на мијалникот со силиконски славини ја зголемува висината на подлогата и лентата за одвод во средината, подигнатата лента овозможува водата побрзо да се исцеди до мијалникот, подигнатата висина на размавта може подобро да го контролира протокот на вода и да спречи излевање на водата Надвор од силиконската подлога за славина. ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Идеален За мијалници за славини во кујни, кафулиња, барови, ресторани, бањи и R. Не само што е нашата силиконска подлога за славини, туку можете да ја ставите и четката за заби, криглата, средството за дезинфекција на рацете, сапунот за садови на оваа подлога и да ја користите како мала подлога за складирање што нема да направи нашиот простор за мијалник да изгледа преполн . Овој производ е апсолутно "мора да има" за такт, организиран сопственик на мијалник!. Дали секогаш ги бришете влажните плочи откако ќе ја користите славината? Ова е вашиот најдобар избор! Нашиот штитник за прскање со мијалник со силиконски славини помага да се спречат дамки од вода на кујнските плочи и да се спречи излевање или истекување на славините.


За производот

Избор на клиент

2023 женски летни шорцеви Обични удобни еластични половини широки нозе бохо шорцеви камуфлажа меко истегнување лето кратко со џебови
 • Новак

2023 женски летни шорцеви Обични удобни еластични половини широки нозе бохо шорцеви камуфлажа меко истегнување лето кратко со џебови

DEN 3.33

100% полиестер ▶ Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внима�

Мочи на мочуришна играчка, Squishies kawaii животно, слатки додатоци за бирото, српливи животни, скратен комплет за играчки за олеснување
 • Новак

Мочи на мочуришна играчка, Squishies kawaii животно, слатки додатоци за бирото, српливи животни, скратен комплет за играчки за олеснување

DEN 223.68

Забава за целото семејство : Без разлика дали имате 8, 18 или 80 години, овој комплет за Squishies се состои од ст

Држач за тенџере од 4 парчиња со висечки јамки, држач за фарма постави памучни отпорни на топлина кујна топли влошки за печење готвење 8x8 инчи
 • Новак

Држач за тенџере од 4 парчиња со висечки јамки, држач за фарма постави памучни отпорни на топлина кујна топли влошки за печење готвење 8x8 инчи

DEN 3.00

Ватиран и постепено Изградбата на овие пикап / врели влошки помага да ги заштитите рацете и рацете од то

UKCOCO 3 Постави 2 парчиња далечински управувач за далечински управувач за климатик за држач за држач за држач за држач за телефонски
 • Новак

UKCOCO 3 Постави 2 парчиња далечински управувач за далечински управувач за климатик за држач за држач за држач за држач за телефонски

DEN 2.67

акрилик Далечински држач за монтирање на wallидот : Тие можат да ги чуваат далечински управувач на климат�

Најдобра полициска тато некогаш сина линија Американско знаме шише со топла вода со топла вода вреќа со топла вода шише за домашен кревет
 • Новак

Најдобра полициска тато некогаш сина линија Американско знаме шише со топла вода со топла вода вреќа со топла вода шише за домашен кревет

DEN 2.00

Кратка кадифна + гума Направени во САД или увезени Материјал : Направено од кратка кадифна + гума, многу и

Организација за складирање на wallидови од јахх, приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок
 • Новак

Организација за складирање на wallидови од јахх, приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок

DEN 1.00

ABS материјал, издржлив Силна адхезија, силно лежиште на оптоварување Доказ за водоотпорен и влага Ефект�

Auvotuis 160 x 80mm правоаголник кабел Громатска метална жица кабел Громатска дупка за покривање табела Кабел Организатор за компјутерска
 • Новак

Auvotuis 160 x 80mm правоаголник кабел Громатска метална жица кабел Громатска дупка за покривање табела Кабел Организатор за компјутерска

DEN 127.84

【Пакет вклучен】 1 парчиња сребрена сребрена биро жица Gromet Вкупната големина е 160 x 80 x 25mm / 6,3 x 3,15 x 1inch (L*W*H)

Музички кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за чување торби за торби за училишна работа за девојчиња за девојчиња
 • Новак

Музички кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за чување торби за торби за училишна работа за девојчиња за девојчиња

DEN 3.00

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

500мм/19,7 '' Плакарот за влечење на плакарот за прилагодување на облеката за гардероба облека железнички врвен монтиран гардероба
 • Новак

500мм/19,7 '' Плакарот за влечење на плакарот за прилагодување на облеката за гардероба облека железнички врвен монтиран гардероба

DEN 686.08

【Уникатен】 Овој производ е наш нов дизајн, додека не постои ист производ на пазарот, овој плакарот за п�

X Autohaux рефлексивен елек рефлектирачки опрема за извршување висока видливост безбедност за велосипедизам за одење во текот на ноќта
 • Новак

X Autohaux рефлексивен елек рефлектирачки опрема за извршување висока видливост безбедност за велосипедизам за одење во текот на ноќта

DEN 0.67

[Димензија] Ширина : 5см / 1,97 "(л), рамо до половината троши од околу 35 см / 13,78" до приближно 57см / 22,44 ", обе�

MOP PAD Спарувачки делови компатибилни со Xiaomi компатибилни со Dreame Bot W10 & W10 Pro само-чистење компатибилен со роботски вакуум и додатоци
 • Новак

MOP PAD Спарувачки делови компатибилни со Xiaomi компатибилни со Dreame Bot W10 & W10 Pro само-чистење компатибилен со роботски вакуум и додатоци

DEN 1059.20

☞ Запознајте ги вашите потреби, флексибилни и лесни за инсталирање ☞ Направено од висококвалитетни ма�

Зацврстувачи на Newупорт 1/2 инчи x 6-1/2 инчен хексадецимален шраф 18-8 не'рѓосувачки челик 1/2-13 x 6 1/2 Хекс-завртка/груба нишка/делумно навој
 • Новак

Зацврстувачи на Newупорт 1/2 инчи x 6-1/2 инчен хексадецимален шраф 18-8 не'рѓосувачки челик 1/2-13 x 6 1/2 Хекс-завртка/груба нишка/делумно навој

DEN 959.84

Направени од аустенитни легури 188 не'рѓосувачки челик Груба нишка / делумно навој 1,5 инчи нишка Произве�