Дорчев Дијаметар 7ft Класа На 2023 Дипломирање Партија Круг Позадина Покритие Бела Еднобојна Честитки Град Фотографија Позадина За Студентите Град Честитки Партија ?

Дорчев Дијаметар 7ft Класа На 2023 Дипломирање Партија Круг Позадина Покритие Бела Еднобојна Честитки Град Фотографија Позадина За Студентите

DEN 655.84

Достапност

Големина : 7x7ft/220x220cm(220cm дијаметар), ја имаме секоја големина и боја што ви треба, ве молиме изберете ја вистинската пред да ја купите Пакет : само 1 парчиња тркалезна позадина, штанд или клипови НЕ се вклучени. Материјал Непроѕирен, нерефлексивен; машина за перење, никогаш не бледнее; лесен, лесен за носење и закачување; отпорен на брчки, издржлив; мек и пријателски за кожата, не-гребење. Повеќенаменски : совршен е за свадба, туш за бебиња, невестински туш, крштевање, разни забави, новороденче, деца, фотографија за миленичиња и мртва природа, за видео продукција и дигитална фотографија и внатрешни/надворешни украси за забави. Известување : Ако имате какви било прашања или потреби,слободно контактирајте не во секое време,ние ќе ви дадеме решение за задоволство. ??ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДОРЧЕВ? ?Во споредба со традиционалниот процес на инк-џет, нашата тркалезна крпа за позадина усвојува високотехнолошка технологија за дигитален пренос на топлина и прецизен процес на преклопување за да донесе висококвалитетен производ.Преклопен пакет поддржан, лесен за носење2.Лесен за инсталирање и чистење3.Нетранспарентно, нерефлексивно и неизбледува4.Цврст и убав, издржливкако Да Прилагодам?1. Контактирајте не преку е-пошта и кажете ни ја големината/стилот што ви треба, тогаш можеме да го направиме за вас. Или ако сакате да печатите свои слики, пикселот мора да биде доволно голем, повеќе од 1 Mbit.Внимание според правилото на поштата, Предметите ќе бидат испратени преклопени, може да предизвикаат набори/ брчки. ние го советуваме следново : 1. Закачете ја да се исуши неколку дена за да се ослободите од брчките 2.


За производот

Избор на клиент

Отпорници на алуминиумска обвивка од 1 парчиња отпорник 100W отпорник на жичен отпорник за напојување за врата, ЛЕР, опрема за напојување
  • Новак

Отпорници на алуминиумска обвивка од 1 парчиња отпорник 100W отпорник на жичен отпорник за напојување за врата, ЛЕР, опрема за напојување

DEN 0.67

Школка е изработена од алуминиумска легура, жлеб што зрачи со топлина на површината, погодна за инстала�

Гигантските Божиќни надувувања на отворено украси, Божиќен надувување Дедо Мраз w/ кутија за подароци, разнесени декор за Божиќна
  • Новак

Гигантските Божиќни надувувања на отворено украси, Божиќен надувување Дедо Мраз w/ кутија за подароци, разнесени декор за Божиќна

DEN 3.33

【Среќен Божиќ】 Божиќна надувување Дедо Мраз што јава поларна мечка која доаѓа на вашето семејство со п

Нова тоалетни шини, поставени прицврстувачи за тоалетно седиште, рамка за безбедност за поддршка за тоалет за бања, брза и лесна инсталација
  • Новак

Нова тоалетни шини, поставени прицврстувачи за тоалетно седиште, рамка за безбедност за поддршка за тоалет за бања, брза и лесна инсталација

DEN 2.67

Подлогата за поддршка на вклучувањето и надвор од тоалетот е од витално значење за безбедноста на бањат

Обвитка за ледено пакување на коленото на коленото за повреди кои можат да се користат гел и гел стапало ладно пакување за ахилови
  • Новак

Обвитка за ледено пакување на коленото на коленото за повреди кои можат да се користат гел и гел стапало ладно пакување за ахилови

DEN 367.84

Ефективно во олеснување на болката во коленото овој мраз пакува за еднократно употреба на колена Помош

КЛИСПИД 6 парчиња Прирабница Слободни Тркала Сопирачки Диск Завртка Конверзија Сопирачка Мтб Додатоци Мм Велосипед Легура Центри Ротор
  • Новак

КЛИСПИД 6 парчиња Прирабница Слободни Тркала Сопирачки Диск Завртка Конверзија Сопирачка Мтб Додатоци Мм Велосипед Легура Центри Ротор

DEN 1.33

АДАПТЕР ЗА КОНВЕРЗИЈА НА ЦЕНТАР производот има широк спектар на апликации, избор за планински велосипе�

Мотор Davitu DC - Машината за намалување на топлината Циркулација на воздухот, постојан магнет DC Специјален мотор за смалување на топлина,
  • Новак

Мотор Davitu DC - Машината за намалување на топлината Циркулација на воздухот, постојан магнет DC Специјален мотор за смалување на топлина,

DEN 937.60

Потекло : CN (потекло) Сертификација : CCC Сертификација : CE Континуирана струја (А) : А Комутација : Четка...

Христијански инспиративен цитат Дрво врамен знак прошетка по вера не со поглед дрвена wallидна уметност расадник wallид дрва рамка знак
  • Новак

Христијански инспиративен цитат Дрво врамен знак прошетка по вера не со поглед дрвена wallидна уметност расадник wallид дрва рамка знак

DEN 607.84

Големина : 16x20in (40 × 50 см) Постојат куки на задниот дел од дрвениот знак за лесно бесење Референтна картич�