ГРУНИ 1 парчиња Преостанат Прекинувач DZ47-100LE Со Прекумерна Струја И Заштита Од Истекување RCBO 1P+N 2P 3P+N 4P

ГРУНИ 1 парчиња Преостанат Прекинувач DZ47-100LE Со Прекумерна Струја И Заштита Од Истекување RCBO 1P+N 2P 3P+N 4P

DEN 1.67

Достапност

Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувачи Минијатурен Резидуален Прекинувач DZ47-100 LE Со Прекумерна Струја И Заштита Од Истекување RCBO 1 P+N 2 P 3 P+N 4p Линија + Неутрално Ласерско Печатење Dz47-100le серија прекинувачи за истекување се применуваат на КОЛОТО за AC 50 Hz, 230v еднопол двожица, два пола, 400 V трипол, три-Пол Четири-Пол, Номинална Струја Од 63а До 125а. КОГА СТРУЈАТА ЈА НАДМИНУВА НАВЕДЕНАТА ВРЕДНОСТ, Прекинувачот може ДА Ја Прекине МОЌНОСТА на ДЕФЕКТОТ за МНОГУ КРАТКО време, ЗАШТИТУВАЈЌИ ЈА БЕЗБЕДНОСТА на Човечката И ЕЛЕКТРИЧНАТА Опрема и Заштитувајќи Го Преоптоварувањето и Краток Спој НА ЛИНИИТЕ и моторите.Овој производ е во согласност со GB14048.2 и IEC60947-2 стандарди.


За производот

Избор на клиент

РЕШЕНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА КАСТЕР ЗА ДВЕЕ ТВУН-75У-М23-БК-Б-Б-Б-Б 3 најлонско тркало со дијаметар на нечистотија сопирачка, дијаметар од 8
  • Новак

РЕШЕНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА КАСТЕР ЗА ДВЕЕ ТВУН-75У-М23-БК-Б-Б-Б-Б 3 најлонско тркало со дијаметар на нечистотија сопирачка, дијаметар од 8

DEN 3.00

Недостојувана ритам на тркала со вртење на тркала 75мм (3 ") тркало 8мм х 25мм навојна стебло Црно со сопира�

HNKDD Монитор за квалитет на воздухот Внатрешен PM2.5 Формалдехид ТВОК Анализатор на гас Анализатор Детектор за квалитет на воздухот Анализатор
  • Новак

HNKDD Монитор за квалитет на воздухот Внатрешен PM2.5 Формалдехид ТВОК Анализатор на гас Анализатор Детектор за квалитет на воздухот Анализатор

DEN 8352.00

HCHO (формалдехид) откривање 。 TVOC откривање。.5 Откривање на прашина 。 Откривање на температурата。 Откри�

Seewudee AG216 3PC Природно агат геодески кристално стапче точка Полиран скапоцен камен -столбови Колумна дома Декорација колекција Подарок
  • Новак

Seewudee AG216 3PC Природно агат геодески кристално стапче точка Полиран скапоцен камен -столбови Колумна дома Декорација колекција Подарок

DEN 0.67

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Функција : Генератор на камен, генератор на енерг�

Solustre Компјутерска камера Компјутерски лаптоп леќи заштитник на покритието на приватност лизгач за лизгање за додатоци за веб-камера за
  • Новак

Solustre Компјутерска камера Компјутерски лаптоп леќи заштитник на покритието на приватност лизгач за лизгање за додатоци за веб-камера за

DEN 0.33

Корица за вебкамера нема да влијае на нормалната употреба на опремата, капакот на фотоапаратот е безбед

Амбесон Кинеска Лимена Кутија, Смешни Лавра Животни Од Кинеската Хороскопска Нова Година, Како Што Се Куче Мајмун Од Коза, Пренослива
  • Новак

Амбесон Кинеска Лимена Кутија, Смешни Лавра Животни Од Кинеската Хороскопска Нова Година, Како Што Се Куче Мајмун Од Коза, Пренослива

DEN 1689.60

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

6 ПАРЧИЊА Заштитник На Ѕидот На Затворачот На Вратата, 2 Инчи Самолеплив Браник На Рачката На Вратата, Силикон За Еднократно Абсорбента
  • Новак

6 ПАРЧИЊА Заштитник На Ѕидот На Затворачот На Вратата, 2 Инчи Самолеплив Браник На Рачката На Вратата, Силикон За Еднократно Абсорбента

DEN 79.84

`+Лесно ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Излупете ја заштитната хартија за да ја залепите (чувајте го ѕидот чист и сув пре

Бакнете ми усни убаво во форма на дебели стаклени пепелници класичен тркалезен држач за цигари канцеларија за десктоп декорација
  • Новак

Бакнете ми усни убаво во форма на дебели стаклени пепелници класичен тркалезен држач за цигари канцеларија за десктоп декорација

DEN 299.04

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Cenyb M14 Дијамант Вежба Битови Во Собата HHD90 За Гранит Керамички Мермер Плочка Камен Стакло, 6 Парчиња Со Хексадецимална Стебло Адаптер Вакуум
  • Новак

Cenyb M14 Дијамант Вежба Битови Во Собата HHD90 За Гранит Керамички Мермер Плочка Камен Стакло, 6 Парчиња Со Хексадецимална Стебло Адаптер Вакуум

DEN 1023.84

Висококвалитетно Дупчење Дупки : Изработено од висококвалитетен дијамант и челик со вакуумска техноло�

Преносни Торбички За Електронски Организатор Елен Елен Роза Црвен Цвет Торба За Складирање Кабел За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка,
  • Новак

Преносни Торбички За Електронски Организатор Елен Елен Роза Црвен Цвет Торба За Складирање Кабел За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка,

DEN 2.00

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�