MroMax M3 Свиткани Навртки За Вметнување M3x4x5mm, Метрички Женски Навој Со Навој Од Месинг, Притиснато Со Навој Се Вклопува Во Дупки За 3d Печатење Злато За Обликување Со Вб

MroMax M3 Свиткани Навртки За Вметнување M3x4x5mm, Метрички Женски Навој Со Навој Од Месинг, Притиснато Со Навој Се Вклопува Во Дупки За 3d

DEN 1.00

Достапност

Големина на Конец : М3; теренот на Конецот : 0,5 мм / 0,02"; Висина : 4мм / 0,16"; Надворешен Дијаметар : 5мм / 0,20" Qually END callity-овие женски навојни месинг месинг навојни навртки за вградување се изработени од издржлив месинг. Висока јачина без деформација, отпорност на триење и корозија и со убава и практична. €●СТАНДАРДНА и КОМПЛЕТНА НИШКА ● - Длабока нишка, уредна и чиста, не е лесна за соголување за време на ротацијата, стабилна и сигурна. Практично работење, добра текстура, во голема мера ја подобруваат вашата работна ефикасност. €éx апликација q-овие влошки за загревање можат да бидат широко користени на калапот за инјектирање за цврсто фиксирање. Може да се инсталира со ултразвук или топлина во конец заострени дупка, или обликувани во текот на инјектирање. Исто така, се однесуваат на собранието на колото и во областа на електрониката. Пластиката е формирана околу месинг вметнување. Подобро би било да ставите нешто во конците за да не се стопи пластиката во центарот. Користејќи нормално рачка за лемење, лесно можете да ги поставите ВО 7д печатени дупки. €®СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ z-50 x Навој Навртки Навртки Навртки.


За производот

Избор на клиент

Сертифицирани маркетинг комуникации со лош задник со налепници за став | Смешна окупација Идеја за подарок за кариера во работата |
  • Новак

Сертифицирани маркетинг комуникации со лош задник со налепници за став | Смешна окупација Идеја за подарок за кариера во работата |

DEN 0.67

Направено од издржлив и реномиран 3М рефлективен графички филм Скотчлит 100% направен во САД Почувствите�

MD Classic Razor, црно
  • Новак

MD Classic Razor, црно

DEN 0.67

Одличен стартер брич или за дневна употреба! Совршен за берберинг студенти! Сигурен и ефтин! Механизмот

Тунгфу 151 парчиња налепници за цвеќиња за деца, 7 Грнерија градина Фрал цвет естетски налепници за лаптоп лаптоп лаптоп албум за
  • Новак

Тунгфу 151 парчиња налепници за цвеќиња за деца, 7 Грнерија градина Фрал цвет естетски налепници за лаптоп лаптоп лаптоп албум за

DEN 127.84

【Материјали со висок квалитет】 Сите наши налепници се изработени од супериорен винил ПВЦ Тоа е водоот�

Сопственик на сопствена телефонска картичка, персонализиран паричник за кредитен телефон, додадете ваша сопствена налепница за пакети за картички
  • Новак

Сопственик на сопствена телефонска картичка, персонализиран паричник за кредитен телефон, додадете ваша сопствена налепница за пакети за картички

DEN 223.84

Обидете го држачот на вашата картичка : Можете да креирате свои сопствени слики за кориснички држачи за

Вежба за работа, 7/16 , HSS
  • Новак

Вежба за работа, 7/16 , HSS

DEN 4568.00

Категорија : машинска обработка дупчење и правење холоминг Категорија : машинска обработка дупчење и п

Алатки за вртење на карбид дрво Крај на мелница 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 4 мм 4 продолжување на слот за продолжување на висока јачина на меленица
  • Новак

Алатки за вртење на карбид дрво Крај на мелница 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 4 мм 4 продолжување на слот за продолжување на висока јачина на меленица

DEN 1.00

Во голема мерка ја поедноставува кривата на учење при вртење, нема потреба да ги научите и запомните ком

PRETYZOOM Јапанди Декор 2pcs Преклопување Навивачи Рачни Навивачи Бамбус Навивачи Жените Издлабени Бамбус Рака Држи Навивачи За Танцување,
  • Новак

PRETYZOOM Јапанди Декор 2pcs Преклопување Навивачи Рачни Навивачи Бамбус Навивачи Жените Издлабени Бамбус Рака Држи Навивачи За Танцување,

DEN 120.32

Изработен од свилени ткаенини, вентилаторот е издржлив и елегантен, не рипува толку лесно како вентилат

Двонасочен блок за пескарење со двонасочен радиус за FRET израмнување на таблата - алатка за алуминиумски пескачки зрак Лутиер алатка за гитара
  • Новак

Двонасочен блок за пескарење со двонасочен радиус за FRET израмнување на таблата - алатка за алуминиумски пескачки зрак Лутиер алатка за гитара

DEN 403.04

Двонасочен блок за пескарење на таблата за пескање и израмнување на табли за прсти Постојат два различн

Необичен случај со моливи на мајмуни, низок поли -мандрил мајмун, торба со молив со ткаенини со двојно патент, 8,5 x 5,5, темно индиго темно
  • Новак

Необичен случај со моливи на мајмуни, низок поли -мандрил мајмун, торба со молив со ткаенини со двојно патент, 8,5 x 5,5, темно индиго темно

DEN 1.00

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од