Ревел 85-4504 1956 Шеви Дел РЕЈ 2н1 Модел Комплет За Автомобили 1: 25 Скала 153-Парче Ниво На Вештина 5 Пластичен Модел Комплет За Градење, Сина

Ревел 85-4504 1956 Шеви Дел РЕЈ 2н1 Модел Комплет За Автомобили 1: 25 Скала 153-Парче Ниво На Вештина 5 Пластичен Модел Комплет За Градење,

DEN 482.72

Достапност

Ревел Пластичен Модел Комплет за Автомобили #85-4504 е ниво на вештина 5 и содржи 153 делови Се препорачува за возраст од 13 и повеќе години. 1 : 25 модел мерки л-8. Вклучува и залихи и модерни прилагодени тркала и гуми со дијаметар од 20 инчи. Фабрички залихи и модерна спуштена суспензија со 4 диск сопирачки на тркалата. Детален мал блок мотор со акции и сопствени делови. Обликувани во бела, транспарентна црвена и јасна со хромирани делови и меки црни гуми. Боја и лепак не се вклучени. Шевролет од 1956 година беше средниот модел во она што стана колективно познато како"Три-Петки". Малку пооблечен од револуционерната 1955 Година, Шеви Од 56 дојде во три модели - врвот на линијата бел ер®, серијата Од Средната линија Два-Десет и основната-Педесет. Со основна цена од 1.971 долари, над 56.000 Купеа На Дел Реј клубови го најдоа својот пат до нови домови во 1956 година. Дел Реј беше дел од серијата Две-Десет, но доби некои внатрешни надградби, вклучувајќи целосно винилни седишта со дополнителна гумена подлога од пена, осветлена преграда за ракавици, два потпирачи за раце и теписи на местото на гумени душеци.


За производот

Избор на клиент

Мини штанд за статив, легура на алуминиум 2 дел од делот за повлекување на десктоп статив, 2 кг оптоварување за поддршка на рачката
 • Новак

Мини штанд за статив, легура на алуминиум 2 дел од делот за повлекување на десктоп статив, 2 кг оптоварување за поддршка на рачката

DEN 155.68

Полесен дизајн преносен дизајн на работна површина, само 6,8in по намалувањето, само тежи околу 6oz, лесен з�

Амбесон Калај Кутија Од Шевронен, Оптичка Илузивна Слика Дизајнирана Со Повторени Паралелограми, Пренослива Кутија За Складирање На
 • Новак

Амбесон Калај Кутија Од Шевронен, Оптичка Илузивна Слика Дизајнирана Со Повторени Паралелограми, Пренослива Кутија За Складирање На

DEN 2.33

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

3 ПАРЧИЊА Сунѓери За Чистење Розово Мермерно Мастило Апстрактен Скокачки Сунѓер За Садови За Чистење Кујна Бања Чистење За Домаќинство
 • Новак

3 ПАРЧИЊА Сунѓери За Чистење Розово Мермерно Мастило Апстрактен Скокачки Сунѓер За Садови За Чистење Кујна Бања Чистење За Домаќинство

DEN 1.00

Големина на раката : 3 пакувајте Сунѓери За Чистење Со Овална Форма, секој е 3,54 х 2,56 инчи (4,1 х 3 инчи откако

Fomiyes Маса Патување Сјајот Контејнер Бања Транспарентен Организатор: Веѓа Тоалети Суета Канцеларија Акрилик За Носителите Sequin Четка Носителите
 • Новак

Fomiyes Маса Патување Сјајот Контејнер Бања Транспарентен Организатор: Веѓа Тоалети Суета Канцеларија Акрилик За Носителите Sequin Четка Носителите

DEN 129.92

Кутија за Складирање козметичка Четка : не може ли тој метод на складирање да ги остави вашите четки изл�

CATA - MEDICA Вентилатор Светлина Низок Профил Мулти-Брзина Нем Вентилација Таванот Осветлување Со Вентилатор Затворени Скриени Рамна Монтажа
 • Новак

CATA - MEDICA Вентилатор Светлина Низок Профил Мулти-Брзина Нем Вентилација Таванот Осветлување Со Вентилатор Затворени Скриени Рамна Монтажа

DEN 512.00

●МултиБрзински Од лесен ветер до силен ветер, за да ги задоволите вашите различни потреби, заштеда на е�

ЗИЛЕДВ Тоалет Четки, Толиет Четка Држач Кука Силиконски Чистач Со Држач Во Собата За Тоалет, Бања Почиста Сад Четка Чистење Алатка
 • Новак

ЗИЛЕДВ Тоалет Четки, Толиет Четка Држач Кука Силиконски Чистач Со Држач Во Собата За Тоалет, Бања Почиста Сад Четка Чистење Алатка

DEN 1.67

Заштеда на време за чистење : Ergономските Рачки Го Олеснуваат Чистењето и Го Намалуваат Времето за Чисте

Вемун Патување Шминка Огледало 2 парчиња Смешни Шминка Огледало Преклопување Козметички Огледало Предупредување Знак Во Облик На Рака Огледало
 • Новак

Вемун Патување Шминка Огледало 2 парчиња Смешни Шминка Огледало Преклопување Козметички Огледало Предупредување Знак Во Облик На Рака Огледало

DEN 188.16

Преклопете и ставете во која било положба, лесна за носење, употреба и складирање И дизајнот на таблата �

Финдероменд Макраме Ѕид Виси Полица, Пар Макраме Полица Боемски Лебдечки Полици За Книги Јаже Закачалка За Растенија Бохо Ѕид Декор За Спална
 • Новак

Финдероменд Макраме Ѕид Виси Полица, Пар Макраме Полица Боемски Лебдечки Полици За Книги Јаже Закачалка За Растенија Бохо Ѕид Декор За Спална

DEN 2.67

Секој производ што го создаваме е нашата филозофија, односно да го направиме животот подобар Финдероме�

Ipetboom 1 Сет DIY Кристален Украс Бел Декоративен Камен Камчиња Аквариуми Резервоар Аквариум Природни Карпи Обоени Растенија Поплочување
 • Новак

Ipetboom 1 Сет DIY Кристален Украс Бел Декоративен Камен Камчиња Аквариуми Резервоар Аквариум Природни Карпи Обоени Растенија Поплочување

DEN 330.40

Кристал Декор На Резервоарот за риби : можете да ја декорирате вашата аквариум или аквариум со овие деко

100g најголемиот дел од природен месечина чип карпа, чакал од камен кристал минерален скапоцен камен, домашна просторија за декорација
 • Новак

100g најголемиот дел од природен месечина чип карпа, чакал од камен кристал минерален скапоцен камен, домашна просторија за декорација

DEN 3.33

Спецификација : Боја : Според сликите на материјалот : Природни месечини на месечината : 710мм, (испратено �

Капа за жени мала глава за голф капи за размислување за танцување капа што може да се измие за дишење на сонцето, капи, велосипедски глави
 • Новак

Капа за жени мала глава за голф капи за размислување за танцување капа што може да се измие за дишење на сонцето, капи, велосипедски глави

DEN 1.00

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена слама каубојски капи за мажи младенчиња капачиња за спасу�

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Куче
 • Новак

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Куче

DEN 1.33

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно