ХПЕ 12ТБ САТА 7.2 К ХЕ 512Е ДС ХДД

ХПЕ 12ТБ САТА 7.2 К ХЕ 512Е ДС ХДД

DEN 8720.00

Достапност

Обезбедува брз и сигурен пристап до податоците и има нестабилна меморија Го прави честиот пристап и пронаоѓање датотеки лесен и удобен. Со капацитет од 12 ТБ имате доволно простор за складирање на милиони слики, стотици часови видео или за љубителите на музиката, до милион песни. Дали податоците се чуваат побрзо СО SATA/600 интерфејс што ги оптимизира перформансите на рафал.5 " фактор на форма за дополнителна сигурност и сигурност. Информациите Не Се Достапни. Дали на вашите сервери им се потребни сигурни, економични, хард дискови Со Средна Линија со висок капацитет за вашите потреби за растечки обем на складирање? Хард Дисковите со Средна Линија на Серверот hpe даваат најголем капацитет, перформанси и сигурност на апликациите на вашиот центар за податоци. Хард дисковите со средна линија ви овозможуваат да складирате повеќе податоци без да ги жртвувате перформансите или веродостојноста; тие се идеални за складирање на сите ваши барања за складирање на големо. Хард Дисковите Со Средна Линија на Серверот HPE се достапни и во 3,5-инчен Фактор На Голема Форма (LFF) и Во 2,5-инчен Мал Фактор На Форма (SFF) и брод со стандардна едногодишна гаранција. Сите хард дискови хпе помине ригорозни процес на квалификација, кои потврдуваат дека секој диск е докажано да се изврши во вашиот Хпе Пролиант сервер средини. Пред конечната сертификација, сите Хард Дискови На Средната Линија НА Серверот HPE се оптимизирани за компатибилност и функционалност, вклучително и поддршка на Smart И Hpe Systems insight менаџер. Што е ново 12 ТБ 7.2 К САТА ЛФФ 512е Хелиум Средна Линија Хард Дискови Карактеристики Дизајнирани И Дизајнирани Да Обезбедат Висок Капацитет и Сигурно Безбедно Складирање Хпе Сервер Средна Линија Хард Дискови се идеални за зголемениот обем на дигитални содржини, масовно складирање на податоци, облак и веб инфраструктурни средини.


За производот

Избор на клиент

Амбесон Пејзаж Калај Кутија, Зајдисонце Зори Изгрејсонце Греди Во Шумско Дрво Природата Растенија Печати Слика, Пренослив Правоаголник Метал
  • Новак

Амбесон Пејзаж Калај Кутија, Зајдисонце Зори Изгрејсонце Греди Во Шумско Дрво Природата Растенија Печати Слика, Пренослив Правоаголник Метал

DEN 0.67

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Табела Лежиште За Мрзливи Сузан-Грамофон Прстен За Тешки Товари, 360 Степен Ротирачки Вртливата База, Мрзливи Сузан Топчести Лежишта Грамофон
  • Новак

Табела Лежиште За Мрзливи Сузан-Грамофон Прстен За Тешки Товари, 360 Степен Ротирачки Вртливата База, Мрзливи Сузан Топчести Лежишта Грамофон

DEN 1555.20

● Тешка Алуминиумска Ротациона Плоча За Лежиште : најнова технологија, светла површина, лесна за чистењ

КИБАЏИУ 50-Ти Роденденски Подароци За Жени, Чанта За Шминка За Мама, Сопруга, Баба, Пријателка, Сестра, Колешка, Колешка, Учителка, Шеф, Учителка,
  • Новак

КИБАЏИУ 50-Ти Роденденски Подароци За Жени, Чанта За Шминка За Мама, Сопруга, Баба, Пријателка, Сестра, Колешка, Колешка, Учителка, Шеф, Учителка,

DEN 1.33

Квалитет : Изработен од чисти памучни материјали, удобен за допир Црн патент со златен патент повлекува

Шубијао Микро Прекинувачи 10 парчиња Прекинувач За Микро Ограничување Прекинувач За Притискање 1А 125v Прекинувач За ГЛУВЧЕ Со НАИЗМЕНИЧНА
  • Новак

Шубијао Микро Прекинувачи 10 парчиња Прекинувач За Микро Ограничување Прекинувач За Притискање 1А 125v Прекинувач За ГЛУВЧЕ Со НАИЗМЕНИЧНА

DEN 1.00

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

Vifemify Батерија за акциони фотоапарати за замена, 3 во 1 интелигентен LCD дисплеј на екранот полнач на батеријата одговара за батерија на
  • Новак

Vifemify Батерија за акциони фотоапарати за замена, 3 во 1 интелигентен LCD дисплеј на екранот полнач на батеријата одговара за батерија на

DEN 1.00

Вистински материјал, издржлив, детали за обработката на секоја завртка, целосен чип за декодирање, секо�

12 пакувања маса за маса со црна плоча од 60 x 102 инчи облека за 6 маси за правоаголник на нозе, обвивка за полиестерска табела отпорна на брчки
  • Новак

12 пакувања маса за маса со црна плоча од 60 x 102 инчи облека за 6 маси за правоаголник на нозе, обвивка за полиестерска табела отпорна на брчки

DEN 3.33

? Табелите се чувствуваат многу удобно, нема да се лизгаат, немаат пилиња, давање добро чувство на искуст

Ringвезден и месечина прстен зелена смола прстен за ангажман моден луксузен женски прстен Bijoux дијамантски накит свадбени прстени
  • Новак

Ringвезден и месечина прстен зелена смола прстен за ангажман моден луксузен женски прстен Bijoux дијамантски накит свадбени прстени

DEN 1400.00

Пакет : Отплата на торби за опции Боја : Сребрена Совети : Прирачно мерење на големината на производот, им

Денот На татковците Оукси Годишнина Уникатни Подароци За Тато Мажи Него Сопруг Дечко, Виски Декантер Во собата со 4 Очила, Роденден Свадба
  • Новак

Денот На татковците Оукси Годишнина Уникатни Подароци За Тато Мажи Него Сопруг Дечко, Виски Декантер Во собата со 4 Очила, Роденден Свадба

DEN 0.67

1 х Виски Глобус Декантер (850мл) Со Антички Брод 4 х Светска Мапа Гравирани Очила (300мл) 1 х Легантен Дрвен Ш�

Багрем Дрво Мрзливи Сузан, 11Мрзливи Сузан Организатор За Маса-Цврсти Дрвени Мрзливи Сузан Организатор За Кабинет - Кујна Грамофон За Чување
  • Новак

Багрем Дрво Мрзливи Сузан, 11Мрзливи Сузан Организатор За Маса-Цврсти Дрвени Мрзливи Сузан Организатор За Кабинет - Кујна Грамофон За Чување

DEN 351.84

Премиум Цврсто Дрво Од Багрем : Нашиот мрзлив организатор на сузан е изработен од врвно Цврсто Дрво Од Б�

Акушерка Подароци Акушерка Благодарност Подарок Шминка Торба Дула Медицинска Сестра Подарок За Жени ОБ Лекар Козметичка Торба Ви Благодариме
  • Новак

Акушерка Подароци Акушерка Благодарност Подарок Шминка Торба Дула Медицинска Сестра Подарок За Жени ОБ Лекар Козметичка Торба Ви Благодариме

DEN 2.00

Нашиот производ не само што може да се користи како обична козметичка кеса, туку и како совршен подарок �