IRONTEK 1in Hubcentric Растојанија 5x114. 3mm 5x4, 5 до 5x4, 5 Тркало Растојанија Адаптер 25mm ОДГОВАРА Ford Explorer Мустангот Ренџер Круна Викторија, Линколн Марк VII, Mazda B2500 B3000

IRONTEK 1in Hubcentric Растојанија 5x114. 3mm 5x4, 5 до 5x4, 5 Тркало Растојанија Адаптер 25mm ОДГОВАРА Ford Explorer Мустангот

DEN 633.44

Достапност

●ПАРАМЕТАР НА РАСТОЈАНИЕ на ТРКАЛАТА ● Возилото Мора да Има 5х114, 3мм(5х4, 5") шема на завртки, Тркалото мора да Има 5х114, 3мм(5х4, 5") шема на завртки Дебелина на растојанието на тркалата : 1,0 во или 25мм; Теренот на Конецот : 1/2х 20; Централен Отвор : 70,5 мм. Количина : 2 парчиња. НЕ КОРИСТЕТЕ ВЛИЈАНИЕ. КОРИСТЕТЕ КЛУЧ ЗА ВРТЕЖЕН МОМЕНТ. ●HUBCENTRIC SPACERS FITMENT€Компатибилен Со Ford Explorer Mustang Ranger Круна Викторија, Линколн Марк VII Авијатичар, Mazda B2500 B3000, Меркур Планинар. Ве молиме проверете Ја Годината/Направете/Моделот на вашето возило СО АЛАТКАТА ЗА ПРОНАОЃАЊЕ ДЕЛОВИ во горниот лев агол за да потврдите пред купувањето. Може да одговара на други возила, потврдете со спецификациите на адаптерот. Инструкцијата за инсталација не е вклучена, погледнете ги чекорите за инсталација преку интернет ќе работат, се препорачува професионална инсталација. Qubcentric SPACTERS ФУНКЦИЈА xubcentric Тркала Изолација адаптери даде на вашето возило поагресивен изглед, подобрување на ракување, перформанси и стабилност. Тие, исто така, го зголемуваат клиренсот на гумите, ги поправаат проблемите со клиренсот на сопирачките, овозможуваат инсталирање на лифтови или комплети за спуштање и пошироки, поголеми или гуми со голема влечна сила. ЗАБЕЛЕШКА : вашите фабрички столпчиња за тркала може да се протегаат покрај површината на растојанијата на тркалата. Во овој случај, имате 3 избори : јас) Скратете ги фабричките столпчиња II) тркалата треба да имаат отворени слотови (шуплини) помеѓу дупките за монтирање.


За производот

Избор на клиент

PC10-03 Притисни За Поврзување На Фитинзи, 10mm Цевка од x 3/8 G Нишка, Директно Пневматски Брзо Фитинг Воздушна Линија Конектор, Еден Допир Црево
  • Новак

PC10-03 Притисни За Поврзување На Фитинзи, 10mm Цевка од x 3/8 G Нишка, Директно Пневматски Брзо Фитинг Воздушна Линија Конектор, Еден Допир Црево

DEN 0.33

Содржина на пакетот : 10 х Брзи Фитинзи; Облик : Директно;Материјал : Бакар, Пластика; Дијаметар на конецот

DFHH Кутија За Накит Сефови Безбедна Кутија Интелигентен Отпечаток Од Прст Безбеден Метален Безбеден Паметен Алармен Систем Безбеден Готовински
  • Новак

DFHH Кутија За Накит Сефови Безбедна Кутија Интелигентен Отпечаток Од Прст Безбеден Метален Безбеден Паметен Алармен Систем Безбеден Готовински

DEN 1.33

€ ® Ви дава доволно безбедност ● Едноставна И уникатна форма, интегрално обликување од цел челик, дебел

Зимски гравчиња со женски жени кои се обидоа со велосипедизам со велосипедизам со ветерници за бејзбол капачиња, плетени капа, дебели топли
  • Новак

Зимски гравчиња со женски жени кои се обидоа со велосипедизам со велосипедизам со ветерници за бејзбол капачиња, плетени капа, дебели топли

DEN 1598.40

100% полиестер 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира дека зим�

5V литиум батерија за полнење на празнење за празнење за заштита на табла за зајакнување на напон модул микро USB порта за полнење интерфејс
  • Новак

5V литиум батерија за полнење на празнење за празнење за заштита на табла за зајакнување на напон модул микро USB порта за полнење интерфејс

DEN 1432.00

5 V литиум батерија за полнење на празнење за празнење на табла за зајакнување на напон модул микро USB пор

Кингкамп со ниски преклопни столици за возрасни, преносен лесен стол за прашка со низок удар, со потпирач за глава, држач за чаши, носење
  • Новак

Кингкамп со ниски преклопни столици за возрасни, преносен лесен стол за прашка со низок удар, со потпирач за глава, држач за чаши, носење

DEN 959.84

Издржлив и капацитет на тежина : Поддржува до 300 фунти Тешка челична рамка и ткаенината од 600 D Оксфорд го

Лекуаг Ажурирана Јонска Машина За Бања За Детоксикација На Стапала, Професионална Машина За Детоксикација На Јонски Стапала Јонски
  • Новак

Лекуаг Ажурирана Јонска Машина За Бања За Детоксикација На Стапала, Професионална Машина За Детоксикација На Јонски Стапала Јонски

DEN 3.33

3 Во 1 Јонска Машина За Бања За Стапаламашината за детоксикација не е само за натопување на стапалата, ту�

Премиум Метална Кутија За Леб Ројалхаус Со Капак Од Бамбус, Сад За Складирање Големи Корпи За Леб Од Нерѓосувачки Челик И Организатор За Кујнска
  • Новак

Премиум Метална Кутија За Леб Ројалхаус Со Капак Од Бамбус, Сад За Складирање Големи Корпи За Леб Од Нерѓосувачки Челик И Организатор За Кујнска

DEN 383.84

Совршена Големина и Дизајн : Нашата тврдена аголна метална кутија за леб ви заштедува простор во кујнат�