Bipra 250gb 250 Gb 2.5 Инчен Надворешен Хард Диск Пренослив USB 2.0-Црна-Fat32

Bipra 250gb 250 Gb 2.5 Инчен Надворешен Хард Диск Пренослив USB 2.0-Црна-Fat32

DEN 2.33

Достапност

Капацитет за складирање : 250ГБ Форматиран КАКО FAT32 датотечен систем.0 хард диск интерфејс. Приклучок за поддршка и игра. УСБ-автобус напојува - не е потребна надворешна моќност. Бипра 2,5 инчен пренослив хард диск комплетен со софтвер со еден допир, Целосно форматиран КАКО датотечен систем FAT32 и подготвен за употреба. Многу тенок лесен дизајн. Ултра тенок дизајн. Не е потребно мешање, само приклучете го во ВАШИТЕ USB порти и далеку ќе одите. Приклучок за поддршка и игра. Идеален за резервна копија на податоци, фотографии, видео, i Tunes,i Pod, MP3, MP4 и презентации итн.0 480 MB/Sec ултра голема брзина на пренос, копирајте огромни датотеки за неколку минути. Тоа е толку лесно. Може да се користи на сите персонални компјутери, десктоп или лаптоп, apple MACS и UNIX кутии итн. Поддршка Win98 / МЕ/2000/XP/Виста или подоцна верзии. Поддршка МЕК ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ или подоцна верзии. Ве молиме имајте предвид овие Поддршка Macs - но ќе треба форматирање На Mac. Дебелина од 9мм. 5400 ВРТЕЖИ во МИНУТА, многу брзо возење. Просечно време на барање : 12м.Достапно во црна боја.


За производот

Избор на клиент

сигурно Платнена Торбичка За Жени Со Џеб Со Патент Еднократна Употреба Еко Торба За Купување Намирници Торби За Багаж За Патување На Плажа
 • Новак

сигурно Платнена Торбичка За Жени Со Џеб Со Патент Еднократна Употреба Еко Торба За Купување Намирници Торби За Багаж За Патување На Плажа

DEN 3.00

100% памук Памучна постава Затворање на патент Машинско Перење Голем Капацитет и Цврст Материјал : широк 1

Зголемења на Кроди, великодушен хоби -зголемувачи, осветлени 30 пати рачни 3 LED светлосни погодни за старите лица да читаат лупа за читање
 • Новак

Зголемења на Кроди, великодушен хоби -зголемувачи, осветлени 30 пати рачни 3 LED светлосни погодни за старите лица да читаат лупа за читање

DEN 2.33

Ова стакло за величественост може да им помогне на децата, возрасните и стари лица кои читаат мастило и �

Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, пролетни патни цвеќиња Остава
 • Новак

Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, пролетни патни цвеќиња Остава

DEN 2.00

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

4 јули Украси Подлоги 12х18 Инчи Меморијален Ден Американско Знаме Ѕвезди И Ленти Патриотска Цветна Мачка Америка Слобода Слобода Ден
 • Новак

4 јули Украси Подлоги 12х18 Инчи Меморијален Ден Американско Знаме Ѕвезди И Ленти Патриотска Цветна Мачка Америка Слобода Слобода Ден

DEN 175.84

Полиестер ПАКЕТ И ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи подлоги 18 х 12 инчи( 45х30см), пакување од 4 подлоги за маса ДИЗА

Извадок од не'рѓосувачки мозолчиња од 3 парчиња, извадувач на алатки за не'рѓосувачки мозолчиња, други дехидрирани сунѓери на лицето
 • Новак

Извадок од не'рѓосувачки мозолчиња од 3 парчиња, извадувач на алатки за не'рѓосувачки мозолчиња, други дехидрирани сунѓери на лицето

DEN 1.33

И висококвалитетен кварц на кварц за грижа за здравство и убавина за лице чисто и јасни важни работи за �

Маркери Мечување Пакет
 • Новак

Маркери Мечување Пакет

DEN 11468.96

Вклучува : Fуро Ограда со / столбови Вклучува : 2 бели polуро сидро столбови 14 флексибилни столбови...

Омонс лустер полу -црвен монтиран светло, близу до тавански светлосни тела, индустриски гроздобер метален кафез тавански ламба, за кујнски
 • Новак

Омонс лустер полу -црвен монтиран светло, близу до тавански светлосни тела, индустриски гроздобер метален кафез тавански ламба, за кујнски

DEN 1.33

Современ дизајн : Оваа таванска ламба со 2 ламби го осветлува вашиот простор и додава рустикален дизајн �

Деларси Пренослив Рачен Автомобил Правосмукалка Надувувач Компактен И Голем Вшмукувачки Мини Правосмукалка Надувувач Механички CS3
 • Новак

Деларси Пренослив Рачен Автомобил Правосмукалка Надувувач Компактен И Голем Вшмукувачки Мини Правосмукалка Надувувач Механички CS3

DEN 2.00

Пренослив Рачен Автомобил Правосмукалка Надувувач Компактен И Голем Вшмукувачки Мини Правосмукалка Н�

Сега есенцијални масла, органско масло од лаванда, смирувачки мирис на ароматерапија, дестилиран со пареа, чиста, веганска, капа отпорна
 • Новак

Сега есенцијални масла, органско масло од лаванда, смирувачки мирис на ароматерапија, дестилиран со пареа, чиста, веганска, капа отпорна

DEN 287.84

Суштинска ароматерапија : Органската лаванда е смирувачка, нормализирање и балансирање со цветен мирис

Ylyajy тоалетот бања држач за држач за држачи за држач за монтирани моп организатор четка чадор метла за закачалки клип лепило лепила куки
 • Новак

Ylyajy тоалетот бања држач за држач за држачи за држач за монтирани моп организатор четка чадор метла за закачалки клип лепило лепила куки

DEN 1700.32

1 Двокреветен држач за јамки, виси два предмети во исто време, сите објекти во форма на шипка се достапни

Alisveristime Креативни Ориентални Цвет Кафе Лажица, Мешање Лажица, Шеќер Лажица, Промешајте Бар Лажица, Мешање Лажица, Чај Лажица, Мраз Чај Лажица,
 • Новак

Alisveristime Креативни Ориентални Цвет Кафе Лажица, Мешање Лажица, Шеќер Лажица, Промешајте Бар Лажица, Мешање Лажица, Чај Лажица, Мраз Чај Лажица,

DEN 1358.40

Квалитетни турски Лажици направени од бакар со месинг позлата лажица 5,11 инчи, оваа лажица за десерт е по