Веледк Индустриско Поле - Жичен М12 Сензор Конектор 4 - Пински Женски Адаптер ПГ 7 Кабел Жлезда Завртка Терминал Приклучок Фитинзи

Веледк Индустриско Поле - Жичен М12 Сензор Конектор 4 - Пински Женски Адаптер ПГ 7 Кабел Жлезда Завртка Терминал Приклучок Фитинзи

DEN 991.84

Достапност

М12 стандардна женска нишка, интерфејс За а-кодирање, терминали за завртки, индустриски распоред 4-јадрени бакарни иглички IP67 EN60529 во заштита на заклучена состојба кога приклучете и навртувајте, нема заштитена функција. Номинален напон : 250 V, Струја по контакт ( 40 °C ) : Max 4 A, отпорност На Изолација : q 100m_, Отпорност На Контакт : q5m_, температурен опсег ( Изолатор / Жица ) : -25 до 85°C / -30 до 80°C. овој производ е совршен за апликацијата за автоматско поврзување на терминалот, контрола на процесот и комерцијална електронска, може лесно да се поврзе со прекинувачи за близина, фотоелектрични бариери, уреди за следење на протокот, сензорски уреди И уреди за пте И компоненти на ТЕРЕНСКИ Автобуси. Современото индустриско производство има повеќе строги барања за безбедност, сигурност и брза инсталација на системите за поврзување во сите негови аспекти. Можеме да им обезбедиме на клиентите безбедна, сигурна, удобна и брза целокупна шема за поврзување. За ВЕЛЕДК ВЕЛЕДК е фокус на прецизни конектори, индустриска автоматизација и професионални мрежни компоненти и иновативно интегрирано претпријатие, специјализирано за развој, производство и продажба на електрични приклучоци и други додатоци. Производите вклучуваат однапред изработени конектори, конектори за жици на терен, дистрибутивни кутии, разделувачи, дистрибутери итн. Може лесно и брзо да поврзе разни сензори, активатори и напојувања на индустриската локација.


За производот

Избор на клиент

XFADR SRLIWHITE 8 Ножеви Камин Вентилатор Двојна Глава Напојува Шпорет Вентилатор Дрво Режач Еко-Вентилатор Тивка Дома Камин Вентилатор
 • Новак

XFADR SRLIWHITE 8 Ножеви Камин Вентилатор Двојна Глава Напојува Шпорет Вентилатор Дрво Режач Еко-Вентилатор Тивка Дома Камин Вентилатор

DEN 1345.44

Не е потребна батерија или електрична енергија Вентилаторот на печката ја користи топлината на површин

Британско Знаме Шема Држач За Пенкало Организатор На Моливи Чување Шминка Четка За Чаши Уметнички Материјали За Биро Канцеларија Дома Бело
 • Новак

Британско Знаме Шема Држач За Пенкало Организатор На Моливи Чување Шминка Четка За Чаши Уметнички Материјали За Биро Канцеларија Дома Бело

DEN 1.33

пп Биро Материјали Организатор Димензии : 2 х 3,5 х 7,7 инчи Вкупно има 5 прегради Бојата е проѕирна бела...

СРЕЌЕН Маникир Рачно Натопете Сад За Нокти Натопете Сад За Нокти Сад За Уметност За Нокти Сад За Отстранување Уметност За Нокти Исчистете
 • Новак

СРЕЌЕН Маникир Рачно Натопете Сад За Нокти Натопете Сад За Нокти Сад За Уметност За Нокти Сад За Отстранување Уметност За Нокти Исчистете

DEN 141.28

ДОДАТОЦИ ЗА НЕГА на НОКТИ можете да ја ставите топлата вода за да ја омекнете кутикулата на ноктите пред

Лагери Фиоки Копчиња За Момчиња Аниме Симпатична Девојка Гардероба Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Печатење Квадратни
 • Новак

Лагери Фиоки Копчиња За Момчиња Аниме Симпатична Девојка Гардероба Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Печатење Квадратни

DEN 172.80

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Свзви Акрилни Полици За Лепило За Бања, Мала Полица За Туширање, Организатор На Бања, Без Вежба, Нема Да Ги Оштети Плочките За Бања,
 • Новак

Свзви Акрилни Полици За Лепило За Бања, Мала Полица За Туширање, Организатор На Бања, Без Вежба, Нема Да Ги Оштети Плочките За Бања,

DEN 873.60

Инсталација на лепила и завртки : лепилата се лесни за инсталирање, и нема потреба да се дупчат дупки на �

Држач За Држач За Таблети За Перници Лонгжуо Држач За Држач За Мобилен Телефон Поддршка За Одмор Во Кревет Држач За Читање Таблети За Таблети
 • Новак

Држач За Држач За Таблети За Перници Лонгжуо Држач За Држач За Мобилен Телефон Поддршка За Одмор Во Кревет Држач За Читање Таблети За Таблети

DEN 1.33

Преносливиот, лесен држач за перници може лесно да се носи или внесе во автомобилот, ослободувајќи ги ра

Велигден Остров Камен Антички Римски Портрет Смола Вештачки Аквариум Опрема Додаток Аквариум Украс Пештера Карпи Уредување Декорација
 • Новак

Велигден Остров Камен Антички Римски Портрет Смола Вештачки Аквариум Опрема Додаток Аквариум Украс Пештера Карпи Уредување Декорација

DEN 1.33

Тоа е живописно и детално во боја за да додадете жив и природен живот во вашиот резервоар Променете го в�

КЛХГ Дрвена Квадратна Корпа За Отпадоци, Автоматска Сензорна Канта За Ѓубре Со Капак, Кујнска Корпа За Отпадоци За Домашна Канцеларија
 • Новак

КЛХГ Дрвена Квадратна Корпа За Отпадоци, Автоматска Сензорна Канта За Ѓубре Со Капак, Кујнска Корпа За Отпадоци За Домашна Канцеларија

DEN 1.00

Брз одговор за 0,3 секунди, нема потреба да се наведнувате, свиткајте ги колената, интелигентна индукција

PTSTEL 45pcs Торкс Бит Сет Сет, Хексадецимален Бит Приклучоци И Женски Е-Торкс Приклучоци Во Собата, CRV Ѕвезда Приклучоци Комплет, 1/4-инчен
 • Новак

PTSTEL 45pcs Торкс Бит Сет Сет, Хексадецимален Бит Приклучоци И Женски Е-Торкс Приклучоци Во Собата, CRV Ѕвезда Приклучоци Комплет, 1/4-инчен

DEN 1.00

Висок Квалитеткомплетот за приклучок за торкс бит е изработен од легиран челик и CrV за да се обезбеди до�

2Сет Декоративни десертни табели ноќ, тиква од тиква од тиква или украси ножеви чинија чинија трик третман за резерви лажици лажица
 • Новак

2Сет Декоративни десертни табели ноќ, тиква од тиква од тиква или украси ножеви чинија чинија трик третман за резерви лажици лажица

DEN 617.44

Ноќна плоча на Месечината : Табела за банер од тиква Тема за Ноќта на вештерките Тема и други украси можа

Лажици-Кригла За Патување Од Нерѓосувачки Челик Со Рачка-Капацитет од 18 мл-Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид Со Капак За Патување Со Лизгачка
 • Новак

Лажици-Кригла За Патување Од Нерѓосувачки Челик Со Рачка-Капацитет од 18 мл-Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид Со Капак За Патување Со Лизгачка

DEN 340.48

ЗАБАВЕН ПРИБОР за ПИЕЊЕ Уживајте во омилениот пијалок со Керамичка кригла за патување Со Лажици Соврше

WSZJJ Екстра Големи Нога Впие Када-Масажа Педикир Спа Слив За Натопување На Вашиот Уморен &засилувач; Болки Во Нозете-Голема Нога Кофа
 • Новак

WSZJJ Екстра Големи Нога Впие Када-Масажа Педикир Спа Слив За Натопување На Вашиот Уморен &засилувач; Болки Во Нозете-Голема Нога Кофа

DEN 2.33

● Издржлива када за нозе отпорна на абење ●Зачувај труд едноставен и дарежлив нога бања барел ●Матери�