Ѕвезда Форма Рака Терапија Вежба Топки Нервози Стрес Олеснување Топката Рака И Прст Зафат Зајакнување Терапија Вежба Гел Стискаш Топки Колекции рехабилитација &з?

Ѕвезда Форма Рака Терапија Вежба Топки Нервози Стрес Олеснување Топката Рака И Прст Зафат Зајакнување Терапија Вежба Гел Стискаш Топки Колекции

DEN 63.84

Достапност

Висококвалитетен Материјал : изработен од тпе материјал, нашите топчиња за ослободување од стрес се лесни, издржливи и безбедни за возрасни како овие топчиња за стрес без мирис лесно може да се мијат под проточна вода за да се исчистат сите парчиња песок или прашина. Три нивоа на јачина : овој пакет доаѓа 3 Тренер За Јачина на терапија со раце со различни бои и 3 типа нивоа на јачина се содржани.Нивоата на отпор вклучуваат : Жолта (малку мека); Црвена (умерено тврда). Сино (цврсто тешко) ве Молиме изберете соодветен отпор според вашата потреба. Погоден за мажи, жени. Широк спектар на употреба : тоа би било прекрасен вежбач за раце за луѓе кои често пишуваат, возат, пишуваат, се качуваат на работа долго време, исто така може да се работи и имаат корист за пациенти со рехабилитација од мозочен удар. Со вежбање и тренинг, ќе постигнете постепен напредок на прстот за гитара, пијано, виолина и качување по карпи.Убава топка за тренирање за повреда на раката. Совршена Топка За Ослободување Од Стрес : 1.It може многу да го ослободи секојдневниот стрес и да ги зајакне рацете, подлактиците и прстите со едноставно вежбање. Зголемете ја флексибилноста, подобрете ја силата, спречете вкочанетост и ублажете ја болката во зглобовите во раката, зглобот и подлактицата. Овие топчиња за терапија со прсти, исто така, можат да помогнат да се спречи раката на глувчето и да се намали анксиозноста и да се зголеми протокот и циркулацијата на крвта низ рацете, рацете и прстите. Одличен подарок : Користење на различна јачина на одделение според различни луѓе и цели. Мекото е подобро за возрасните и старите да добијат сила на прстите и подлактиците. Медиумот е совршен за работниот човек со целодневна работа, може да одржува фокус и концентрација дури и да ги ублажи артритичните раце.


За производот

Избор на клиент

Лохекл За Квадратни Iphone 11 Pro Max Случај, Дизајнер Ретро Луксузни Случаи За Жени Со Држач За Прстен И Јаже, Стилски Пчела Симпатична Покривка
 • Новак

Лохекл За Квадратни Iphone 11 Pro Max Случај, Дизајнер Ретро Луксузни Случаи За Жени Со Држач За Прстен И Јаже, Стилски Пчела Симпатична Покривка

DEN 223.84

Овие футроли за телефони за iphone 11 pro Max case се сите оригинални дизајни, детално различни од другите директ�

VXB бренд Јапонија MJC-30-EWH 9.525mm до 12мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 12мм Должина на спојување:
 • Новак

VXB бренд Јапонија MJC-30-EWH 9.525mm до 12мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 12мм Должина на спојување:

DEN 2.67

Спојување на носење 1 дијаметар : 9 Спојување на носење 2 дијаметар : 12мм Должина на спојување : 35 Спојувањ�

Амбесон Цртан Филм Ткаенина Торбичка Во собата на 2, ти си Мојот Мед Типографија Со Среќни Пчели И Срца, Мали Врвка Торба За Тоалети Маски и
 • Новак

Амбесон Цртан Филм Ткаенина Торбичка Во собата на 2, ти си Мојот Мед Типографија Со Среќни Пчели И Срца, Мали Врвка Торба За Тоалети Маски и

DEN 0.33

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Бебе туш, роденденски свадбени фотографии, реквизити за забава - Реквизити за забава за бебиња, реквизити за роденден, свадбени реквизити,
 • Новак

Бебе туш, роденденски свадбени фотографии, реквизити за забава - Реквизити за забава за бебиња, реквизити за роденден, свадбени реквизити,

DEN 0.67

42 парчиња бебешки туш фото плочи Овој реквизити за фото штанд може да се користи за повеќе наврати како �

10 парчиња бренд нов UF460L
 • Новак

10 парчиња бренд нов UF460L

DEN 400.96

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

јојоамој Патничка Торба За Шминка, Сина Елегантна Голема Козметичка Футрола Организатор На Шминка Со Преграда За Четки, Водоотпорна Торба
 • Новак

јојоамој Патничка Торба За Шминка, Сина Елегантна Голема Козметичка Футрола Организатор На Шминка Со Преграда За Четки, Водоотпорна Торба

DEN 1.67

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

Денот на мајката Гном кукла Гоблин џуџе безлични украси за кукли украси украси проповети украси подароци украси за новогодишни украси
 • Новак

Денот на мајката Гном кукла Гоблин џуџе безлични украси за кукли украси украси проповети украси подароци украси за новогодишни украси

DEN 2.67

Одличен квалитет : Направено од смола, мазна површина и одлично чувство, без мирис Ве молиме, ракувајте с

1 парчиња Нов IC200MDL750J
 • Новак

1 парчиња Нов IC200MDL750J

DEN 0.33

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

„Благодарен сум за“ благодарноста на благодарноста Пополнете картички, десет 4 x 5,5 Пополнете ги празните картички од Амандакреацијата
 • Новак

„Благодарен сум за“ благодарноста на благодарноста Пополнете картички, десет 4 x 5,5 Пополнете ги празните картички од Амандакреацијата

DEN 2.67

Преоптоварување на чистење : Дизајнирано од талентирана мајка, овие празнични картички имаат симпатичн

Црн и златен балон Гарланд Архен комплет- 116 компјутери- За роденденска забава, годишнина, домашно време, дипломирање, коктел забава
 • Новак

Црн и златен балон Гарланд Архен комплет- 116 компјутери- За роденденска забава, годишнина, домашно време, дипломирање, коктел забава

DEN 1.67

Оваа забавна и елегантна балон garland ќе биде совршен додаток на вашата роденденска забава, дипломирање, г

7 парчиња крава печатење кук-кекс штанд сет крава забава за печатење парчиња 3-нивоа картонски кекс-столб за десерт десерт торта штанд крава
 • Новак

7 парчиња крава печатење кук-кекс штанд сет крава забава за печатење парчиња 3-нивоа картонски кекс-столб за десерт десерт торта штанд крава

DEN 1.33

Информации за пакетот : getе добиете 2 парчиња 3степени штандови со кекс од картон, 1 парче 1ниво на торта за

Хама Каво - дабова рамка
 • Новак

Хама Каво - дабова рамка

DEN 1.67

Албуми и фото рамки Материјал : Дрво Број на артикли : 1 Исто така погоден за мали белешки или разгледниц�

Известете го уредот за стабилизација на катетер 10 парчиња налепница на налепници на налепници на држачи за налепници на цевката на цевката
 • Новак

Известете го уредот за стабилизација на катетер 10 парчиња налепница на налепници на налепници на држачи за налепници на цевката на цевката

DEN 175.84

Најлон Јамките за хартии за литература се лесни за употреба и го држи катетерот што се одржува во место �