ZPPZJH 120mm Компјутер Ладење Вентилатор RGB Компјутер Радијатор Случај Прилагодливи Вентилатор LED Ладилник Шарени Ладилник Вентилатори За Компјутер КОМПЈУТЕР

ZPPZJH 120mm Компјутер Ладење Вентилатор RGB Компјутер Радијатор Случај Прилагодливи Вентилатор LED Ладилник Шарени Ладилник Вентилатори

DEN 2.67

Достапност

Исклучи ГО ЗВУКОТ RGB ПРЕДВОДЕНА Светлина Ладење Вентилатор Топлина Дисипација Ладилник За Компјутер Компјутер Случај Гумените браници отпорни на удари на четирите агли го одржуваат вентилаторот супер тивок. Обезбедува неверојатен ефект на ладење за да се зголеми работниот век и стабилноста на системот и компонентите. Тоа е вентилатор за ладење за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ. СО RGB светлината, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски. Исклучете ГО ЗВУКОТ RGB LED Вентилатор За Ладење Топлина Дисипација Ладилник За Компјутерски Компјутерски Куќишта Спецификации : гумените браници отпорни На удари на четирите агли го одржуваат вентилаторот супер quiet.It обезбедува неверојатен ефект на ладење за да се зголеми работниот век и стабилноста на системот и components.It е вентилатор за ладење за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ.СО RGB светлината, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски.Име на ставка : Компјутерски Вентилатор За Ладење : Абснумер На Редови : 4 Редовибавен Шум : 21.1 Волумен на дбаир : 50.28 Cfmpower : 12vstatic Притисок : 2.5 mm/H20конектори : 3 Pin И 4pin Конектори Брзина На Вентилаторот : 1500 € 10% Очекувано Траење На Животот : 40,000 Часовикарактеристики : Дисипација На Топлина, Компјутер додаток, Led Lightsize : 120mm X 120mm X 25mm/4.


За производот

Избор на клиент

Вуд знак Библијата стих Мудрата жена еднаш рече ебај го ова срање и таа живееше среќно некогаш после гроздобер жито од дрво од дрво
  • Новак

Вуд знак Библијата стих Мудрата жена еднаш рече ебај го ова срање и таа живееше среќно некогаш после гроздобер жито од дрво од дрво

DEN 2.67

Material Материјал за премија : Нашиот знак за дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лес

Богатствата НА каролина CJ1066-Mcnl Буква М Фудбал Портокалова, Сина И Бела Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална
  • Новак

Богатствата НА каролина CJ1066-Mcnl Буква М Фудбал Портокалова, Сина И Бела Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална

DEN 287.84

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела ШевронУчи

Четка од метална четка од 60 компјутери, мала метална четка за чистење на криви рачка asonидарска заварување, четка за четка за четка за четка
  • Новак

Четка од метална четка од 60 компјутери, мала метална четка за чистење на криви рачка asonидарска заварување, четка за четка за четка за четка

DEN 1.33

Доволно за споделување со другите : пакетот ќе ви донесе 60 парчиња четки за жица за чистење, главно во цр�

Дуба стомак танцување, танцување на половината за половината злато монета ланец на половината, стомак танц, колк појас, пондерирана
  • Новак

Дуба стомак танцување, танцување на половината за половината злато монета ланец на половината, стомак танц, колк појас, пондерирана

DEN 1896.32

Синџирот на половината е украсен со монети со злато Со шарена ткаенина од газа, тоа е убаво и координира�

Подножје за отстранување на бикини рака болка линија за болка, цело лице без нозе, лична нега за нега на кожата, лизгачка врата временска
  • Новак

Подножје за отстранување на бикини рака болка линија за болка, цело лице без нозе, лична нега за нега на кожата, лизгачка врата временска

DEN 1.33

Има двојни функции на отстранување на влакна и нега на кожата и нема да ги оштети порите, со што кожата в�

Момче Новороденче Мека Девојка Детски Чевли Патики Мало Дете Бебе Единствено Платно Бебешки Чевли Штрајк Чевли За Возење Девојки
  • Новак

Момче Новороденче Мека Девојка Детски Чевли Патики Мало Дете Бебе Единствено Платно Бебешки Чевли Штрајк Чевли За Возење Девојки

DEN 417.60

момчиња нејасни чорапи чорапи за мали деца чорапи за бебиња влошки за колена за индексирање чорапи што �

Boao 50ft ПЕТ ПЕТ Прошимен плетенка со кабел, жица со жица со плетенка со плетенка со 127 парчиња намалена цевка за аудио видео и други кабелски
  • Новак

Boao 50ft ПЕТ ПЕТ Прошимен плетенка со кабел, жица со жица со плетенка со плетенка со 127 парчиња намалена цевка за аудио видео и други кабелски

DEN 239.84

Пакетот вклучува : 3 ролни со плетенка со плетенка со плетенка со миленичиња, секоја ролна е 16 стапки, гол