Централна Хемија Капаци За Контејнери ЗА Еднократна Употреба, ЧАШИ Ц-АП, 29,9 инчи, Капаци За Капки, Пакување од 50, Големина: Прибл. 3.1 х 3.1 х 0.3 инчи

Централна Хемија Капаци За Контејнери ЗА Еднократна Употреба, ЧАШИ Ц-АП, 29,9 инчи, Капаци За Капки, Пакување од 50, Големина:

DEN 2.00

Достапност

Големина : Прибл Материјал : АПЕТ. Произведено Во Јапонија. Отпорност На Топлина : Прибл. Не е безбедна микробранова печка. Капаци За контејнери За еднократна употреба Супериорна транспарентност и материјал отпорен на масло За Комерцијална употреба Облик На Капак : Внатрешен/Внатрешен капак го помина санитарниот тест На Министерството За Санитарни Услови За Храна И Известување За Здравје и Благосостојба Бр. 370 и доброволните прописи утврдени од Советот за Хигиена, Како Што Е Полиолефин за безбеден и хигиенски.


За производот

Избор на клиент

Навој Допрете Вежба Малку М2-М18 Спирала Флејта Завртка Машина Допрете Сино Обложени Метал Завртка Дупка Допрете Вежба Машина Алатки 1
  • Новак

Навој Допрете Вежба Малку М2-М18 Спирала Флејта Завртка Машина Допрете Сино Обложени Метал Завртка Дупка Допрете Вежба Машина Алатки 1

DEN 3.33

Дрво Вежба Малку Поставува Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

Сакам Чување Аквариум И Можеби 3 Луѓе. Нараквица со црно Јаже, Нараквица За Чување Аквариум, Прекрасни Подароци За Чување Аквариум
  • Новак

Сакам Чување Аквариум И Можеби 3 Луѓе. Нараквица со црно Јаже, Нараквица За Чување Аквариум, Прекрасни Подароци За Чување Аквариум

DEN 351.20

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

АДВПРО впа0054 Име Персонализиран Човек Пештера Дрвени 3д Врежан Знак Прилагодено Подарок Жедни Бар Пиво Дома Декор Езеро Куќа Плакети
  • Новак

АДВПРО впа0054 Име Персонализиран Човек Пештера Дрвени 3д Врежан Знак Прилагодено Подарок Жедни Бар Пиво Дома Декор Езеро Куќа Плакети

DEN 1119.84

Материјал : Цврсто борово дрво завршено со запечатувач Метод на производство : 3Д букви И слики направен�

88 парчиња роденденски забави за забави Фудбал тематски хартиени садови за хартија за хартија чаша за хартија за хартија за хартија за хартија
  • Новак

88 парчиња роденденски забави за забави Фудбал тематски хартиени садови за хартија за хартија чаша за хартија за хартија за хартија за хартија

DEN 347.20

Може да ви помогне да јадете лесно и удобно, а потоа да се исчистите по јадењето Декорацијата во кујната,

Зукеељт Корпа За Отпадоци Паметна Сензорска Корпа За Отпадоци Електронска Автоматска Бања За Домаќинство Бања Тоалет Водоотпорна Корпа За
  • Новак

Зукеељт Корпа За Отпадоци Паметна Сензорска Корпа За Отпадоци Електронска Автоматска Бања За Домаќинство Бања Тоалет Водоотпорна Корпа За

DEN 1372.80

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа