Одличен Автомобил Седан Канцеларија Дома Нова Меморија Пена Седиште Стол Сива Лумбална Болки Во Грбот Поддршка Перница Перница Рампа

Одличен Автомобил Седан Канцеларија Дома Нова Меморија Пена Седиште Стол Сива Лумбална Болки Во Грбот Поддршка Перница Перница Рампа

DEN 1.67

Достапност

Пакетот вклучува : парче Меморија Пена Седиште Стол Лумбална Поддршка За Грб перница Материјал : мемориска пена со висока еластичност и висока густина. Сива покривка со патент и еластичен појас. Одлично за подобрување на држењето на телото , намалување на стресот на грбот и ја ублажува болката во долниот дел на грбот. Контурната форма обезбедува анатомски правилно држење на телото за долгорочни придобивки. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет вклучуваат : Парче Мемориска Пена Седиште Стол Лумбална Поддршка За Грб Перница Материјал : висока еластична и висока густина Мемориска Пена Големина : 32 х 31 х 10(6)См (Л х Ш х) Карактеристики : Сива обвивка со Патент и Еластични Обеми на ременот од основата на ' рбетот До долната-средна точка На грбот Одлично За подобрување на држењето На телото , намалување на стресот на грбот И Ја ублажува Болката Во Долниот Дел На Грбот Совршено Пренослив Со Интегриран Систем за ремени Што дише, Отстранлив И Може Да Се Пере Во Машина Новата 3-Д Мрежеста Ткаенина Овозможува Воздухот слободно Да Циркулира помагајќи ви да го избегнете тоа "чувство на леплива кошула" контурната форма обезбедува анатомски правилно Држење На телото За Долгорочни Придобивки Одлично за оние долги патувања со автомобил-пристигнете чувствувајќи се светло и Освежено исто така користете на основата на седиштето за да ја зголемите висината за да ја поправите положбата за пишување на вашата работна маса или подобра видливост во автомобилот од суштинско значење за компјутерски оператори, Играчи На Компјутерски И Конзолни Игри, Секој Што Вози, Болки Во Грбот Итн.


За производот

Избор на клиент

Земјата Музика Убава Инспиративни Цитати Природата Хипи Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник
  • Новак

Земјата Музика Убава Инспиративни Цитати Природата Хипи Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник

DEN 387.20

Големина : 5" Ламинираната Налепница заштитена СО УВ е одлична за Внатрешна или Надворешна Употреба...

Домашна мелодија 32oz Мотивациска шише со вода со слама и временски маркер, БПА бесплатно Тритан и пропуст на пропустлива слама и доказ
  • Новак

Домашна мелодија 32oz Мотивациска шише со вода со слама и временски маркер, БПА бесплатно Тритан и пропуст на пропустлива слама и доказ

DEN 159.84

32oz шише со вода со слама и временски маркер за жени / девојчиња фитнес спортски спорт на отворено Убав д

Амабеакзл Кујнски Прибор Стапчиња За Јадење Кафез За Употреба Во Домаќинството, Ѕидни Не-Перфорирани Стапчиња За Јадење, Држач За Стапчиња
  • Новак

Амабеакзл Кујнски Прибор Стапчиња За Јадење Кафез За Употреба Во Домаќинството, Ѕидни Не-Перфорирани Стапчиња За Јадење, Држач За Стапчиња

DEN 1844.32

Кутијата за прибор за јадење е доволно голема за да ја поставите кујната на масата, што го олеснува скла�

Среќен Монитор Држач За Монитор Железо Висечки Држач За Прикажување Штафелај Држач За Фотографии Држач За Уметност Во Индустриски
  • Новак

Среќен Монитор Држач За Монитор Железо Висечки Држач За Прикажување Штафелај Држач За Фотографии Држач За Уметност Во Индустриски

DEN 632.00

Користење на железен материјал со добар квалитет и фина изработка, издржлив и за долг работен век убав д

00108 Клапи Од Кал Компатибилни Со Клапи Од Кал од Карпи, Клапи Од Кал Монтирани На 2 Инчи, Клапи Од Кал За Камиони Тешки, Штитници За Камиони,
  • Новак

00108 Клапи Од Кал Компатибилни Со Клапи Од Кал од Карпи, Клапи Од Кал Монтирани На 2 Инчи, Клапи Од Кал За Камиони Тешки, Штитници За Камиони,

DEN 4799.84

Карактеристики : 00108 камион кал размавта прилагодлив систем за 2" кука, прилагодлива висина и ширина, пог�

Anncus 5pcs/lot NJW1153AF NJW1153 QFP64
  • Новак

Anncus 5pcs/lot NJW1153AF NJW1153 QFP64

DEN 1.33

Напон на напојување : 2,7 V ~ 5 Енергија на дисипација : 2,7 V ~ 5 Број на модел : NJW1153 Е прилагодено : да...

Црно масло го нанесува месингот широко распространета двојна рачка бања за миксери за миксери за миксери за миксери, монтирани 3 дупки за
  • Новак

Црно масло го нанесува месингот широко распространета двојна рачка бања за миксери за миксери за миксери за миксери, монтирани 3 дупки за

DEN 2.67

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово