500w Инстант Ѕид Монтирани Електричен Грејач Инфрацрвен Грејач Зрачи Топлина Панели

500w Инстант Ѕид Монтирани Електричен Грејач Инфрацрвен Грејач Зрачи Топлина Панели

DEN 593.60

Достапност

СПУШТЕТЕ ЈА СМЕТКАТА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА енергија - овој грејач на ѕид или инфрацрвен грејач користат помалку од 1/3 од електричната енергија од конвенционалниот грејач, што ја намалува сметката за енергија на половина БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ-јаглеродниот кристален панел ќе се загрее за 3 секунди користејќи технологии за далечно инфрацрвено греење.Лесно се монтира на кој било ѕид. БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА и ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ-овој електричен грејач за монтирање на ѕид работи на конзистентна температура и има заштита од прегревање за безбедно работење. ЗДРАВО-без потребен вентилатор, ѕидниот грејач ја загрева вашата соба без бучава и прашина.Идеален за астма или алергија страда.СПУШТЕТЕ ЈА СМЕТКАТА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА енергија - овој грејач на ѕид или инфрацрвен грејач користат помалку од 1/3 од електричната енергија од конвенционалниот грејач, што ја намалува сметката за енергија на половина.БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ-јаглеродниот кристален панел ќе се загрее за 3 секунди користејќи технологии за далечно инфрацрвено греење.Лесно се монтира на кој било ѕид.БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА и ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ-овој електричен грејач за монтирање на ѕид работи на конзистентна температура и има заштита од прегревање за безбедно работење.ЗДРАВО-без потребен вентилатор, ѕидниот грејач ја загрева вашата соба без бучава и прашина.Идеален за астма или алергија страда.Нашиот грејач доаѓа со петгодишна гаранција. Користејќи јаглеродни кристални панели како грејни елементи, грејачот на ѕидот со алуминиумска рамка е потрајни од конвенционалните heaters.No пукнатини и добра изолација . Ѕид Монтирање Грејач И Ѕид Декор Нашиот ѕиден грејач емитува инфрацрвени зраци кои директно ве загреваат, како и дистрибуција на загреаниот воздух низ convection.It обезбедува моментална и амбиентална топлина и може да постигне до 98% ефикасност.


За производот

Избор на клиент

Авантура за хартија Умен забава чека игри за бебиња за туширање 2-во-1 пакет пакет вклучува погоди ја цената десно и повеќе или под
  • Новак

Авантура за хартија Умен забава чека игри за бебиња за туширање 2-во-1 пакет пакет вклучува погоди ја цената десно и повеќе или под

DEN 1.00

Авантурата ги чека картичките за игри за туширање за бебиња : хартија умен забава суштества прекрасен н�

Fomiyes Долги ракави престилки: полиестер престилка со џебови: мултифункционална престилка за готвење водоотпорна кујна престилки
  • Новак

Fomiyes Долги ракави престилки: полиестер престилка со џебови: мултифункционална престилка за готвење водоотпорна кујна престилки

DEN 203.04

Полиестер Затворање на влечење Чувајте ја облеката чиста додека готвите, донесете многу погодност за в�

комплет за чистење оџаци За Чистење На Оџаци За Чистење Прачки За Чистење На Камин И Отвор За Канали, Комплет За Оџаци, 6/9/12/15 Флексибилни Прачки
  • Новак

комплет за чистење оџаци За Чистење На Оџаци За Чистење Прачки За Чистење На Камин И Отвор За Канали, Комплет За Оџаци, 6/9/12/15 Флексибилни Прачки

DEN 0.33

[Флексибилни прачки]6 / 9 / 12 / 15 флексибилни прачки, издржливи и цврсти, може да се свиткаат по своја волја,

SOIMISS 1pc Глава Лагер Јп Наредени Шапка Спортски Браник Безбедност Црна Тешко Замена Дише Вметнете Универзална Судрат Јасно Анти - Суспензија
  • Новак

SOIMISS 1pc Глава Лагер Јп Наредени Шапка Спортски Браник Безбедност Црна Тешко Замена Дише Вметнете Универзална Судрат Јасно Анти - Суспензија

DEN 2.00

ШКОЛКА за КАПА што ДИШЕ оваа тврда школка за капа е конструирана од материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кои м

Зеродеко 2 парчиња Свадба Цвет Попречува Свадба Цвеќиња Украси Свадба Украси Цвет Девојка Кошници Партија Кошница Цвет Девојка Цвет
  • Новак

Зеродеко 2 парчиња Свадба Цвет Попречува Свадба Цвеќиња Украси Свадба Украси Цвет Девојка Кошници Партија Кошница Цвет Девојка Цвет

DEN 2.00

Чипка, Тул Деликатна Корпа За Цветни Девојки Рустикална : елегантната корпа може да биде држење свадбен�

Организатор на пилули кутија за акварел цвеќиња со пилиња Преносен дневен пилула за складирање на кутии за складирање на лекови 2.2х1.6in
  • Новак

Организатор на пилули кутија за акварел цвеќиња со пилиња Преносен дневен пилула за складирање на кутии за складирање на лекови 2.2х1.6in

DEN 1.33

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Јавор За Fall Денот
  • Новак

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Јавор За Fall Денот

DEN 1.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Еднократно Лагер Опсег Готви 1pc Врвот Нелеплив Капак Чист Горилник Шпорет Домаќинство &Засилувач; Организаторите Под Кревет Организатор
  • Новак

Еднократно Лагер Опсег Готви 1pc Врвот Нелеплив Капак Чист Горилник Шпорет Домаќинство &Засилувач; Организаторите Под Кревет Организатор

DEN 1.67

Одговара Практично На Сите Рингли и Е Нелепливо Складирање За Кревки Предмети Корпи За Складирање Плак�

ТОРБА ЗА Складирање САНИТАРНИ Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша, Преносни Влошки За Санитарни Салфетки Вреќи За Складирање
  • Новак

ТОРБА ЗА Складирање САНИТАРНИ Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша, Преносни Влошки За Санитарни Салфетки Вреќи За Складирање

DEN 3.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Мијалник Слив Стојат Мултифункционални Закачалки Креативни Закачалки За Нелизгање Заштеда На Простор Гардероба За Домаќинство Закачалки
  • Новак

Мијалник Слив Стојат Мултифункционални Закачалки Креативни Закачалки За Нелизгање Заштеда На Простор Гардероба За Домаќинство Закачалки

DEN 55.84

Цврст Пп Материјал, Тркалачка Решетка За Сушење Мора Да Има Решетка За Сушење Садови Навивам Подлога За