inRobert 88mm PLA09215B12H 12V 0.55 RTX2080 Ти Графика-Картичка-Вентилатор ЗА MSI-RTX-2080-СУПЕР-Ти-Вентус-ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР-Ладење-Вентилатор

inRobert 88mm PLA09215B12H 12V 0.55 RTX2080 Ти Графика-Картичка-Вентилатор ЗА MSI-RTX-2080-СУПЕР-Ти-Вентус-ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР-Ладење-Вентилатор

DEN 84.00

Достапност

88мм дијаметар на вентилаторот, 42мм завртки за монтирање дупка, ве молиме проверете го вашиот сопствен вентилатор пред да го купите, ве молиме прашањата ве молиме контактирајте не Погоден ЗА MSI RTX-2080-VENTUS ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. Погоден ЗА МСИ Grх-2080-Ти-ВЕНТУС Графичка Картичка. ЗА MSI Rtx-2080 Супер Вентус Видео Картичка. Ве молиме чувајте ги завртките од вашиот СОПСТВЕН ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, вентилаторот не доаѓа со никакви завртки. Спецификација : Модел : PLA09215 B12 H Напон : DC 12v Струја : 0,55 ЗАСИЛУВАЧ Димензија На Вентилаторот( L x w x H) : прибл. 88мм * 88мм * 15мм дупки за Монтирање растојание : прибл. 42мм* 42мм * 42мм (Центар До Центар) Конектор За Напојување : 4-Пински Заглавија Апликации : ЗА МСИTХ-2080-ВЕНТУС ЗА МСИTХ-2080-Ти-ВЕНТУС ЗА МСИTХ - 2080 СУПЕР ВЕНТУС.


За производот

Model:
PLA09215B12H
Voltage:
DC 12V
Current:
0.55AMP
Fan Dimension (L x W x H):
approx. 88mm * 88mm * 15mm
Mounting holes distance:
approx. 42mm* 42mm * 42mm (Center to Center)
Power Connector:
4-Pin Header
Applications:
For MSI RTX-2080-VENTUS:
For MSI RTX-2080-Ti-VENTUS:
For MSI RTX-2080 SUPER VENTUS:

Избор на клиент

Покрив за медицинска сестра за новороденчиња за новороденче повеќе употреба на шетач за новороденчиња крошна унисекс бебешки автомобил седиште
  • Новак

Покрив за медицинска сестра за новороденчиња за новороденче повеќе употреба на шетач за новороденчиња крошна унисекс бебешки автомобил седиште

DEN 3.33

Лесно проверете го вашето бебе без да го разбудите вашето малечко Дајте му на вашето бебе целосна зашти�

Мини Златар Стегач За Маса Мало Хоби Клупа Заменик Работна Клупа Менгеме За Менгеме За Клупа Хоби Менгеме За Менгеме За Мала Маса Мини Клупа
  • Новак

Мини Златар Стегач За Маса Мало Хоби Клупа Заменик Работна Клупа Менгеме За Менгеме За Клупа Хоби Менгеме За Менгеме За Мала Маса Мини Клупа

DEN 2.67

?Мини Менгеме За Маса оваа мини менгеме е со големина од 9, 5х8, 3 см, компактна и извонредна и не зазема мно

DIY 5D дијамантски сликарство по комплети за броеви, големи дијамантски уметности возрасни деца почетници, целосна вежба за камења кристал rhinestone
  • Новак

DIY 5D дијамантски сликарство по комплети за броеви, големи дијамантски уметности возрасни деца почетници, целосна вежба за камења кристал rhinestone

DEN 1.33

[Збогатете го вашиот живот] Комплетите за сликање на дијаманти DIY се многу релаксирачко поминување на вр

Кабилок плетен ратан отпад за отпадоци може да се појави контејнер за отпадоци гроздобер отпад за отпадоци за отпадоци цвет вазна за спална соба
  • Новак

Кабилок плетен ратан отпад за отпадоци може да се појави контејнер за отпадоци гроздобер отпад за отпадоци за отпадоци цвет вазна за спална соба

DEN 130.88

Плетен ратан отпад за отпадоци од корпа за отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци од о

Wallидни работи копродукции, повторно ќе се потпишат тука, рустикален смешен бања wallид што виси декор уметноста модерна фарма, 10x10 инчи, црна
  • Новак

Wallидни работи копродукции, повторно ќе се потпишат тука, рустикален смешен бања wallид што виси декор уметноста модерна фарма, 10x10 инчи, црна

DEN 400.00

Знаци за бања Декор на wallидови донесете допир на хумор и чуден во вашиот украсен декор со нашите „повто

Нежните кратки кратки за мажи со цврста боја памук памучни гаќички за ноќна облека за ноќна облека, случајна удобност атлетски кратки за мажи
  • Новак

Нежните кратки кратки за мажи со цврста боја памук памучни гаќички за ноќна облека за ноќна облека, случајна удобност атлетски кратки за мажи

DEN 3.00

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 работни дена Повлечете го затворањето Контрола на стомакот долна обл