Кленплус Мини Цртан Филм Принцеза Симпатична Лого Лепенка Везена Значка Железо На Шие На Амблем За Јакни Фармерки Панталони Ранци Облека Налепница Уметност Розов?

Кленплус Мини Цртан Филм Принцеза Симпатична Лого Лепенка Везена Значка Железо На Шие На Амблем За Јакни Фармерки Панталони

DEN 3.33

Достапност

Големина : 1,1/8Х1, 5/8 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата.


За производот

Избор на клиент

Totalmount за Nintendo Switch
  • Новак

Totalmount за Nintendo Switch

DEN 3.00

Кликнете на сликите за да дознаете за премиум карактеристиките вклучени со ова вкупно монтирање Дали и�

Розова карирана санитарна торба за складирање на салфетки, торба за менструален период за тинејџери, носител на подлога за медицински сестри,
  • Новак

Розова карирана санитарна торба за складирање на салфетки, торба за менструален период за тинејџери, носител на подлога за медицински сестри,

DEN 0.33

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Ensianth Австралиско овчарско куче мама подарок Aussie Mama Компактно огледало Ауси куче мама подарок Ауси кучиња lубители на кучиња Подарок
  • Новак

Ensianth Австралиско овчарско куче мама подарок Aussie Mama Компактно огледало Ауси куче мама подарок Ауси кучиња lубители на кучиња Подарок

DEN 238.24

1 Ова огледало е двострано Од едната страна е стандардно огледало, идеално за внимателно поглед на целот

Кохри 30 засилувач RV кутија за излез на електрична енергија, 125 волти затворен заклучен NEMA TT-30R RV Надворешен панел за електричен приемник,
  • Новак

Кохри 30 засилувач RV кутија за излез на електрична енергија, 125 волти затворен заклучен NEMA TT-30R RV Надворешен панел за електричен приемник,

DEN 1134.40

Затворено и заклучено Нашата кутија за излез од 30 A RV има капакот за замав што може да одолее на оштетува

Бредфорд Вајт 233-43346-00
  • Новак

Бредфорд Вајт 233-43346-00

DEN 3.33

Бренд : Бредфорд Вајт Број на производи : 2334334600 Категорија : HVAC Бесплатна испорака на оваа ставка!...

Дуксери за жени Симпатична Божиќна ирваси печати со долги ракави врвни дуксери со качулка преголеми џебови за пулвер надвор од облеката
  • Новак

Дуксери за жени Симпатична Божиќна ирваси печати со долги ракави врвни дуксери со качулка преголеми џебови за пулвер надвор од облеката

DEN 79.84

Christmasените Божиќни дуксери За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина

Полка за датотеки Стилска едноставност, десктоп датотека, папка за чување кутија за чување кутија за датотеки со еден простор црвен/сино/чисто
  • Новак

Полка за датотеки Стилска едноставност, десктоп датотека, папка за чување кутија за чување кутија за датотеки со еден простор црвен/сино/чисто

DEN 497.60

* Кутија за датотеки, складирање со голем капацитет, заштеда на простор, лесно складирање и подобрена еф�

1 парчиња бренд нов EDTCB26QAF
  • Новак

1 парчиња бренд нов EDTCB26QAF

DEN 1497.60

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по