Прасако 10 Парчиња Валута Ракави, Долар Држач Сметка Јасно Долар Сметка Ракави Хартија Пари Носителите За Колектори Валута Носителот За Сметки Банкнота Печат

Прасако 10 Парчиња Валута Ракави, Долар Држач Сметка Јасно Долар Сметка Ракави Хартија Пари Носителите За Колектори Валута

DEN 2.33

Достапност

€Голема Вредност Во собата Ќе добиете 10 парчиња јасна валута ракави Доволни количини лесно ги задоволуваат потребите на повеќето од вашите дневни колекции на хартиени пари. ●Премиум Материјал●овие ракави за банкноти од долар се изработени од јасен пвц материјал, издржлив и сигурен, без штета на парите или валутата и може да се користат долго време. Qlear Design®чистиот ракав за пари за сметките може добро да ги прикаже или складира вашите пари и е добар заштитник за да спречи оштетување и валкање на парите. ●Соодветна Големина ● Секој сопственик На банкнота од долар е околу 17,3 х 7,5 см надвор и 16,5 х 7 см внатре. Идеален за складирање на повеќе валути, картички, фотографии и многу повеќе. ●Добри Подароци●овие сопственици на хартиени пари се добар избор за подароци за колекционери, пријатели, колеги, членови на семејството кои сакаат да собираат пари од валута. Квалитетна Услуганашото задоволство е нашата најголема грижа. Доколку имате какви било прашања или незадоволство од производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. Спецификацијаимето на производот : 10 парчиња валута ракавиколор : бела и сина светлинаматеријал : пластикаутер големина : 17, 3х7, 5х0, 13см/6, 8х3х0, 05ининер големина : 16, 5х7х0, 13см/6, 5х2, 8х0, 05инет тежина : 129ггруто тежина : 130,5 гпакување метод : газа големина : 20х8, 5х1, 4см список за пакување10 еез сопственик на валута за сметки.


За производот

Избор на клиент

Давиту Еднонасочна струја Мотор-51: 1 или 71: 1 или 100: 1 Планетарен Редуктор PLG36 Планета Менувач 36mm Дијаметар Тркалезна Прирабница Квадратна
  • Новак

Давиту Еднонасочна струја Мотор-51: 1 или 71: 1 или 100: 1 Планетарен Редуктор PLG36 Планета Менувач 36mm Дијаметар Тркалезна Прирабница Квадратна

DEN 3.00

Брзина(ВРТЕЖИ во МИНУТА) : сооднос 71 спрема 1, Напон (В) : Тркалезна прирабница Потекло : ЦН (Потекло)...

Бестонзон 4 парчиња Шпагети Вилушка Кујнски Додаток Силиконска Вилушка Кујна Силиконска Вилушка Кујнски Материјали Силика Гел Црна Силиконска
  • Новак

Бестонзон 4 парчиња Шпагети Вилушка Кујнски Додаток Силиконска Вилушка Кујна Силиконска Вилушка Кујнски Материјали Силика Гел Црна Силиконска

DEN 2.67

Ergономска Вилушка За Вечера : Мазна и заоблена рачка, удобно држење Полиран со рака, површината е мазна и

Крајбрежни автомобили за жени кучиња шепи отпечатоци црно-бело апсорбирачки керамички керамички држач за автомобили со нож со прсти за
  • Новак

Крајбрежни автомобили за жени кучиња шепи отпечатоци црно-бело апсорбирачки керамички керамички држач за автомобили со нож со прсти за

DEN 3.00

? ? Тие имаат одлична апсорпција, што е супериорно во однос на обичните гумени брегови Тие можат да ја апс

Doitool 3 парчиња стерилна единечна употреба ултра тенки универзални дизајнирани ланцети за минимизирање на непријатност и болка во кожата
  • Новак

Doitool 3 парчиња стерилна единечна употреба ултра тенки универзални дизајнирани ланцети за минимизирање на непријатност и болка во кожата

DEN 315.20

Мала големина, мала тежина, лесна за носење, можете да ги користите во секое време, каде било Пластичната

Организатор За Складирање торби За Патент Со Поголема Квартална Кутија, Организатор На Бамбусови Торби За Кујнска Фиока, Компатибилен Со
  • Новак

Организатор За Складирање торби За Патент Со Поголема Квартална Кутија, Организатор На Бамбусови Торби За Кујнска Фиока, Компатибилен Со

DEN 1.33

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ФИОКА ОРГАНИЗИРАНА : Започнете го вашиот уреден живот во кујната со комплет од 4 орган�

Oyaоја Миа професионална натопување во прав гел полски и појавување на лак за нокти на ноктите, долготрајно, нанесете лесно натопено од 2oz тегла
  • Новак

Oyaоја Миа професионална натопување во прав гел полски и појавување на лак за нокти на ноктите, долготрајно, нанесете лесно натопено од 2oz тегла

DEN 428.80

Квалитет на салон на вашиот прагдали ја знаевте главната причина зошто нашите клиенти ни веруваат е тоа