Ковач Алатки-Ковач Чекан &засилувач; Машинист Чекан 3 Парче Сет - Ковач &засилувач; Ковач Чекани-Крст Пен Фалсификување Чекан-Фрлија Мајстор Елита

Ковач Алатки-Ковач Чекан &засилувач; Машинист Чекан 3 Парче Сет - Ковач &засилувач; Ковач Чекани-Крст Пен Фалсификување Чекан-Фрлија

DEN 479.84

Достапност

Сет Алатки на професионално Ниво - метални работници, машинисти, ковачи, трговци и сериозни Самодоверби од секаков вид ќе го ценат овој висококвалитетен, професионален чекан поставен од Елитата На Мајсторот Секој челичен црн ковачки чекан има полирано лице, накос и пенкало. Функционалниот и минималистички дизајн и центрираното и избалансирано пенкало ги прави нашите чекани лесни за употреба и идеален избор за широк спектар на проекти низ домот и во продавницата за ковачи. Заменливи Имиња И Употреби-Ковачите зависат од различни типови чекани. Без разлика дали барате Чекан За Калај, чекан, чекан за лим или чекан за фалсификување, овој сет од 3 со зашилено вкрстено пенкало и квадратна глава ќе служи за повеќе намени како сигурен и цврст метален работен чекан. Идеален за Широк Спектар На Проекти-Нашиот комплет од 3 парчиња има голем, среден и мал чекан со соодветни мерења на главата од 4,5, 3,75 и 3,5 инчи со тежина од 17,6, 10,5 и 7 унци. Ова ви дава бројни опции за употреба. Одлично за воспоставување на валани рабови и исполнување на рабовите во метална работа. Не двоумете се да го користите околу домот за закачување слики и други предмети на кои им е потребна монтажа на ѕид. Силен, Цврст, Супериорен Дизајн - рачката издржува сериозен стрес и напор и е дизајнирана за тешка работа.


За производот

Избор на клиент

Заштитник на ТВ-екранот на КФЈЗГЗЗ АНТИ ГЛАР, филтер за сина светлина за ТВ-екран 32-75 инчи, мат заштитен филм/стапка на анти-рефлексија
  • Новак

Заштитник на ТВ-екранот на КФЈЗГЗЗ АНТИ ГЛАР, филтер за сина светлина за ТВ-екран 32-75 инчи, мат заштитен филм/стапка на анти-рефлексија

DEN 3.00

Заштитници на ТВекранот блокира сина светлина : Нашиот заштитен филм содржи антисина светлина фактор ш�

Филтер за приватност на приватност на приватниот екран за приватност 23 инчи за широк екран-Компјутер-монитор Шилд за приватност и заштитник
  • Новак

Филтер за приватност на приватност на приватниот екран за приватност 23 инчи за широк екран-Компјутер-монитор Шилд за приватност и заштитник

DEN 2.67

Monitor Монитор на екранот за приватност 23 инчи】 Екран за приватност за компјутерски монитор 23 инчи ширина

Верфдс 80-инчен преносен проектор на проекторот 16: 9 Рамки за видео-проекција на екранот за склопување на wallидот, монтиран за домашни театарски
  • Новак

Верфдс 80-инчен преносен проектор на проекторот 16: 9 Рамки за видео-проекција на екранот за склопување на wallидот, монтиран за домашни театарски

DEN 2.67

1Ова е рамка за проекција на екранот со налепници, кој е лесен за инсталирање на wallидот или се симнува од

12 бои флуоресцентни пеперутки нокти уметност сјајни sequins декорации налепници за налепници за нокти шминка занаетчиска уметност на акрилна
  • Новак

12 бои флуоресцентни пеперутки нокти уметност сјајни sequins декорации налепници за налепници за нокти шминка занаетчиска уметност на акрилна

DEN 79.84

Искра во темница : Секвенците на ноктите со флуоресценција на пеперутката можат да блеснат во текот на н

BlackMagic Design Web Presenter HD
  • Новак

BlackMagic Design Web Presenter HD

DEN 7920.00

Проток во живо до популарни платформи : Black Magic Web Presenter ги поддржува најпопуларните платформи за стримин�

Мала конзерва за отпадоци со капаче од мермерна сина апстрактна позадина со златни sequins течен мермер отпадоци за отпадоци за отпадоци
  • Новак

Мала конзерва за отпадоци со капаче од мермерна сина апстрактна позадина со златни sequins течен мермер отпадоци за отпадоци за отпадоци

DEN 175.84

【Големина】 Висина (14,3 инчи) дијаметар (8,7 инчи), капацитет од 7 литри / 1,8 галони 【Трајни и доказни со мир

Hells Tether Ball Stryter Swermer
  • Новак

Hells Tether Ball Stryter Swermer

DEN 2.00

Тешки метални носилки Прилагодливи манжетни Hells Tether комбинира два ѓаволски начини да си играте со вашио

20 ПАРЧИЊА 8,5 Мл Чисти Шишиња За Издавање, Пластични Шишиња За Стискање Со Врвни Капачиња За Масла Мастила Течности, Шишиња За Стискање
  • Новак

20 ПАРЧИЊА 8,5 Мл Чисти Шишиња За Издавање, Пластични Шишиња За Стискање Со Врвни Капачиња За Масла Мастила Течности, Шишиња За Стискање

DEN 1.00

пластика ●Практично Шише За Издавање Течност Е Дизајнирано За најдобро корисничко искуство, нашите пр�

100 парчиња/торба Мешана боја смола Дејзи за нокти Декорација на уметност 7мм Пет ливчиња од цвеќиња од ливчиња малку цветни занаетчиски
  • Новак

100 парчиња/торба Мешана боја смола Дејзи за нокти Декорација на уметност 7мм Пет ливчиња од цвеќиња од ливчиња малку цветни занаетчиски

DEN 1028.80

Боја : Мешана боја Пакетот вклучува : 100 парчиња / торба со мешана боја смола од смола со маргаритка на уме

Црни и златни налепници за нокти, апстрактни лисја на ноктите декорации 3Д метални самолепливи графити лисја дама дама лице линија срце кактус
  • Новак

Црни и златни налепници за нокти, апстрактни лисја на ноктите декорации 3Д метални самолепливи графити лисја дама дама лице линија срце кактус

DEN 1270.40

Налепници за златни нокти : 8 листови златни и црни лисја налепници за нокти, најразлични апстрактни еле�