Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни, Целосна HD 30FPS 2K 2MP HDMI USB ИНДУСТРИСКИ Електронски Дигитален Видео Микроскоп Камера За Телефонски ПРОЦЕСОР Пхб Иц Чип За Лем

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни, Целосна HD 30FPS 2K 2MP HDMI USB ИНДУСТРИСКИ Електронски Дигитален Видео Микроскоп Камера

DEN 2.67

Достапност

Целосна HD 2 MP 2 K HDMI USB Индустриска Електроника Дигитален Видео Микроскоп Камера За Мобилен Телефон Процесорот Пхб Поправка 2mp 30 FPS 2000 TVLine 1/2.8" инчен hdmi тип микроскоп камера СО USB диск/USB-компјутер интерфејс. Опција 1 : "Преглед Димензии" 74*74*35мм Видео Интерфејс : HDMI USB-ДИСК USB-КОМПЈУТЕР TF Картичка. Опција 2 : "Димензии На Преглед" 51*51*55мм Видео Интерфејс : HDMI USB-ДИСК USB-КОМПЈУТЕР. Опција 3 : " Преглед Димензии"54*58*60мм Видео Интерфејс : HDMI USB-КОМПЈУТЕР TFCard". Спецификација : Леќа : CSWorking напон : 12vorking струја : 120m AOptical Формат : 1/2.8" инчи големина : 2.8 utixel низа : 2mptv Линија : 2000 TVLine Max Слика FPS : 30fpsscanning метод : прогресивни Скенирање Режим"Електронски Блендата"динамички опсег 69d BSignal На Бучава Сооднос Радио 40dbosd Јазик : Кинески/англиски режим еден истрел баланс на белата боја/прирачник/autohdr прилагодлив"crossline" "поддршка 32 хоризонтални и вертикални бои/ширина на линијата прилагодлива"ЦРНО-БЕЛА ПОДДРШКА негативна не поддржана поддршка за превртување на огледалото не е поддржана споредете ја не поддржаната"рачна Посветла, Поостра" Поддршка"Рачно Поставен контраст, заситеност" Резолуција на Излезниот Дисплеј 2мп 1920*1080.


За производот

Избор на клиент

Мерач на влага JF-Xuan Мерач на дигитален мерач на влага од дрво LCD 2 пински мерач на влага од дрво ХИГРОТЕМЕР Владник за влажност Тестер Тестер
  • Новак

Мерач на влага JF-Xuan Мерач на дигитален мерач на влага од дрво LCD 2 пински мерач на влага од дрво ХИГРОТЕМЕР Владник за влажност Тестер Тестер

DEN 1300.96

По изглед, користете ергономија Лесно и брзо е корисникот да го користи мерачот за тестирање со едноста

Шишен Дом - 14 мл Празна Пет Пластика Што Може Да Се Полни Широка Уста За Пенење Рачен Сапун Диспензерот Шише контејнер w Луксузни Пумпи
  • Новак

Шишен Дом - 14 мл Празна Пет Пластика Што Може Да Се Полни Широка Уста За Пенење Рачен Сапун Диспензерот Шише контејнер w Луксузни Пумпи

DEN 2.00

КвалитетНудат квалитетни производи Великодушностповеќе е благословено да се дава отколку да се прима..

2023 Нова Љубов Во Облик На Голем Прстен Од Кристал Дијамантски Љубовен Прстен Елегантна Геометрија Прстен Од Кристал Целосни Дијамантски
  • Новак

2023 Нова Љубов Во Облик На Голем Прстен Од Кристал Дијамантски Љубовен Прстен Елегантна Геометрија Прстен Од Кристал Целосни Дијамантски

DEN 25.44

Идеален За Секоја Пригода За Давање Подароци Совршен Подарок За Жени, Подароци За Мама, Подароци За Свек

Убава C кампување кујна маса, преклопна маса, надградба на лесен штанд и станица за готвење на шофершајбната и 3 организатори, носат
  • Новак

Убава C кампување кујна маса, преклопна маса, надградба на лесен штанд и станица за готвење на шофершајбната и 3 организатори, носат

DEN 1.00

Кујна станица со лесен штанд и шофершајбна : гладен по забава? Уживајте во готвењето со оваа кујна стани�

Антички црвен бакар месинг wallид монтиран кујна влажна лента бања мијалник за мијалник за миклет миксер допрете двојни керамички рачки
  • Новак

Антички црвен бакар месинг wallид монтиран кујна влажна лента бања мијалник за мијалник за миклет миксер допрете двојни керамички рачки

DEN 2.67

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Охсул Наутички Сидро Шема Високо Абсорбента Плажа Крпи Кујна Крпи Рака Крпи Бања Крпи,Сидро Знак Гостин Крпи Чај пешкир За Бања Кујна Хотел Салата
  • Новак

Охсул Наутички Сидро Шема Високо Абсорбента Плажа Крпи Кујна Крпи Рака Крпи Бања Крпи,Сидро Знак Гостин Крпи Чај пешкир За Бања Кујна Хотел Салата

DEN 0.33

Големина : 16°24 инчи тоа може лесно да се оди со било која кујна декор Материјал : Изработен од висококвал�

Чаури Без масло од аикозинег 18мм Носеа х 20мм од х 20мм Должина Обични Лежишта Завиткани Чаури Без Масло База На Јаглероден Челик 1820 Лежиште
  • Новак

Чаури Без масло од аикозинег 18мм Носеа х 20мм од х 20мм Должина Обични Лежишта Завиткани Чаури Без Масло База На Јаглероден Челик 1820 Лежиште

DEN 1.00

●ДИМЕНЗИИ+ Создаден : 18мм / 0,71 инчи, надворешен дијаметар : 20мм / 0,79 инчи, Должина : 20мм / 0,79 инчи,Коефициен�

ТОРБА ЗА Складирање Хигиенски Салфетки ОРИУКАН, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање
  • Новак

ТОРБА ЗА Складирање Хигиенски Салфетки ОРИУКАН, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 3.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок