Икасус Природни Бамбус Рафија Ѕид Деко Рака Навивачи, 2 парчиња Лето Рачно Изработени Палма Лист Ткаени Навивачи Рачни Бамбус Навивачи Рака Ткаење Навивачи За Фарм

Икасус Природни Бамбус Рафија Ѕид Деко Рака Навивачи, 2 парчиња Лето Рачно Изработени Палма Лист Ткаени Навивачи Рачни Бамбус Навивачи

DEN 314.56

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : природни навивачи на рафија, кои изработени од бамбус ленти со многу добра цврстина Природен материјал, издржлив, мала тежина, лесен за употреба за возрасни и деца. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : секој природен бамбус рафија рака навивачи е внимателно ткаење од страна на стручни занаетчии, исклучителни, елегантни. ФУНКЦИЈА : природните навивачи на бамбус рафија се со многу добра цврстина нежно се тресат за да го донесат мирисот на бамбус од свежата природа. Тоа ви носи кул чувство во текот на топол ден. Примена : природната боја добро се комбинира со повеќе свадбени дизајни. Погоден е за свадба на плажа, детска забава, летна забава, црква, забава за крштевање, роденденска забава, украси за забави на плажа , погреб / гробишта и многу повеќе. ЗАБЕЛЕШКА : поради употребата на чисти природни бамбусови материјали. Може да има некои мали бруси, што е нормално и нема да влијае на употребата. МАТЕРИЈАЛ : природни навивачи на рафија, кои изработени од бамбус ленти со многу добра цврстина. Природен материјал, издржлив, мала тежина, лесен за употреба за возрасни и деца. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : секој природен бамбус рафија рака навивачи е внимателно ткаење од страна на стручни занаетчии, исклучителни, елегантни. ФУНКЦИЈА : природните навивачи на бамбус рафија се со многу добра цврстина нежно се тресат за да го донесат мирисот на бамбус од свежата природа.


За производот

Избор на клиент

Лажни Трепки Меки Вештачки Трепки Меки Рачно Изработени Лажни Трепки Драматичен Долг Дебел Волумен Трепки За Мачки Природни Изглед
 • Новак

Лажни Трепки Меки Вештачки Трепки Меки Рачно Изработени Лажни Трепки Драматичен Долг Дебел Волумен Трепки За Мачки Природни Изглед

DEN 2.33

€Висок Квалитет Q : Лажните Трепки Се Направени Од Врвни Синтетички Влакна, Уредно Дизајнирани Од Корен�

ЈИНХАНГ 15,6 Инчен Лаптоп Ракав Торба За Носење, Водоотпорен Заштитен Полиестерски Лаптоп Случај Со Рачка, Компатибилен за 15,6 Лаптоп
 • Новак

ЈИНХАНГ 15,6 Инчен Лаптоп Ракав Торба За Носење, Водоотпорен Заштитен Полиестерски Лаптоп Случај Со Рачка, Компатибилен за 15,6 Лаптоп

DEN 1.00

Димензии : Надворешни Димензии( L x w x H) : 1518", Внатрешни Димензии( L x W x H) : 14.79", компатибилен со повеќето 15.6" �

24 Пакување 30гр Сунѓери Од Нерѓосувачки Челик - Подлога За Чистење Од Нерѓосувачки Челик, Чистач Од Челична Волна, Метални Чистачи
 • Новак

24 Пакување 30гр Сунѓери Од Нерѓосувачки Челик - Подлога За Чистење Од Нерѓосувачки Челик, Чистач Од Челична Волна, Метални Чистачи

DEN 0.67

✺ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 24 Пакет 30гр Чистачи од нерѓосувачки Челик за кујни, бања и многу повеќе Секој е дија�

Кожна табела за табли, држач за преклопување на плочата за преклопување, плоча за организатор на фустани за промена на монета, гроздобер
 • Новак

Кожна табела за табли, држач за преклопување на плочата за преклопување, плоча за организатор на фустани за промена на монета, гроздобер

DEN 175.84

Кожа Големина 14,5х14,5х3 см (распространета големина 20,5х20,5 см) Материјал Направен од висококвалитетна ко

Favipt Fur Shawl за жени плус големина зимски топол топол џемпер со високи врат џемпер преголем тасел шал завиткан облечен наметка палто
 • Новак

Favipt Fur Shawl за жени плус големина зимски топол топол џемпер со високи врат џемпер преголем тасел шал завиткан облечен наметка палто

DEN 0.33

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / забрзана : Достава 35 дена ☎Ако имате какви било пра�

SWZLE Еко-пријателски Еднократно Сламки-Преносни Нерѓосувачки Челик Свиткана Пиење Сламки за сокови &засилувач; Пијалаци-БПА Слободен-Совршен
 • Новак

SWZLE Еко-пријателски Еднократно Сламки-Преносни Нерѓосувачки Челик Свиткана Пиење Сламки за сокови &засилувач; Пијалаци-БПА Слободен-Совршен

DEN 3.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработени од Нерѓосувачки челик Од 18 / 8 Одделение За Храна, нашите еко�

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба
 • Новак

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба

DEN 3.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Комплет ЗА СКЛАДИРАЊЕ ОД 3 Ткаени Корпи за Складирање За Организирање, 11 во х 11 во х 11 Во Корпи За Памучни Јажиња За Полици, Украсни
 • Новак

Комплет ЗА СКЛАДИРАЊЕ ОД 3 Ткаени Корпи за Складирање За Организирање, 11 во х 11 во х 11 Во Корпи За Памучни Јажиња За Полици, Украсни

DEN 3.33

Трислоен Дизајн : првиот слој е рачно ткаена корпа од памучно јаже е многу еколошка Вториот слој додава �

Катаку Преклопливи Кутии за Складирање Со Капаци Розови Ленти Големи Склопувачки Канти За Складирање Ткаенини Со Капаци Плакар Корпа За Складирање
 • Новак

Катаку Преклопливи Кутии за Складирање Со Капаци Розови Ленти Големи Склопувачки Канти За Складирање Ткаенини Со Капаци Плакар Корпа За Складирање

DEN 3.33

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" Л Х 12,6 В" Х 11,8" Х организациските канти имаат доволно простор за складирање на многу

Персонализирана градина за баба на баба, обичај за раѓање на раѓање, цвет со имиња на деца, кафе чаши, подароци за ден на мајки за Нана Мамав
 • Новак

Персонализирана градина за баба на баба, обичај за раѓање на раѓање, цвет со имиња на деца, кафе чаши, подароци за ден на мајки за Нана Мамав

DEN 0.33

Кригла за Денот на мајката : Со прекрасен дизајн и значајна порака, нашата персонализирана обичај кригл�

Луксглитерлин Був Животно Кремирање Урна Ѓердан За Пепел Кристално Спомен Спомен Приврзок Накит Со Комплет За Полнење Инка За Тато
 • Новак

Луксглитерлин Був Животно Кремирање Урна Ѓердан За Пепел Кристално Спомен Спомен Приврзок Накит Со Комплет За Полнење Инка За Тато

DEN 900.80

КЛАСИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА НАКИТ за КРЕМИРАЊЕ : Меморијалниот Приврзок и синџирот се направени ОД НЕРЃОСУВА�