1/2 -13 х 10 Завртки За Завртки Со Шестоаголна Глава, Нерѓосувачки Челик 18-8 Делумно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: 1/2 Инчи, Должина На Завртки: 10 Инчи

1/2 -13 х 10 Завртки За Завртки Со Шестоаголна Глава, Нерѓосувачки Челик 18-8 Делумно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: 1/2 Инчи, Должина

DEN 223.84

Достапност

Дијаметар-Теренот На Конецот : 1/2 " - 13 / Должина Од Под Главата : 10 Инчи Груб Конец / Делумно Навој. 18-8 шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик нудат заштита од временски услови и корозивни средини. Отпорен на ' рѓа во средини со свежа вода, за средини со солена вода користете ја верзијата од нерѓосувачки челик 316. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Шестоаголните завртки за капачиња честопати погрешно се нарекуваат шестоаголни завртки, иако главната разлика е во тоа што шестоаголните завртки имаат лице за миење под главата и заоблена точка, а шестоаголната завртка нема лице за миење или заоблени навои. Шестоаголна завртка за капаче е шестстрана завртка со исечена шестоаголна глава и лице за миење на површината на лежиштето. Овие шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик исполнуваат специфични толеранции како што е опишано под ASME B18. Шестоаголните завртки за капачиња најчесто се користат во оем апликации каде што се потребни прецизни толеранции. Шестоаголна глава дизајнирана да биде управувана од клуч или штекер. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња.


За производот

Избор на клиент

Торби за складирање Goepp за облека пластична десктоп-кутија за складирање на повеќеслојни козметички решетки за складирање на канцелариски организатор
  • Новак

Торби за складирање Goepp за облека пластична десктоп-кутија за складирање на повеќеслојни козметички решетки за складирање на канцелариски организатор

DEN 1518.40

Рачките на организаторот за складирање се засилени со два дополнителни слоја на дебела ткаенина за да с

Бодимед Основен Испит Столица - Тркалање Столче За Стоматолози, Бањи, &засилувач; Здравствени Средини-Тркалезна Столица со 5 Тркалца - Прилагодлива
  • Новак

Бодимед Основен Испит Столица - Тркалање Столче За Стоматолози, Бањи, &засилувач; Здравствени Средини-Тркалезна Столица со 5 Тркалца - Прилагодлива

DEN 2.33

DESIGNEDОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН Основната Столица За Испитување На Телото е неопходна за секој испит или просто

Грејна Подлога за миленичиња Со Безбедно Гушкање, Топлинска Подлога За Миленичиња Во Микробранова Печка, Безбеден Грејач За Миленичиња | 3
  • Новак

Грејна Подлога за миленичиња Со Безбедно Гушкање, Топлинска Подлога За Миленичиња Во Микробранова Печка, Безбеден Грејач За Миленичиња | 3

DEN 1423.84

СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ и ДОАЃА со ПОКРИВКА од РУНО : ова е лесна и компактна подлога за затоплување миленич�

Chameleon жолт молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка патент Пенки за пенкала торба за козметика за училишни студенти канцеларии
  • Новак

Chameleon жолт молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка патент Пенки за пенкала торба за козметика за училишни студенти канцеларии

DEN 497.60

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Предиво 15 парчиња Прецизен Шрафцигер Комплет Магнетна Електроника Поправка Расклопување Алатка Комплет За Мобилен Телефон Таблет Компјутер
  • Новак

Предиво 15 парчиња Прецизен Шрафцигер Комплет Магнетна Електроника Поправка Расклопување Алатка Комплет За Мобилен Телефон Таблет Компјутер

DEN 334.24

15 парчиња Прецизен Шрафцигер Поставете Магнетна Електроника Поправка Алатка За Расклопување Комплет З

Kaihsd вино украсен десктоп ѓубре може да дизајнира морков, countertop отпад за отпад, мини ѓубре за контејнери за отпадоци Организатор
  • Новак

Kaihsd вино украсен десктоп ѓубре може да дизајнира морков, countertop отпад за отпад, мини ѓубре за контејнери за отпадоци Организатор

DEN 1400.00

Office Table Tablebasket го има капацитетот на лежиштето, не е лесно да се деформира, удобно и за употреба Мали божи�

Непски 16/24 парчиња вечера за вечера со црна рачка злато сребрена котел од не'рѓосувачки челик постави луксузни лажици со вилушка,
  • Новак

Непски 16/24 парчиња вечера за вечера со црна рачка злато сребрена котел од не'рѓосувачки челик постави луксузни лажици со вилушка,

DEN 1668.64

1 Изработениот материјал од не'рѓосувачки челик, садот за вечера е здрав и издржлив.изгодно за разни при�

Организатор На Кеси За Складирање облека, Канти За Контејнери За Складирање Облека За Утешител Ќебе Облека За Перници За Постелнина
  • Новак

Организатор На Кеси За Складирање облека, Канти За Контејнери За Складирање Облека За Утешител Ќебе Облека За Перници За Постелнина

DEN 2.67

€Голем Капацитет Q доаѓа ВО 3 ПАРЧИЊА вреќи за складирање, секоја торба ја мери големината е 18,5 x 11 x 19,2 Ин�

Комплетна алатка за подароци Дремел со 3 додатоци и 100 додатоци- микро-сандер, дрво карвер, рутер, мелница, полисер, ечер и гравура-
  • Новак

Комплетна алатка за подароци Дремел со 3 додатоци и 100 додатоци- микро-сандер, дрво карвер, рутер, мелница, полисер, ечер и гравура-

DEN 2.00

Пакетот вклучува 100 додатоци на Дремел и 3 додатоци на Дремел, совршени за давање подароци Ротационата а�