Индипро NP-F980 6600MAH Li-јонска батерија

Индипро NP-F980 6600MAH Li-јонска батерија

DEN 799.84

Достапност

USB Type-A излез за мобилни уреди Внесување на микро-USB за директно полнење. 4-предводен мерач со копче за проверка. Индипро 2 години ограничена гаранција. USB Type-A излез за мобилни уреди. Внесување на микро-USB за директно полнење. 4-предводен мерач со копче за проверка. Индипро 2 години ограничена гаранција. Батеријата NP-F980 7.4 V 6600 MAH Li-Ion од Indipro има вградени две USB порти, едниот излез на USB Type-A за полнење мобилни уреди, а другиот влез за напојување со микро-USB. Влезот за напојување ви овозможува да ја поврзете батеријата директно со USB извор на енергија за да ја надополнувате, така што нема да ви треба батерија или кој било посветен полнач, иако може да се користат повеќето полначи на L-серии, вклучувајќи ги и оние од Индипро. Батеријата исто така нуди 4-LED мерач одозгора што го потврдува преостанатиот капацитет на батеријата на копчето за проверка.


За производот

Избор на клиент

Женски леопард печатење спојувајќи ги маичките со џемпери, пулвер џемперки розови хеланки плус џемпер со големина за тинејџерки руно јакна жени
  • Новак

Женски леопард печатење спојувајќи ги маичките со џемпери, пулвер џемперки розови хеланки плус џемпер со големина за тинејџерки руно јакна жени

DEN 87.36

✿ Доменските дуксери се изработени од висококвалитетна ткаенина од памук, ткаенини за кожа, мека и удоб

Долги врвови што треба да се носат со хеланки, падот на џемпери, жени обични лабави лабави долги ракави џемпери на вратот на вратот,
  • Новак

Долги врвови што треба да се носат со хеланки, падот на џемпери, жени обични лабави лабави долги ракави џемпери на вратот на вратот,

DEN 678.40

100% полиестер 3 / 4 sleeve tops and blouses spring tops for women blouses and tops tops for women womens plsize tops women's tshirts women's tunics ladies tops and blouses women bl

Симпатични преголеми кошули за тинејџерски девојки гроздобер женски Ноќта на вештерките плус големина на влечење Забавен графички печатење
  • Новак

Симпатични преголеми кошули за тинејџерски девојки гроздобер женски Ноќта на вештерките плус големина на влечење Забавен графички печатење

DEN 144.32

100% полиестер Затворање на кука и очи Материјал за миење Материјал полиестер и спандекс мека, удобна мал�

Плоча за брзо ослободување на плочата, адаптер за монтирање на фотоапарати за брзо ослободување, адаптер за статив на камерата SLR,
  • Новак

Плоча за брзо ослободување на плочата, адаптер за монтирање на фотоапарати за брзо ослободување, адаптер за статив на камерата SLR,

DEN 1.33

【Премиум материјал】 Направен од лесна алуминиумска легура, со завртки од не'рѓосувачки челик, површин�

Херуми Дрвена Кујна 2 Навалете Го Кабинетот За Ѓубре Со 2 Фиоки За Складирање Слободно Стоење, Кабинет За Ѓубре Отпорен На Миленичиња
  • Новак

Херуми Дрвена Кујна 2 Навалете Го Кабинетот За Ѓубре Со 2 Фиоки За Складирање Слободно Стоење, Кабинет За Ѓубре Отпорен На Миленичиња

DEN 816.64

Белиот Кабинет За Ѓубре Е1 МДФ е модерен во дизајнот и погоден за различни стилови на декорација Може да

34,5 Инчи 2лб Плишана Перница Хаски Симпатична Долга Перница За Тело Хаски Меки Плишани Животни Плишани Играчки Кадифен Кадифен Сон
  • Новак

34,5 Инчи 2лб Плишана Перница Хаски Симпатична Долга Перница За Тело Хаски Меки Плишани Животни Плишани Играчки Кадифен Кадифен Сон

DEN 495.84

?УДОБНИ И БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ оваа школка од перница од перница од хаски од 35,4 инчи е изработена од мека

Ohlectric Professional Grade Винил Електрична лента - дебелина од 7 милји - тешка должност - ретардант на пламен - отпорен на топлина и временски
  • Новак

Ohlectric Professional Grade Винил Електрична лента - дебелина од 7 милји - тешка должност - ретардант на пламен - отпорен на топлина и временски

DEN 111.84

Одлична затегнување : Конструирана со употреба на високоекспанзивен винил материјал, електричната лен�