АПЦ-12-700 | Среден добро 12W 700MA CC LED возач

АПЦ-12-700 | Среден добро 12W 700MA CC LED возач

DEN 425.60

Достапност

Возач на ЛЕРВОДЕН ЛЕД 12 ВАТТ Влезен напон : 90 ~ 264 VAC. Опсег на излезен напон : 9 ~ 18 VDC. Излезна струја : 700m A (. Целосно изолиран случај со низок профил. Средните LED возачи на Средна AP постојана струја LED напон на линијата (90-264). Серијата АП доаѓа во 8, 12, 16, 25 и 35 вати модели кои возат постојани струи помеѓу 250 и 1050m A. Овие супер компактни возачи доаѓаат во целосно изолирана пластична кутија што е оценета со IP42. Малиот дизајн ви овозможува да го работите ова во вашиот дизајн на осветлување лесно и беспрекорно. Врските со жицата се UL оценети и работат од 18-20 AWG во зависност од ватажата што ќе ја изберете (види табела подолу за спецификите). Ако имате спецификации и стандарди за вашиот проект, треба да знаете дека ова е единица за напојување од класа 2. Оваа единица со ниска цена, висока сигурност е токму она што ви треба за 8 до 35 вати LED диоди кои работат директно од AC Power.


За производот

Избор на клиент

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Вселенски Планети
 • Новак

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Вселенски Планети

DEN 0.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Антички Ротирачки Фиксен Телефонски Декор,Гроздобер Декоративни Телефони, Антички Телефон Креативен Ретро Декоративен Телефон Украсување Кафе
 • Новак

Антички Ротирачки Фиксен Телефонски Декор,Гроздобер Декоративни Телефони, Антички Телефон Креативен Ретро Декоративен Телефон Украсување Кафе

DEN 432.00

®Подароци : во повеќето прилики Како Божиќ, Денот На Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Вљубените,

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување,Шема На Пејзаж На Лисја Од Плажа
 • Новак

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување,Шема На Пејзаж На Лисја Од Плажа

DEN 0.67

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Сет За Чај ЛИАНКСИАО - Сет За Чај од 100 мл Дуан Ни Камен Лажичка Дупка За Чај Во Облик На Топка Дупки За Инфузија Вистински Јиксинг Зиша Кунгфу
 • Новак

Сет За Чај ЛИАНКСИАО - Сет За Чај од 100 мл Дуан Ни Камен Лажичка Дупка За Чај Во Облик На Топка Дупки За Инфузија Вистински Јиксинг Зиша Кунгфу

DEN 1185.60

Прекрасен И дарежлив, многу врвен комплет Чај, го подобрува вкусот Комплетот за чај е доволен за вас и ва

Корпи За Складирање на коцки сорбус Коцка Преклоплива Ткаенина Корпа Кутија Полици Организатор На Кабина Ткаенина-Одлично За Детски Расадник
 • Новак

Корпи За Складирање на коцки сорбус Коцка Преклоплива Ткаенина Корпа Кутија Полици Организатор На Кабина Ткаенина-Одлично За Детски Расадник

DEN 412.00

Канти за коцки за складирање (4Пакување) Трендовски модел на боја за вратоврска во виолетова / бела боја..

Подвижни Кеси, Торби За Складирање, Екстра Големи Кеси За Складирање За Подвижни Материјали, Основни Работи За Студентски Домови, Плакар За
 • Новак

Подвижни Кеси, Торби За Складирање, Екстра Големи Кеси За Складирање За Подвижни Материјали, Основни Работи За Студентски Домови, Плакар За

DEN 0.67

◤ПОСТАВЕНИ ЗА 12 ПАРЧИЊА◢ во пакетот има 12 парчиња торби за складирање Добра замена за подвижни кутии с�

МАКТЕМ Нема Воздушни Перничиња Умираат Како Вистински Мажи Налепници За Автомобили, Смешни Налепници За Цитати За Мажи Жени, Шега Духовит Хумор
 • Новак

МАКТЕМ Нема Воздушни Перничиња Умираат Како Вистински Мажи Налепници За Автомобили, Смешни Налепници За Цитати За Мажи Жени, Шега Духовит Хумор

DEN 0.33

Премиум Водоотпорна Пвц Налепница, издржлива, отпорна на временски услови, отпорна на прашина 1 ПАРЧИЊА,

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Леопард Жито Розова Црна Класична
 • Новак

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Леопард Жито Розова Црна Класична

DEN 1214.40

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

CA0610 Радиоактивна Нуклеарна Опасност Симбол Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен
 • Новак

CA0610 Радиоактивна Нуклеарна Опасност Симбол Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен

DEN 3.00

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (20мм) Еко

Ноќ Планета Ѕвезда Галакси Теретана Торба За Патување Спортска Торба Теретана Торба Со Чевли Оддел Водоотпорна Торба За Вежбање Викенд Торба
 • Новак

Ноќ Планета Ѕвезда Галакси Теретана Торба За Патување Спортска Торба Теретана Торба Со Чевли Оддел Водоотпорна Торба За Вежбање Викенд Торба

DEN 719.84

€3во1 Спортска Теретана Торба Е Наменета За мажи и жени,оваа торба за вежбање 3 во 1 може да се користи как

Паметен Часовник, Фитнес Интелигентен Часовник Со Отчукувањата на Срцето, Часовник За Квалитет На Спиење 1,4 Инчен Голем Екран На Допир, Паметен
 • Новак

Паметен Часовник, Фитнес Интелигентен Часовник Со Отчукувањата на Срцето, Часовник За Квалитет На Спиење 1,4 Инчен Голем Екран На Допир, Паметен

DEN 928.00

Опремен со 1,4 " HD целосен екран на допир, паметниот часовник може точно да ги следи вашите здравствени ме�

42 Инчен Тавански Вентилатор што Се Повлекува, СО ЛЕД Светло Четкана Рамка За Никел Сенка, 6 Брзини, 3 Променливи Во Боја, За Спална Соба
 • Новак

42 Инчен Тавански Вентилатор што Се Повлекува, СО ЛЕД Светло Четкана Рамка За Никел Сенка, 6 Брзини, 3 Променливи Во Боја, За Спална Соба

DEN 8784.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ : вентилаторот на таванот генерира бесшумно, моќен, но заштедува енергија, издржлив за уп

ПЛАНИНСКИ Мажи Професионални Алатки Рачна Алатка Сетови Автомобил Аудио Расклопување Алатка Сет Автомобил Цртичка Радио Врата Трим Панел Клип
 • Новак

ПЛАНИНСКИ Мажи Професионални Алатки Рачна Алатка Сетови Автомобил Аудио Расклопување Алатка Сет Автомобил Цртичка Радио Врата Трим Панел Клип

DEN 2222.08

Употреба На Висококвалитетни Материјали Производство На Професионални Алатки, Работат Добро И Издржл�

Корнукопија Извезени Кралот На Скара, Престилки За Мажи, Скара Скара Смешни Престилка, Подароци За Мажи, Една Големина Одговара На Сите,
 • Новак

Корнукопија Извезени Кралот На Скара, Престилки За Мажи, Скара Скара Смешни Престилка, Подароци За Мажи, Една Големина Одговара На Сите,

DEN 319.84

Увезени Прилагодливо затворање на Бравата Машинско Перење ●Везена Престилка●можете ли дури и да зами�