Комплет за изолација на магнетни прозорци за зимски тешки прозорец со изолација на прозорецот со целосна облога на прозорецот за магнетна лента за да се задржи лад

Комплет за изолација на магнетни прозорци за зимски тешки прозорец со изолација на прозорецот со целосна облога на прозорецот за магнетна

DEN 447.84

Достапност

Ефективен комплет за изолација на прозорецот - комплет за запечатувачи на прозорецот за зима, чувајте го ветрот и студот Исто така, чувајте ја куќата ладна во лето. Заедлива за сите типови прозорци, рамка за алуминиумски прозорец, скара од ковано железо, лизгачки прозорец, прозорец за каса, бања Лувр/ Прозорец за тоалети, па дури и порти на скара и балкон. Пријателски за животната средина-Комплет за изолација на прозорци направен од висококвалитетен пластичен материјал ЕВА, висок издржливост, не-дефект, отпорен на солза, водоотпорна, отпорност на хемиска корозија, безбеден и издржлив. (Филмот може да се замени со мрежен екран и ќе бидат екрани за прозорци. > Лесно за одржување : За пролетно чистење, само извадете ја мрежата на прозорецот од прозорецот и дајте му добро плакнење пред да го инсталирате назад на прозорецот за да се исуши воздухот!. > Големината може да се прилагоди сами : Измерете го вашиот прозорец пред да нарачате за да бидете сигурни дека нашиот екран ќе одговара. Купете малку поголеми од спецификациите на рамката на прозорецот. Поголемите можат да се исечат на помали. Инстант инсталација- Инсталирајте ја за 15 минути. Пакетот вклучува : една ролна магнетна лента, една ролна жлебна магнетна лента, една ролна пластична лента, едно парче филм Ева, две вреќи додатоци и упатство за упатства. Не е потребно дополнително одржување, тоа е многу економично. Исчистете ја рамката на прозорецот пред инсталацијата и држете ја суво. Исечете го филмот на леплива магнетна лента и залепете го директно околу прозорецот. Исечете ја вишокот магнетна лента.


За производот

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Чаша, Модерна Геометриска
  • Новак

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Чаша, Модерна Геометриска

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Тест на мерач на мерач на трајно магнет мерач 5, рачен дигитален мерач на мерач на мерач на магнетски мерач на површинско магнетно поле за магнетно
  • Новак

Тест на мерач на мерач на трајно магнет мерач 5, рачен дигитален мерач на мерач на мерач на магнетски мерач на површинско магнетно поле за магнетно

DEN 1.00

Број на модел : TD8620 Име на бренд : Goyojo Сертификација : CE Model Број : TD8620 Power : Electronic, Electronic, 9 V Battery Operation (не е вк�

ИИВВЕР 40мм Цпу Карбидна Шарка Здодевна Дупчалка Дрвени Работници Секач За Дрвени Дупки (40мм ЦПУ бисагра абуридо таладро карпинтерија
  • Новак

ИИВВЕР 40мм Цпу Карбидна Шарка Здодевна Дупчалка Дрвени Работници Секач За Дрвени Дупки (40мм ЦПУ бисагра абуридо таладро карпинтерија

DEN 1.00

Име на производот : Шарка Здодевни Малку; Погоден за : Дрво Дијаметар на дупчалка : 40мм / 1,6"; Дијаметар на

TWDYC 15 парчиња за сликање четки поставени пигменти за цртање уметност за уметност уметник уметник четки за бои палета нож сунѓер
  • Новак

TWDYC 15 парчиња за сликање четки поставени пигменти за цртање уметност за уметност уметник уметник четки за бои палета нож сунѓер

DEN 2287.36

Совршено за секое ниво на уметници од деца, почетници до професионалци Случајот штити четки, ви овозмож�

Преносен печатач за термички етикети со бизофис од 80мм БТ -етикета Производител на налепница со батерија што може да се надополнува со iOS Android
  • Новак

Преносен печатач за термички етикети со бизофис од 80мм БТ -етикета Производител на налепница со батерија што може да се надополнува со iOS Android

DEN 1.33

【Конекција】 : Поддршка безжична врска BT 40, нема потреба да преземате возач, компатибилен со смартфон Andr

Пластични закачалки за пластични закачалки куки за закачалки за куки за пешкир 20 парчиња самостојни лепила куки wallидни куки на вратата се држат
  • Новак

Пластични закачалки за пластични закачалки куки за закачалки за куки за пешкир 20 парчиња самостојни лепила куки wallидни куки на вратата се држат

DEN 2.00

Оваа wallидна кука се карактеризира со лепило, така што лесно можете да ја инсталирате куката на wallидот ил

НИТЕКОР Бб2 Електронска Фотографија Комплет За Чистење На Воздушни Вентилатори Со ТОРБИЧКА ЗА НОСЕЊЕ НПП20, Пенкало ЗА Чистење ЦК020,
  • Новак

НИТЕКОР Бб2 Електронска Фотографија Комплет За Чистење На Воздушни Вентилатори Со ТОРБИЧКА ЗА НОСЕЊЕ НПП20, Пенкало ЗА Чистење ЦК020,

DEN 444.80

НИТЕКОР е посветен на обезбедување на повеќе иновативни и практични производи за корисниците, што го во

Тест за хидрометар за сируп од јавор и четка за чистење за постојано вкусен чист сируп и лесно чистење - не'рѓосувачки челик - висока 10 инчи
  • Новак

Тест за хидрометар за сируп од јавор и четка за чистење за постојано вкусен чист сируп и лесно чистење - не'рѓосувачки челик - висока 10 инчи

DEN 638.72

Потребна ви е опрема за правење сируп : Оваа тест чаша од не'рѓосувачки челик е совршено прилагодено за в

Ледена кутија со голема капа за чување капаци за складирање на капаци за упадлива капа организатор со капаци полнети со животински
  • Новак

Ледена кутија со голема капа за чување капаци за складирање на капаци за упадлива капа организатор со капаци полнети со животински

DEN 1.00

Дали често наидувате на тоа дека кутијата за складирање не е доволно голема за купот на вашите капи? Дал�