Класичен кратки ракави за кратки ракави на „Капезио“

Класичен кратки ракави за кратки ракави на „Капезио“

DEN 141.12

Достапност

90% памук, 10% ликра спандекс Повлечете го затворањето. Целосна предна обвивка. Лажичка пред и назад. Линија на балетски нозе. Табела со големина на деца во Капезио се смирува, и танцувајте во тимот на Кејпзио - Основен леотард со долг ракав. Едно парче леотарски карактеристики се протегаат за истегнување за широк спектар на движење. Дизајн на повлекување. Лажички врат и грб. Целосно покритие на седиштето и умерено исечена нога. 90% најлон, 10% спандекс. Машинско миење, виси суво. Мерења : рамо до препоните : 16 во мерења на производи се земени со употреба на количини на големина (2-4 дете). Забележете дека мерењата може да се разликуваат по големина. Оваа едноставна силуета е оптимална за времето на студиото, пробите и под џогерите за секојдневен изглед. Леотарскиот памук со кратки ракави има класичен лажичка пред и назад. Направено од мека мешавина од памук и спандекс што е еластична. Достапна низа бои за да одговара на стилот на вашата танчер.


За производот

Избор на клиент

Коипимел Женски Бикини Долна Облека Чипка Г-Стринг Вез Секси Препоните Гаќи Ниска Половината Мрежа Танга Долна Облека А-Црна, Голема
 • Новак

Коипимел Женски Бикини Долна Облека Чипка Г-Стринг Вез Секси Препоните Гаќи Ниска Половината Мрежа Танга Долна Облека А-Црна, Голема

DEN 3.33

? Топло Потсетување ?Се препорачува да ги измиете во топла вода откако ќе купите нова облека и да ги исуш�

Хомојојо Капак За Прашина Стаклена Витрина Минијатурна Витрина Розово Стакло Клош Стаклена Купола Стаклена Тегла Со Ѕвонче Вечна Розова Цветна
 • Новак

Хомојојо Капак За Прашина Стаклена Витрина Минијатурна Витрина Розово Стакло Клош Стаклена Купола Стаклена Тегла Со Ѕвонче Вечна Розова Цветна

DEN 0.67

Високо боросиликатно стакло Купола Од Сушено Цветно Стакло : украсот ја содржи креативната форма, која �

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Боемска Мандала Портокалова Цветна Гроздобер
 • Новак

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Боемска Мандала Портокалова Цветна Гроздобер

DEN 0.33

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Измешајте дизајн 3Д овошен цвет Цртан филм торта торта пеперутка парчиња налепница полимерна глина DIY исечена керамичка ноктиска уметност
 • Новак

Измешајте дизајн 3Д овошен цвет Цртан филм торта торта пеперутка парчиња налепница полимерна глина DIY исечена керамичка ноктиска уметност

DEN 2.33

Боја : овошна мешавина Убавина за нокти, убавина на мобилни телефони Можете да го користите како налепни

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирани Здраво Торбичка За Ручек Со Различен Јазик Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа, Пикник,
 • Новак

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирани Здраво Торбичка За Ручек Со Различен Јазик Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа, Пикник,

DEN 319.68

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0 Нашата изолирана торба за ручек има многу простор з

Амбесон Флорална Метална Кутија, Уметнички Дела На Четка За Бојадисување Нацртани Цвеќиња На Гранки, Повеќенаменски Правоаголен Сад За
 • Новак

Амбесон Флорална Метална Кутија, Уметнички Дела На Четка За Бојадисување Нацртани Цвеќиња На Гранки, Повеќенаменски Правоаголен Сад За

DEN 0.67

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализирана Подарок Петит Лента, Сестра На Невестата Подарок Од Сестра На Сестра
 • Новак

Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализирана Подарок Петит Лента, Сестра На Невестата Подарок Од Сестра На Сестра

DEN 3.33

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Торомп 3 ФУНТИ 1/5 Тркалезни Керамички Мониста Топчести Топчести Пелети Што Паѓаат Керамички Медиуми За Полнење За Сите Типови Тамблери
 • Новак

Торомп 3 ФУНТИ 1/5 Тркалезни Керамички Мониста Топчести Топчести Пелети Што Паѓаат Керамички Медиуми За Полнење За Сите Типови Тамблери

DEN 0.67

3 ФУНТИ 1 / 5" (5 мм) Тркалезни Керамички Мониста Топчести Топчести Пелети Што Паѓаат Керамички Медиуми За П

Ада Криптоварентност, Омилена Монета За Криптовалути, Кинески Змеј И Феникс, Сребрен Змеј, Летање И Феникс Танц, Комеморативна Монета
 • Новак

Ада Криптоварентност, Омилена Монета За Криптовалути, Кинески Змеј И Феникс, Сребрен Змеј, Летање И Феникс Танц, Комеморативна Монета

DEN 96.00

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

Подлога За Глувче за игри, Голема Подлога За Глувче, Водоотпорна Подлога За Глушец Со Премиум Текстура, Подлога За Глувче Со Тастатура Со Продолжено
 • Новак

Подлога За Глувче за игри, Голема Подлога За Глувче, Водоотпорна Подлога За Глушец Со Премиум Текстура, Подлога За Глувче Со Тастатура Со Продолжено

DEN 2.00

●Ултра Голема Продолжена Големина : големината од 31,5 x 11,8 x 0,12 инчи ќе одговара на вашата работна површин

Далматински Печатење Стп Кожен Држач За Клучеви Куки За Монтирање На Ѕид Организатор На Пошта И Решетка За Клучеви За Украсување На Домот
 • Новак

Далматински Печатење Стп Кожен Држач За Клучеви Куки За Монтирање На Ѕид Организатор На Пошта И Решетка За Клучеви За Украсување На Домот

DEN 0.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : овој сопствен држач за клучеви е изработен ОД стп к�

Нехомер Капина Беспрекорна Шема Преносни Торби За Шминка Печатена Козметичка Кеса, Козметичка Торба За Жени Патуваат Козметичка Торбичка Торбичка
 • Новак

Нехомер Капина Беспрекорна Шема Преносни Торби За Шминка Печатена Козметичка Кеса, Козметичка Торба За Жени Патуваат Козметичка Торбичка Торбичка

DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна ткаенина за Собирање ,материјал Од сунѓер и Ткаенина Од Оксфо

Стомна Керамички Ладен Котел Со Капак На Филтерот Стомна Отпорна На Висока Температура Едноставен Син Чајник Убав И Практичен (42,6 Мл) Пијалоци
 • Новак

Стомна Керамички Ладен Котел Со Капак На Филтерот Стомна Отпорна На Висока Температура Едноставен Син Чајник Убав И Практичен (42,6 Мл) Пијалоци

DEN 1386.72

●Изливот што не капе и ergономски дизајнираната рачка го олеснуваат истурањето и држењето Одлични за се�

Дрвени Чинии За Салата Комплет од 6, Голема Рустикална Салата Од Дрво Чинија За Сервирање Со Сервери За Канџи За Салата, Сад За Мешање
 • Новак

Дрвени Чинии За Салата Комплет од 6, Голема Рустикална Салата Од Дрво Чинија За Сервирање Со Сервери За Канџи За Салата, Сад За Мешање

DEN 1.33

●РУРАЛЕН САД ЗА САЛАТА ОД БАГРЕМ●комплет Сад За салата Од Дрво резбата од природен багрем е издржлива,

Ѓердан Крстот Клучната Коска Ѓердани 3 КОМПЈУТЕР За Жени Дванаесет Златни Ѓердани Соѕвездија Ѓердани Подарок Ѓердани Пријателство Хартија Картичка
 • Новак

Ѓердан Крстот Клучната Коска Ѓердани 3 КОМПЈУТЕР За Жени Дванаесет Златни Ѓердани Соѕвездија Ѓердани Подарок Ѓердани Пријателство Хартија Картичка

DEN 825.60

Големина : Применлив Обем 41СМ / 16 Материјал : Легура.Лесно Се Става И Соблекува, И Лесно Можете Да Ја Прила