Лесна лента за аспиратор, 71 инчи Флексибилна надворешна автомобилска лента LED ленти светла водоотпорна аспиратор за автомобили светло дневно светло лента за автом

Лесна лента за аспиратор, 71 инчи Флексибилна надворешна автомобилска лента LED ленти светла водоотпорна аспиратор за автомобили

DEN 2.67

Достапност

Светла за функција за предупредување : Светлосна лента за аспираторот со аспиратор со бела светлина што привлекува очи, што може да го зголеми осветлувањето на автомобилот ноќе, да го зајакне предупредувањето за безбедност на возењето или да се сврти сигналот во темно или лошо време, ефикасно потсетете ги претстојните возила или пешаци , и намалете ја инциденцата на сообраќајни несреќи Материјал со висок квалитет : светло со лента со бела LED лента е изработена од ПВЦ и силиконски, меки и безбедни, IP68 водоотпорна, дебелина од 5 мм не влијае на изгледот на автомобилот. Лесно за инсталирање : Надворешен автомобил LED аспиратор светло со супер лепак на задниот дел, што е силно лепливо. Лесно е да се инсталира и флексибилно, во должина од 71 инчи, може да се свитка во која било форма. Црвената жица е поврзана со ACC осигурување, црната жица е поврзана со негативниот пол. Широка примена : лентата за аспиратор е погодна за сите автомобили и камиони. Може да се користи како светла на аспираторот, светлата на вратите од автомобилот, светлината, светлата за дневно работење, светлата на регистарските таблички, светлата за педали, итн., Дури и може да се користат како домашна декорација. Најдобра услуга : Квалитетот на LED ленти е загарантиран, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. Светла за функција за предупредување : Светлосна лента за аспираторот со аспиратор со бела светлина што привлекува очи, што може да го зголеми осветлувањето на автомобилот ноќе, да го зајакне предупредувањето за безбедност на возењето или да се сврти сигналот во темно или лошо време, ефикасно потсетете ги претстојните возила или пешаци , и намалете ја инциденцата на сообраќајни несреќи.


За производот

Избор на клиент

Igsticker Ултра тенки заштитни налепници на телото Скини Универзална декларална покривка за јаболко молив 2 -та генерација 008671 Фото воздух
 • Новак

Igsticker Ултра тенки заштитни налепници на телото Скини Универзална декларална покривка за јаболко молив 2 -та генерација 008671 Фото воздух

DEN 2.00

Совршено одговара само на 2 та генерација на Apple Pencil Не е соодветно за моливчето од јаболко 1 та генерациј

Официјален Музички Жолт Училишен Автобус во Кокомелон, Свири Клипови од Тркала Во Автобусот, Со Отстранлива Фигура НА ЏЕЈ Џеј-Карактер
 • Новак

Официјален Музички Жолт Училишен Автобус во Кокомелон, Свири Клипови од Тркала Во Автобусот, Со Отстранлива Фигура НА ЏЕЈ Џеј-Карактер

DEN 2.00

Замислете ги вашите деца да пеат заедно со клипови од "Тркала во Автобусот", додека си играат со светло ж�

Изолирајте го!
 • Новак

Изолирајте го!

DEN 1209.60

Ултрамек полиуретан со високи перформанси Исклучок Акустична енергија изолација Ултра тенок филм одго

Бања басен тапа од месинг мијалник широко распространета миксер за палуба монтирана со двојна рачка 3 дупка топла ладна басен тапа
 • Новак

Бања басен тапа од месинг мијалник широко распространета миксер за палуба монтирана со двојна рачка 3 дупка топла ладна басен тапа

DEN 1553.60

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Седишта за тоалети со цврсто дрво од Wdbby, Универзален тампон за седиштето на седиштето задебелен капак со бавно затворање на седиштата
 • Новак

Седишта за тоалети со цврсто дрво од Wdbby, Универзален тампон за седиштето на седиштето задебелен капак со бавно затворање на седиштата

DEN 1049.60

Измерете го растојанието помеѓу тоалетот на дупката : опсег од 10 см ~ 20 см, може да го користи Удобност : л�

Animивотни плочи и салфетки хартија дива една забава ги снабдува зоолошката градина зоолошка градина бебе сафари џунгла животно, 16 служи
 • Новак

Animивотни плочи и салфетки хартија дива една забава ги снабдува зоолошката градина зоолошка градина бебе сафари џунгла животно, 16 служи

DEN 0.33

✔ Зопалски плочи и салфетки Партии за резерви 16 сервиси : Диви една плочи и салфетки се поставуваат совр

Дајмај Ретро Верние Дебеломер Бакар Легура Мини Месинг Лизгачки Џеб Владетел Метал Двојна Скала За Мерење Скапоцени Камења И Накит Компоненти
 • Новак

Дајмај Ретро Верние Дебеломер Бакар Легура Мини Месинг Лизгачки Џеб Владетел Метал Двојна Скала За Мерење Скапоцени Камења И Накит Компоненти

DEN 111.84

Направено од цврст месинг кој е немагнетски, не ' рѓосувачки и понежен од стврднатите челични дебеломер

Шакало Песок Отстранување Песок Торба | Талк-Слободен И Гребен Пријателски | Свеж, Чист И Песок Слободен | Одлично за Целото Семејство!
 • Новак

Шакало Песок Отстранување Песок Торба | Талк-Слободен И Гребен Пријателски | Свеж, Чист И Песок Слободен | Одлично за Целото Семејство!

DEN 2.67

ПЕСОК ПЕСОК ОТСТРАНУВАЊЕ ПЕСОК ПРАВ ТОРБА Песочниот екран е задолжителен предмет во секоја торба за пл�

Покрив за прашина од електричен чекан, покривка за прашина од електричен чекан, скалабилна вежба за лепење, дупчење со прашина за
 • Новак

Покрив за прашина од електричен чекан, покривка за прашина од електричен чекан, скалабилна вежба за лепење, дупчење со прашина за

DEN 1291.20

【Широка апликација】 Електричниот покривка за прашина на чекан е погоден за сите видови вежби, што се к�

Потчен 3 Еез Големи Силиконски Калапи За Смола Сјајни Длабоки Квадратни Калапи Шестоаголни Силиконски Калапи Резервации Калапи За Смола со 3
 • Новак

Потчен 3 Еез Големи Силиконски Калапи За Смола Сјајни Длабоки Квадратни Калапи Шестоаголни Силиконски Калапи Резервации Калапи За Смола со 3

DEN 447.84

Различни Форми За Избор : пакетот содржи 1 парче квадратна силиконска мувла, доаѓа со дрвени потпори, 1 па

Модул ESP-WORM-02U
 • Новак

Модул ESP-WORM-02U

DEN 1.33

Блиц до 2 MB Забележете дека SOC и модулите се спакувани како 10 единици по ролна, така што цената за една сто